23746
  • LoDMaSt
    #234
    Olyan gépem volt nekem is.
  • BenceYCE
    #233
    Gondoltam lassan itt a havas évszak, gyorsan beteszek még egy pár 38°C fölötti képet.
  • BenceYCE
    #232
    Ez pedig már egy kicsit családiasabb/intimebb kép. Rólam és a barátnőmről...
  • BenceYCE
    #231
  • BenceYCE
    #230
  • BenceYCE
    #229
  • BenceYCE
    #228
  • BenceYCE
    #227
  • Aspyrin
    #226
    ezektől mindig tátizom :O
  • BenceYCE
    #225
  • LoDMaSt
    #224
    Vááá, ez jóak nagyon! Meg az alatta lévő is, mert ugyanaz, csak azon ott egy zöld UFÓ. :o
  • BenceYCE
    #223
  • BenceYCE
    #222
  • BenceYCE
    #221
  • BenceYCE
    #220
  • BenceYCE
    #219
  • BenceYCE
    #218
  • BenceYCE
    #217
  • LoDMaSt
    #216
    Ahaa, Adriai-tenger, ott szemben látszik Olaszország... elvileg :DDD
  • Rózsalány
    #215
    hol van ez?? tenger??
  • BenceYCE
    #214
    "[ezt az utóbbit csak azért irtam hozzá, hogy egyesek epeömlést kapjanak a dilettantizmusomtól]" -->
  • LoDMaSt
    #213
    Pirkadatos nincs, mert ahhoz nagggyon korán léne kelni, de találtam egy naplementéset :D

  • Rózsalány
    #212
    :))
    én nagy szerencsémre vidéken lakom! igaz nem nagyon tudok utazgatni épp ezért nem sok témám van. meg igazán jó gépem sincs. épp néztem azt a közelit a virág bibéjéről amit beraktál és rájöttem, hogy az enyim nem is tud ilyen közelit ennél csak távolabbi közelit tud

    [ezt az utóbbit csak azért irtam hozzá, hogy egyesek epeömlést kapjanak a dilettantizmusomtól]
  • jazzy
    #211
    Nagyon szep "szemet" egy "fejlodni keptelen amatortol" :))
    Viccet felre teve, olyan kepetek van amikor mondjuk pirkadatot fenykepeztetek, vagy napot vagy valami? Azok nagyon szepek.
  • BenceYCE
    #210
    Jujde' simogatóóó. Mindig szerettem vidéket! (értsd:Bp-en kivül)
    Kár hogy mióta melóhelyet váltottam nem járom annyit az országot.
  • Rózsalány
    #209
    na, inkább dobok ide még szemetet:)

    Szüleim falujának határában készült...

