15
Füllhallgató javítás
  • bacsi5514
    #15

    3 éve volt 30k ezért gondoltam érdemes megjavíttatni.
    Egyedül szét se tudod szedni. Egyszerűen nincs rajta olyan pont ahol meg lehetne bontani(legfeljebb a szivacsos részt tudnám széttépni:), ezért házilag nem is mertem hozzányúlni.

  • izb
    #14
    Nem igen valószinű hogy az általad említett versenyző labdába rúghatna egy Sennheiser-el szemben.
  • Szabó Péter
    #13
    Logitech Gaming headset a megoldás 10 ezerért, most rendeltem meg, szerintem biztos jó lesz.Remélem!
    Fél év alatt napi 56 Ft megtakarítással, már te is vehettél volna egyet.Nem kellett volna vele szervizkedni, ha rögtön nem csinálják meg, úgyis az lesz a vége, mert pancserek csak kínylódni tudnak!!!Vegyél egy ÚJAT!
  • Szabó Péter
    #12
    Logitech Gaming headset a megoldás 10 ezerért, most rendeltem meg, szerintem biztos jó lesz.Remélem!
    Fél év alatt napi 56 Ft megtakarítással, már te is vehettél volna egyet.Nem kellett volna vele szervizkedni, ha rögtön nem csinálják meg, úgyis az lesz a vége, mert pancserek csak kínylódni tudnak!!!Vegyél egy ÚJAT!

  • Narancs
    #11
    Lehet benne valami, kérdés mennyire lett megtaposva
  • izb
    #10
    Valszeg ha a márkaszervíz nem tudta 6 hónap alatt megcsinálni,akkor nem egy sima forrasztásról van szó...
  • Narancs
    #9
    Javítsd meg otthon, egy fülhallgató nem csúcstechnológia, ha szerencséd van meg tod csinálni...
  • Breki33
    #8
    én többet is láztam
  • bacsi5514
    #7

    Persze nincs már meg, de az egyetlen hivatalos szervizpartner a köcsög Basys

  • Breki33
    #6
    vedd elő a garihoz kapott szervizlistát és abból néz ki másik szervízt
  • N1ggA
    #5
    mér csodálkozol? megérdemelted! hogy képzeled asszed arra valo hogy dobald?
  • bacsi5514
    #4
    Izé... leejtettem
  • forza milan
    #3
    JA,biztos megtaposta...Én nem pesten lakom,de kicsit nevetséges,hogy fél évetszenvednek egy fejhallgatoval!
  • Rafaelo
    #2
    (nem rendeltetésszerűen használtam)????
  • bacsi5514
    #1

    Sennheiser HD570-es fülesem van. Nagyon szeretem, mindenkinek csak ajánlani tudom, de sajnos elromlott(nem rendeltetésszerűen használtam)
    Már nem garós, de beadtam a hivatalos márkaszerviz, a BaSys-be. 6 hónap(!!!) alatt nem sikerült semmit kezdeni vele. Állítólag nem jött meg hozzá az alkatrész... Számtalanszor telefonáltam, személyesen is voltam ott, de egyszer sem hívtak volna föl maguktól, hogy a státuszról tájékoztatást adjanak. Szóval elhoztam onnan, de ezzel sajnos még nincs megoldva problémám frown.gif
    Esetleg tudnátok BP-en egy jó szakszervizt ajánlani vagy egy "szakit", aki ha 3rd party cuccokból, de végre rendbe hozná a fülesemet?