57
Milyen ötleted lenne egy új sportra! Engedd szbadon a fantáziád!
  • B0B0
    #1
    Milyen új sportot terjesztenél el? Vonatkoztass el mindentől! Földön vízen (víz alatt) levegőben! Ha valakinek az ötlete köznépszerűségnek örvend ki is lehetne próbálni!
  • B0B0
    #2
    Az én első ötletem:
    Egy kb. 2 méter mély medencében a víz alát két kaput tenni, és egy olyan labdát kreálni amely nagyjából egyenlő fajsúlyú a vízzel. A labdát tilos a víz felszínére hozni, de lehet vinni kézzel, fejjel, lábbal. A cél több gól elérése! Mehetne időre, gólok számára stb.
  • [Walaki]D`Lair
    #3
    Ez baromság:D
  • Láma!
    #4
    szájban is lehet vinni?
  • 0Fritz0
    #5
    Krokodilt szabad használni? :)
  • B0B0
    #6
    Miért ne?
  • B0B0
    #7
    Azt inkább ne :D
  • B0B0
    #8
    Írj le egy olyat, ami szerinted jobb! Tényleg kiváncsi vagyok rá!
  • B0B0
    #9
    Egy kapu egy mezőn! Nincs rajta háló, csak egy keret! Az egyik irányból az egyik csapaté a pont, a másik irányból a másik csapaté. Esetleg kapusok? Csak kézzel lehet a labdához érni!
  • bmffm856
    #10
    fedettpályás punnyadás...a sport lényegét a fantáziátokra bízom...
  • Dougie
    #11
    ez tetszik, finomítani kell rajta és akkor már csak nevet kell neki adni és elterjeszteni
  • B0B0
    #12
    Melyikre gondoltál? Az elsőre vagy a másodikra?
  • Shiwo
    #13
    állítólag már van víz alatt játszott "jégkorong" is...
  • Dougie
    #14
    a #9-esre
  • B0B0
    #15
    Na! Meccset? :))
  • forza milan
    #16
    csak ugy szólok,hogy ezt márpróbálták!eredmény=egymást agyonra rugdoták a vizben azért a nyomi labdáért:D
  • [Walaki]D`Lair
    #17
    Felfújhatós hodály, 2 kapu, a játékosok a plafonhoz rögzítve gumikötéllel, el lehet képzelni, viszed a lasztit, elemelkedsz és röpülsz vissza :DDDD

    Ilyen létezik, csak nem a plafonhoz rögzítik az embereket hanem a kapu mellé...próbáltam, atomkirályság...:DDD
  • Aquir
    #18
    Kitaláltam!!!!!!

    Extrém sport: Embereknek kell sziklás / meredek hegyoldalon minél gyorsabban lefutni egy kisebb hegyről. Aki túl lassú, utolsó lesz, aki túl gyors, az meg elb*szódik :D
  • Láma!
    #19
    :DD
  • smici
    #20
    ilyet haveromék már csináltak :P
  • B0B0
    #21
    És az amerikai fociban, meg a vizilabdában??
    Nem baj az! Nem női sport :)
  • B0B0
    #22
    Jégpályán egy rögbilabda alakú tárggyal kézilabdát játszani, de egyszerre 4 csapat 4 kapujára. Képzeljétek micsoda taktikai harc is menne, mikor melyik csapat kivel van!
  • B0B0
    #23
    Ilyen lehetne a pálya:
  • B0B0
    #24
  • Broafka
    #25
    fejelgetős kosár? :P
    focilabdával vagy valami hasonlóval kell fejelgetni és úgy passzolgatni, és vinni a labdát az ellenfél kosarába (persze a kosár alacsonyabb lenne mint az igazi kosárban)
    a kérdés az hogyan lehetne elvenni a labdát az ellenféltől :P
  • B0B0
    #26
    Nem rossz ötlet, csak szerintem nagyon ritkán esne kosár. Nem csak alacsonyabban kéne lennie, hanem legalább háromszor akkorának kéne lennie. Jó ötlet
  • hmhm
    #27
    játék lehetne: ak val a kezedben a pályán szaladgáló feketéket lövöd.
  • North
    #28
    Ehhez hasonló van. Egy meredek hegyoldalon elindítanak egy kerek sajtot, a jónép meg üldözi, aki utoléri az nyert. Még sosem kapták el a lejtőn, csak ha leért. Általában minimum kéz/lábtöréssel jár. Nem tudom melyik ország marhái nyomják.
  • B0B0
    #29
    Meg igazán címvédős sport :)))
  • PyRex
    #30
    2 büntiponttal miért ugatsz ilyeneket?
  • B0B0
    #31
    Hát ez az
  • Takezó
    #32
    nyilván valójában nem tenne ilyet, nem para, nyugalom, csigavér, ti meg ne rinyáljatok feleslegesen :)
  • PyRex
    #33
    engem ezzel nem sért (nem vagyok fekete :), de lehet valakit igen, azon kívül a moderátorok ezért néha begurulnak. gondolat egyébként, hogy nem komoly...
  • Takezó
    #34
    ha meg valami nem komoly, akkor amodik se lehetnek olyan puták, hogy bütnit adnak érte ^^
  • F1re
    #35
    szerintem vami ojan extrem sport kene mint pl freestyle run bar mar van ijen de csak hobbikent de jo prok vannak mar pl csinallhatnanak versenyeket leraknak par korlatot lepcsot kukat aszt ki ugral vegig fut meg minden baromsag szebben :D szerintem poen lenne haveral mar csinaltunk iet pl: lepcsok vegig ugrasa ki mer vagy ki ugrik messzebb :) eleg poen sport lenne . amugy csinaltuk amr aszt is hogy csak igy vegig szaladunk valahol aszt amit tudonk gyalog futva mindent lehet slide,wallride vagy nem tom hogy kell leirni :D
  • F1re
    #36
    it van pl egy free run-os :)
  • B0B0
    #37
    Asszem egy ilyenfajta sport biztos hoditani fog a jovoben!
  • F1re
    #38
    free run-ra gondolsz ?
  • B0B0
    #39
    Jah
  • blackgamer
    #40
    a jövő sportja szerintem a pc-hez és konzolokhoz készült új perifériák lesznek amikkel snowboard-ozhatunk, focizhatunk, fpsezhetünk, nem a karosszékben ülve hanem a nappali közepén mozogva, neten keresztül másokkal
    néhány ötlet már megvalósulva, néhényra csak ötletek vannak, de ez a jővő