2362
  • B0B0
    #2162
  • B0B0
    #2161
    Egy kissé túlzásba hajló magasságú cipő:

  • Wescone
    #2160
    Jó is az a kép... egyszer mindenképp szemügyre kell hogy vegyelek élőben is!
  • Kata
    #2159
    tök hasonló ruha van az egyik képemen is rajtam, csak azon sűrűbb a csíkozás és sztreccs anyag az egész, olyasmi mint egy fürdőruha anyag, csak hosszú ujjú
  • Carlos
    #2158
    uhhhh!!!
  • Wescone
    #2157
    Itt igen!
  • B0B0
    #2156
    Én spéci, pont fordítva vagyok ezzel! Sőt! Még a szemcsit is szeretem :) Itt kb. kurva jó:

  • mflex #2155
    a bokaláncot mindig szigorúan a harisnya fölé

    Szerintem is szexisebb és elegánsabb úgy.
  • mflex #2154
    Ő is?

  • Wescone
    #2153
    Biz isten, késztetést érzek rá, hogy rakjak egyet. Sajnos... illetve, dehogy sajnos - a képen látható hölgy személyes ismerősöm, így nem tehetem.
  • bertino
    #2152
    igy van.

    kepet kepet kepet kepet KEPET!

    es a kep utan is kepet.
  • Kata
    #2151
    talán ez a topik nem erről szól és talán ez a topik nem alkalmas ennek kitárgyalására

    inkább rakj képet
  • Wescone
    #2150
    Meg is szenvedtem vele!
  • Wescone
    #2149
    Talán nem értesz egyet, Kata?
  • Kata
    #2148
    elég lesz, köszönjük
  • bertino
    #2147
    metal a logod.
  • Wescone
    #2146
    Még valami!
    Egy nő legszebb ékszerei - a szemei.
    Taglaljam tovább, hogy a randa (mert az - nem is illik e szereléshez) szemüveg miért-, és milyen szinten ront az összképen?
  • Wescone
    #2145
    Úgy van!
    Más - előre engedi a fejét, ergo púpos, de legalábbis azt a tünetet kelti.
    Egyenes hát, megfelelő fejtartás hiányában hasztalan a selyem harisnya és tűsarkú cipő, bármennyire legyenek is szépek azok, a formás lábak és popó pedig "értéküket" vesztik.
  • Kata
    #2144
    szép lábak, szép harisnya, szép cipő, egyetlen apró nüansznyi probléma: a bokaláncot mindig szigorúan a harisnya fölé
  • bertino
    #2143
    akar az ovodaban.

    nah on.

    fetis-t ezerrel.
  • ba32107
    #2142
  • mflex #2141
    Le mertem volna fogadni, hogy bemásolod!

    Azért nevezik ezt privátnak, ebből is látszik, hogy nincs eszed, amit oda írtam nem ide tartozik, hanem neked szántam és komolyan! Nem kellett volna egyből lenézni a másikat, privátba válaszolj, ha gondod van még. A címemet is dobom, ha kell, kávét meg soha nem iszom...
  • Carlos
    #2140
    No comment:

    Feladó: mflex
    Elküldve: 2010. 11. 04. 11:11
    Tárgy: Nincs tárgy
    A kurva anyádat baszd meg te szájbakúrt köcsög, élőben letépném a fejed és belepisálnék a torkodba, ne játszd már az eszed te fasszopó geci! :D
  • mflex #2139
    Gép előtt ülve, bármit lehet mondani, számolni akkor sem tudsz, és most azt hiszed van eszed, mert per pillanat neked engedte?
  • Carlos
    #2138
    Igyál mégegy kávét te vén f***sz, te vagy a béna nem vitás!
    Csak neked:








  • mflex #2137
    Mielőtt tovább tépnéd a szád, számolj már utána, ha egyáltalán megy, hogy hány képet linkeltem be? Segítek, KILENCET! Ettől függetlenül, ha már két linket raktam be, már az kettő sem jelent meg, de engedte elküldeni.

    Te minek okoskodsz mindig, mikor az agyad nyilvánvalóan nincs meg ahhoz, hogy normálisan érvelni is tudj valamiben? Tudod mit, inkább ne válaszolj, mert megint valami orbitális nagy baromság lesz belőle!
  • Carlos
    #2136
    az sg-vel nincs gond, egy kommentbe max 10 kép férhet, te voltál béna!
    A csaj télleg jó. :)
  • mflex #2135
    Az sg a hülye rendszerével, elmehet a búsba, csak egyenként engedte betenni.

    Viszont a csajszi cipője, harisnyája és legfőképp az alakja pont ebbe a topikba való! :)))
  • mflex #2134
  • mflex #2133
    úhii
  • mflex #2132
  • mflex #2131
  • mflex #2130
  • mflex #2129
  • mflex #2128
  • mflex #2127
  • mflex #2126
  • Carlos
    #2125
  • B0B0
    #2124
    Kommentár nélkül:
  • Carlos
    #2123