24
Wild Arms alter code f
  • NormalisEmber
    #24
    ja, a rémálmaimban se jöjjön elő egy ff-x cdrip
  • Luiprima
    #23
    Hát én se csípném gondold el pl a FF-X-be is voltak olyan moviek hogy majdnem elsírta magát az ember na ha azok maradnak ki megöli a játékot.
  • NormalisEmber
    #22
    Engem csak az zavart volna (de az nagyon) ha kivágtak volna jeleneteket. Egy rpg-nél én ilyet nem tudnék elviselni.
  • NormalisEmber
    #21
    köszi, akkor megnyugodtam. A xenosaga-nál egyáltalán nem zavart a rosszabb tömörítés, valószínűleg itt se fog.
  • Luiprima
    #20
    Azért az Abyss-t végigcsinálni sem volt piskóta.
  • Luiprima
    #19
    A minőség csökkent egy kicsit nem vészes
  • ppista
    #18
    A 3. rész legnehezebb része a soron következő helyszinek keresése.
    Emlékszem,hogy sokszor órákig rohangáltam körbe,mint akit belőttek.
    Miután térképet szereztem,azután meg túl könnyű volt.
  • Sephi
    #17
    Azt :D
  • NormalisEmber
    #16
    Az a baj hogy nem tudom kiirni, mert momentán 1db eredeti dvd sincs a birtokomban.
  • NormalisEmber
    #15
    Aki kipróbálta már a dvd5-ös verziót, meg tudná mondani hogy mit jelent a downsampled-ed a filmeknél? Azt hogy ki vannak vágva, vagy azt hogy a minősésüket csökkentették?( úgymint pl. a xenosaga1-nél rosszabb tömörítéssel)
  • Sephi
    #14
    Nekem a harmas is tulzasnak bizonyult...
  • Sir Quno Jedi
    #13
    A másodikat én futólag nyomtam, de nem fogott úgy meg, mint az 1. Sőt én a 3-mal sem voltam kibékülve, itt-ott már-már túl monoton lett az én ízlésemnek.
  • NormalisEmber
    #12
    Átnéztem a cd-imet és igazam volt, a második van meg nekem.
  • Sephi
    #11
    Az egyesben harom szereplovel kellet kulon kulon jaccani az elejen majd kesobb osszetalakoznak es akkor mindaharommal.
  • NormalisEmber
    #10
    Az jó, mert nekem csak 2-eshez (és a 3.-hoz) volt szerencsém, a legelső kimaradt az életemből. Bár ha jobban meggondolom lehet hogy keverem. Ugye a második rész volt 2cd-s ? Arra emlékszem hogy az elején egy kislánnyal kellett egy próbát kiállni és mindenfajta színes kockákat kellett tologatni meg kilőni(?), meg egy jelenetre a templomban, ahol mindenki átváltozott szörnnyé.(vagy ez már nem is a wild arms:)))? Annyi ps1-es rpg-t vittem végig annó, hogy keverednek rendesen a fejemben a dolgok:)
  • Sephi
    #9
    En a kettest soha nem jacottam de az egyesnel feladtam a bumerangos/kutyas csavonal! Mar megrendeltem a remaket es alig varom ujra jaccom es most mar kegyetlen leszek :D

    Gyereke a WA1-esnek a kezdo zeneje meg mindig csengohang :D
  • Sir Quno Jedi
    #8
    Biztos, hogy az (GameFAQs), ráadásul felismerni a karaktereket az egyből. Az 1 meg a 2 még PS1-re volt anno, én imádtam.
  • Luiprima
    #7
    Igen azt írják hogy az 1 remake-ja de mivel nekem nem volt szerencsém az 1.-höz igy nem tudom eldönteni mindenesetre fergetegesen jó!
  • Sir Quno Jedi
    #6
    Remélem ha siker lesz, a 2-t is remake-elik, mert azt még nem nyomtam végig és akkor nekiállok újra, de már a remake-nek !
  • Sir Quno Jedi
    #5
    Szerintem ez a Wild Arms 1 remake-je, nemde ?! (az 1 a kedvencem volt)

    Mindenesetre ez is meglesz !
  • NormalisEmber
    #4
    Én csak holnap fogom tudni kipróbálni, de a WA3 nekem is bejött(bár nehéznek tényleg nehéz volt). Kár hogy most belekezdtem a DQ8-ba és hát így a vizsgaidőszakhoz közeledve egyszerre 2 rpg-t nem tudnék bevállalni.(és még ott van a suikoden taktics és a digital devil saga 1-2 amikkel még adós vagyok)
  • Luiprima
    #3
    Nekem a Wild Arms 3 egyik legnagyobb kedvencem volt 100%-ra kijátszottam nem volt egy egyszerű darab Most tolom ezt ezerrel nagyon szupi a DQ 8 közelébe sem érhet eme gyöngyszemnek.
  • NormalisEmber
    #2
    Pár kép kedvcsinálónak:









    Kár hogy most jelent meg a DQ8, mivel az úgyis lemos bármi más rpg-t amik mostanában jöttek ki.
  • NormalisEmber
    #1
    Nem tudja valaki hogy a most megjelent wild arms 4 béta e, vagy a teljes verzió? Csak furcsa hogy ign-en nincs fennt még review.(csak reader's review van)