23746
  • Blasta
    #394
    Ez esetben Skyline által linkelt topikba IS linkelheted a fotóidat, fejlődés, tanulás végett!
  • DJ Skyline
    #393
    ez az
  • AnonymouS
    #392
    Aranyos! Szerintem nagyon jó beállítás, csak kicsit túl sok lett így a blendébe sütő nap. Persze ezen lehet korrigálni valamennyit photoshoppal.
  • zimzumm
    #391
    Mi a neve annak a másik fotós topicnak? Szeretném megnézni!
  • Aspyrin
    #390
    Nem kell a védőügyvéd. A srác idejött megint a cinikus megjegyzésével pedig jól elvolt nélküle mindenki. Ha nem elég érett arra, hogy beszólások nélkül fórumozzon akkor semmi keresnivalója itt(sem). Ezt már elmagyaráztam neki hetekkel ezelőtt privátban is. Nem értette meg.
    Úgy kell neki.
    Azon gondolkodom egyébként pont az ilyen emberkék miatt, hogy átrakatom sajátba az egészet mert nem vagyok hajlandó nyelni a hülyeséget továbbra is.
  • AnonymouS
    #389
    Na ezt nem hittem volna, ezer köszönet!
    Teljesen meghatott, oh
    Engem érdekel mindenféle kritika, hiszen szeretnék fejlődni és azt úgy a legkönnyebb, ha kapok visszajelzést.
  • zimzumm
    #388
  • G_ArchAngel #387
    Szerintem hagyd; sajnos vannak itt is, a másik fotós topikban is olyan emberek, amelyek balkáni stílusa teljesen elfogadhatatlan...

    Én a másik helyen hiába próbáltam mindenkinek segíteni, mindig vannak emberek akiknek a megnyílvánulását nem lehet elfogadni (itt is, ott is) - ha ezen vki nem tud túllépni, akkor így reagálja le a dolgokat.

    Sajnos ezek a negatív egyének a stílusuk miatt nehezebben fogadtatják elmagukat azokkal az emberekkel akik nem nyiltak a durvább kritika irányába.

    Ez egy hobby-fotós topicnak lett beállítva, ahol az elején a srácok megkérték azokat az egyéneket, akik miatt otthagyták a másik topicot, hogy itt hagyják békén Őket, mivel teljesem másért alkotnak. Ezt tiszteletben kellene tartani.

    Anonymus stílusa túlnő az itt látható képek többségén, sőt a másik topicba írkálók képeinek többségén (az enyémeken is), így a személye felé írt negatív/pozitív kritika csakis előnyösen hathat rá - az Ő dolga, hogy ezt elfogadja-e vagy nem...

    Gabo segíteni akart, de zárt kapukat dönget - itt pár embernek sajnos lemegy a redőny néhány nick láttán, jobb nem erőltetni a dolgokat: lassú folyam is elmossa a hegyet...
  • mod
    #386






  • bertino
    #385
    na, nyomassatok képeket
  • AnonymouS
    #384
  • FFX
    #383
    jaja
  • Rózsalány
    #382
    nem a te hibád!! te csak emelted a topik színvonalát, az meg nem bűn! ezért nem fogunk kiátkozni, SŐT örülünk neked és a nagyon szép, színvonalas képeidnek:))
  • AnonymouS
    #381
    Alapot a veszekedésre, na mindegy :-P
  • FFX
    #380
    miért te mit csináltál?
  • AnonymouS
    #379
    Gyerekek, nem akartam bajt
    Bevallom nem figyeltem, miket irogattatok a topik elején, csak a képeket néztem, nem volt kedvem veszekedést olvasgatni, de szerintem fátylat kéne borítani a múltra
  • Aspyrin
    #378
    Mi a szarnak kell állandóan idetolni a képed öreg? Nem arról volt szó, hogy kerülöd ezt a topikot?!
    Nem bírsz magaddal vagy mi a fasz?
    Elmagyaráztam már neked meg a haverjaidnak is, hogy nem kell szítani a feszültséget, ha nem tudsz nyugiba maradni húzzál a gecibe vazz.

    Leszarom ha büntetést kapok miattad, de amit csinálsz az már túlzás.
  • FFX
    #377
    véleményem nem változott a képeidről
  • FFX
    #376
    szerintem az volt a baj, hogy: "Végre valaki, aki nem csak kattintgat a vakvilágba".
  • Gabo
    #375
    Már bocs! De nem értem a reakciódat. Nem hiszem, hogy bármi bántó volt a megjegyzésemben.
    Elismertem AnonimouS képeit és kifejeztem azon reményemet, hogy még láthatok néhány hasonlót esetleg másoktól is. Vagy az a baj, hogy inspirálónak találok néhány fotót és reménykedem abban, hogy ez másokra is így hat?
    Vagy az lenne a baj, hogy egyáltalán akad olyan fotó, amit jónak találok?
  • Gabesz amd64
    #374
    nem kéne egyeseknek nagymenőnek lenni
  • Blasta
    #373
  • Rózsalány
    #372
    ha téged ez örömmel tölt el, akkor csak csináld!!! én ettől semmiképpen sem kapok kedvet a "fejlődéshez" mivel ha te képviseled a fejlettebb fotósokat akkor én nem akarok ilyen lenni.
    köszönöm az eddigi lehetőségeket, nem kívánok ilyenekkel együtt fórumozni többet.
    sziasztok
  • AnonymouS
    #371




  • AnonymouS
    #370
    Ok, nagyon köszi, nem gondoltam volna, hogy ennyi embernek tetszenek majd a képeim. Nekem nem leszel ellenségem már
  • Gabo
    #369
    A topik színvonalát valószínűleg emelné. Meg pozitív példának sem lenne rossz. A végén még esetleg valakiben láttukra megérik a vágy arra, hogy fejlessze a fotós tudását.
    De inkább befejezem, mert a végén megint megkapom a képembe, hogy közellenség vagyok...
  • AnonymouS
    #368
    Rakhatok még fel, ha akarsz látni többet a neten...
  • RelakS
    #367
    oksa, köszi, megyek oda is pattogni :)
  • Gabo
    #366
    AnonymouS:
    Tetszetősek a képeid. Végre valaki, aki nem csak kattintgat a vakvilágba, hanem tudja használni is a gépét. Bár csak több ilyen képet lehetne látni a neten...
  • Gabo
    #365
    Minimális mértékben PS-sel talán lehet ügyeskedni.
    (De erre a kérdésre ebben a topikban ne is várj választ. Ha technikai kérdésed van, akkor inkább a Digitális és Analóg fotógráfia topikba írd. Itt nincs igény technikai kérdésekre, fejlődésre...) (Remélem érződik a cinizmus...)
  • RelakS
    #364
    Utólagos expozíciós érték kompenzációt lehet-e valami programmal csinálni?
  • BenceYCE
    #363
  • AnonymouS
    #362
    Köszönöm! Majd még adagolok.
  • zimzumm
    #361
    De bánom:D:D
  • zimzumm
    #360
    Jaja, télleg naon ühgyes vagy! Nekem is nagyon tetszenek a képeid!
  • FFX
    #359
    nagyon jó képeket csinálsz grat!
  • AnonymouS
    #358
    Köszönöm az elismerést! :-) Van még:


    Régebben készült, ezzel a géppel.
  • Aspyrin
    #357
    A pávás kép gyönyörű
  • Dying Soul
    #356
    vau
  • zimzumm
    #355