  • Aspyrin
    #208
    Plussz még fejlődésképtelen is vagy, hiszen nem kérsz tőlük tanácsot! [megdorgál] Valószínűleg ezért jutsz majd a pokolra. Ámen.
    [imádkozik]
  • BenceYCE
    #207
    Tulajdonképpen terelhetem viccre is a témát. Ha megyek szórakozásból kattingatni akkor majd azt mondom: Hulladékgyűjtésre megyek. A topic meg lehetne: "Amatőr hulladékgyűjtők szemetese".
  • BenceYCE
    #206
    Igen irritálja. Mert nem az Ő pár képét dicsérik. Mert nem látjuk az Ő szemével, hogy milyen f@xa.
    Ócska fényképezőgép tulajok vagyunk hozzánemértéssel és amit csinálunk az hulladék. Én momentán jól akarok szórakozni és kész. Majd ha érdekel a csinja-binja, kérdezek. De nem tőlük.
  • Aspyrin
    #205
    Pontosan, lerágott almacsutka az egész(széllel szemben..). Ne is pazarold rájuk egy másodperced sem.
  • BenceYCE
    #204
    Én csak azt nem értem, hogy nem ennek a topicnak a látogatói mentek oda hanem abból a topicból látogattak ide mert szerintük fölösleges ez a topic. Fél éve nézem azt a topicot de túlságosan szakmai hangvételű nekem. Sértődés ne essék de olyan mintha két ovis dicsekvését hallgattam volna. Ment a nyálcsorgatás minden újdonságra. Rengeteg ilyen és ehez hasonló hozzáállású ember van. Van aki az autókat majmolja. Van aki a nőket. Van aki a fényképészetért rajong. Nem akart ennek a topicnak a megnyitója (szerintem) ott balhézni a folyamatos szóhajigálás miatt de én is úgy vettem észre, hogy kinőtték azt a topicot. Joggal érezhették úgy ők is, hogy le akarják oltani őket de azért az a hozzáállás, hogy "mi nem is..." meg "csak építő kritikát adtunk" ez azért durva, hogy ha az ember más hangvételű de mégis hasonló topicot akar használni akkor jönnek a "van már ilyen topic" beszólással. Az a topic viszont érzésem szerint csak róluk szól. 100 érdeklődőből 10 ha hozzá tud szólni a témához. Másik topicot meg ilyen panasszal nem lehet ám nyitni, hogy: "nem érzem jól magam a kúltúrköreikben". Másnéven így vagy sehogy. Belekapaszkodhattak ebbe:"Ha nem vagy profi fotós de van megosztani való képed akkor mutasd meg nekünk :) (max 1024*786) Témaindító: Aspyrin" lehet inkább Úgy kellett volna, hogy "Amatőr fotósok félresikerült digitális hulladékai." Bár gondolom az ő emelt szintjükön a családi fotóalbum is szarrá van elemezve, állítgatva. Vagy azok is digiszemetek? Nem értem, hogy miért kell a demagógia miszerint "vagy jól, vagy sehogy". Szerintem igenis be lehet sorolni a 2 tipust miszerint van aki egyet kattint de az jó legyen, és van aki sokat és "csak sikerül egy". Én szerettem volna tanulni de a 2 hetes fényképész "tudományomat" úgy leoltották, mint a huzat. Most inkább szórakozásból szeretnék kattingatni és mert 90 ft egy dvd. Kiírom, megtartom. Akkor meg miért ne? Ha meg jobban el szeretnék mélyülni akkor meg keresek egy olyan embert/bandát ahol megkérdezik, hogy szeretnél-e tanulni. Nem erőszakkal tudatják, hogy "figyelj már arra amit csinálsz!"
  • jazzy
    #203
    "Nem akar MILYEN LENNI???????
    Igényes? Tanulni vágyó?
    Ha nem akarja szeméttel teleszórni a netet? Ha érdekli mások- a témához értők- véleménye?????"
    Az amator kep nem "szemet". Senki nem mondta azt sem, hogy erdekel a velemenyed. Remelem tudsz 4 nyelven programozni, kulonben nem leszel am igenyes! Ez milyen felfogas? Ha valaki nem akar megtanulni profin fenykepezni es felrakja a kepet, amit a masik amator megnez, es azt mondja, hogy szep, az teged irrital?
    " DE(!!!!) ne jöjjön fölényeskedni és okoskodni a többi topikba senki, mert arra ezek után ugrok!!!!!"
    A 20 felkialtojel nem igenyes, es nem tukroz intelligenciat. Ezenkivul nem akar mashol okoskodni senki, nem vagyunk te. Megertesedet koszonom.
  • Rózsalány
    #202
    miért kell sértegetni itt bennünket??? aki bántott azzal mennyél ki a hóra, de kikérem magamnak, hogy így nyilatkozz. te nem tudsz mást csinálni? ahányszor megnyilvánulni láttalak mindig ez ment... én járok rossz helyekre???
  • Rózsalány
    #201
    ezek tényleg nagyon jók!!!
  • LoDMaSt
    #200
    Sajátok, köszi, azért van bennük PS is, de nem oly sok.
  • Aspyrin
    #199
    Ha ezek sajátok, akkor valamit nagyon tudhatsz :)
  • BenceYCE
    #198
    OK! Tied az SG többi topicja. Én maradok az igénytelen szemétdomb kategóriában. Nos. Valóban Punker-nek és LoDMaSt-nek van igaza. Jöjjenek a digitális hulladékok...ööö akarommondani KÉPEK!
  • LoDMaSt
    #197
    Mostmár inkább fotók:







  • Blasta
    #196
    Sorry, offoltam.
  • Blasta
    #195
    "miszerint ha valaki nem akar olyan lenni mint Ti akkor már nem is ember?"

    Nem akar MILYEN LENNI???????
    Igényes? Tanulni vágyó?
    Ha nem akarja szeméttel teleszórni a netet? Ha érdekli mások- a témához értők- véleménye?????

    Nem tudom miért képzeled, hogy a másik fotós topikba PROFIK járnak/járhatnak csak!!!! Ehhez soha -ismétlem- SOHA nem volt köze annak a topiknak, csupán a fotózásért érdeklődőknek adott otthont, akik -ne agyj Isten- még tanulni, másoknak tanácsot adni is volt kedvük.

    Ami itt megy, az semmi más, csupán digitális szemétdomb.
    Viszont! Ha ez nektek jó, akkor ÁMEN, magasról telibekakilom, tegyétek csak, DE(!!!!) ne jöjjön fölényeskedni és okoskodni a többi topikba senki, mert arra ezek után ugrok!!!!!

    Na pá