27
  • arty
    #27
    őszintén szólva én is ezt tenném ... ki kell facsarni a buta parasztokat, mint a citromot :D
  • waterman
    #26
    amig tudnak mit kicsinyíteni a dolgokon, meg fér még oda mag, addig szerintem egyik gyártó sem akar forradalmit újítani a most működű rendszereken.. újabb technológiákhoz, újabb gyártósorok kellenek, kutatás, fejlesztés.. persze vannak gondolom elképzeléseik, de még semmi konkrét. olyan ez mint az OLED kijelzők: már nagyon régóta beszélnek róla, de személy szerint egyetlen egyet sem láttam eddig. még képen se nagyon. a legnagyobb az egy telefon kijelzője volt, amit kereskedelmi forgalomban láttam. az is lassan terjed, mert a korábbi technikákról még van egy két bőr, amit le lehet rántani.
  • dez
    #25
    Talán csak viccelt.
  • BiroAndras
    #24
    Ne reménykedj. Egy új architektúra bevezetése nagyon macerás dolog. Az új anyagoké meg végképp (azt még 10 évig biztosan nem).
  • levy668
    #23
    csatlakozom az előttem szólókhoz ez az intel névmizéria nagyon ééérdekes(még az előzőket sem tanultam meg).
  • Farseer
    #22
    Core.. nem rosz név.. tömör :-) remélem tényleg valami új architektúrát takar,új anyagot(fény, bio) és nem csak valami "még több magot bele, attol gyorsabb" elképzelést
  • acdc
    #21
    "jobb terméket fejlesszenek "

    felesleges pénzkidobás -minek?

    "árat csökkentsenek"

    úgy tudom 80%-20% intel javára - még árat is emelnék:)

  • linuxos
    #20
    Azt gondolhatják, hogy az AMD azért lett sikeres, mert megjegyezhetetlen típusszámokat használ.
    A következő az lesz, hogy kék helyett zöld lesz az Intel neve, aztán meg majd átnevezik Aintel-re, hátha az AMD kezdő A betűje a siker oka.
    Arra persze nem is mernek gondolni, hogy jobb terméket fejlesszenek és árat csökkentsenek. Ilyen nyilvánvaló oka a sikernek nem lehet.
  • Darth Sith
    #19
    következőben a proci nevében benne lesz hogy milyen chipset, foglalat kell hozzá, magok száma, ghz, sorozat szám... :D
  • IstvánTM
    #18
    Majd még kombinálják majd.. Pentium M 739 T2600 vagy mittom :)
  • GMilton #17
    Ezek szerint nem indíthatok telefontársaságot InTel néven:))
  • bertino
    #16
    sztem egyelőre 4nél több magosat tényleg felesleges, hát még hogyha HTs is a proci, úúúúúúúristen :DDDDDDDDDDD
  • ac3
    #15
    intel terminator t-1
  • Dinosaur
    #14
    Nem fogják engedélyeztetni sztem, mert túl sokat hsznált, általános név ez a számítástechnikában.
  • zsotee
    #13
  • waterman
    #12
    "ezzel egy időben a jóval ismerősebb "Core Inside" kifejezést is be szeretnék jegyeztetni. " - tehát azt hogy "mag van belül" nem használhatja majd senki csak az intel, ha egyszer levédetik? tahát semelyik procigyártó nem írhatja rá a dobozra hogy igen x "mag van belül" - mert ugye nem egyértelmű, hogy valami van belül.. ja ugye a nagymami sem mondhatja majd, hogy "mag van belül" mikor cseresznye-befőttet készít.. tök jó.
    levédethetnénk még a 'my name is bond bond, james bond" az "ojjektum" kifejeéseket is. agyrém.
  • Dinosaur
    #11
    Ennek a bonyolúlt számozásnak nem értem mi értelme van, mert egy hozzáértő ember se tudja már hogy akkor most melyiket vegye meg. Ha ennyit költenek a doboz designjára akkor vmi értelmes fatöküt találhatnának már aki megoldja ezt számozásos problémát. De úgy látszik itt akarnak költséget megtakarítani. Pedig kurva egyszerű lenne pl azt a nevet adni hogy Pentium 5. Ezt csak most légből mondtam!!! :)))))
  • Flashy
    #10
    nembaj, a BMW-s számozást se tanultam még meg :)
  • Alkarcsont
    #9
    Majd ha gyártanak Terminátor-t akkor lesz T1000 is :D
  • pumbaX
    #8
    Az INTEL mindig keveri a szart, pedig tudja hogy árban és teljesítményben nincs ott ahol az AMD.
  • Diver
    #7
    T 1000-es nem lesz?
  • Gabest
    #6
    Csak!
  • atlagember
    #5
    Miért számozták meg 3-as számmal a kábeleket a képen?
  • assdf
    #4
    Csak igazodik az amdhez
  • sped
    #3
    Most egy darabig évente a magok száma fog nőni. Természetesen mindig szigorúan csak eggyel. Gamerek, vásároljatok!
  • Rafaelo
    #2
    na neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • IstvánTM
    #1
    Aaah.. ne keveredjünk meg a számozások terén nee..