15
  • Wacher
    #15
    Ezzel én is így vagyok. Lassan már több idő és energia (+pénz) a másolgatás.

    Én ugyan nem vagyok bpi, de szerencsére itt Győrben is indult hasonló mozifutar.hu néven. Nézegettem a rent oldalait is (reménykedve, hogy egyszer ide is elérnek), de szvsz a mozifutár jobbnak tűnik. (sőt most már olcsóbb is)

    Igaz, hogy a rentet nem próbáltam, de az mf eddig bevált.

  • HuAn82
    #14
    fehér holló
  • hypno
    #13
    Megint az a kérdés, hogy mennyi a kölcsönzési díj.
    A DVDrent-nél a 4K-ért durván 45 db filmet kölcsönözhetsz ki. Az ugye nincs filmenként egy százas sem. Bárkinek.
    Futár hozza-viszi, szóval királyság.

    Le lehet ugyan másolni, a de a filmek háromnegyede nem éri meg a befektetett energiát. Ha a maradékot lemásolod, akkor is fizettél már érte.
    Hogy többé nem fogod kivenni?. Az igaz, de akkor sem volt ingyen.

    Én speciel szoktam találni a 990 Ft-os filmek között is szép számmal olyat, amit annyiért már megveszek. Mert ha letölteném, kiírnám, rányomtatnám a címkét, az is belekerülne a felébe. És az akkor még mindíg csak írott és nem préselt.

    Persze nem vagyunk egyformák.
  • B0B0
    #12
    Azt nem is veszik számításba, hogy ha valaki kikölcsönöz egy DVD-t akkor lemásolja? Aztán kezdődik az egész előlről
  • Cat #11
    én pont hogy fordítva tapasztalom, pl. star warst 13 moziban vetítették, abbol 12ben szinkronosan (fordultam is ki a jegypénztár elől, és ezért töltöttem inkább le).
  • CsabiDuke
    #10
    Akarom mondani Plaza-kban, Cinema City-kben
  • CsabiDuke
    #9
    Hát én nem tom de a pláaákban minden film feliratos, ritka ha nem az.
  • pemga
    #8
    Nono, ez emiatt van, hogy Magyarországra akkora késéssel jutnak el a filmek. US-ben kicsit más a helyzet. Előbb-utóbb rájönnek, hogy a régiókód rossz dolog, és lehetséges vevőket vág el a hozzájutástól.

    Magyarország spec, mert nem beszélnek az emberek külföldiül, de pl. németeknél a nagymoziban (SonyCenter) is a többséget eredetiben nyomják. Nálunk régen volt ilyen, aztán egyre kevesebb és kevesebb film volt feliratos, végül eljutottunk oda, hogy max. a kult-mozik adnak eredetiben...
  • mrzed001
    #7
    A VoD-ot a torrent már jó ideje megvalósította
    Talán a StarGate volt az első olyan sorozat, amelynek részeit reggel beállítottad, este meg megnézted
    Szóval igencsak ideje lenne felébredniük

    Kölcsönzés alatt mit értenek? Elküldik postán a DVD-t, én meg vissza ??? (Volt ilyen)
    A szélessáv korszakában a csigapostával küldözgetni digitális állományokat
  • tudatlanka
    #6
    De ez rossz csak aza a gond hogy nem sok film érdekel ahoz meg sok igaz van olyan film is ami piciny városunkba a büdös életben nem lesz....
  • Cat #5
    nálam a dvd kölcsönzés egyszerüen nem alternatíva. Ugyan árban simán jó (pl. dvdrent.hu havi 4e Ft), de mikori filmek vannak már rajta... Amig torrentről most a moziban játszott filmek DVDrip verzióit is le tudom szedni, minek várjak?
  • Yv@n
    #4
    Azért a legtöbb 9gigás lemezről a hulladék lefölözésével 1:1-ben át lehet tenni a filmet egy 4.3gigás lemezre
  • Pharaoh
    #3
    Ha még nem tünt volna fel a bolti 9 gigás, a legtöbb másolt meg 4,5. Ebből gondolom rájössz, hogy valami nem stimmel.
  • Teppik Amon
    #2
    "és a DVD-k minősége jobb a kalózmásolatokénál"..miért, gyengül a digitális jel ha valaki másolja?
  • Carti19
    #1
    Végülis...miért ne?