315
Szentesi SG sek
  • Timbo
    #115
    Ki hova jár bulizni?? (ha jár)

    Kicsit fel akarom dobni a fórumot!
  • Raszkolnyikov
    #114
    aha
  • tootaal
    #113
    mivan senki nem ír? ez lassan kezd kiégető lenni
  • tootaal
    #112

    mert Remzső szerink van a ·c s a k· szabály ami magyagyarul nála annyi h CSAK!!
  • Raszkolnyikov
    #111
    Én nem ismerem, de biztos meg van az oka. Nem? (Kérdezem!)
  • Raszkolnyikov
    #110
    Jó!
  • Timbo
    #109
    Akkor te gimis 3.os vagy?? gondolom. üdvözlöm zsuzsit meg beját!
  • Timbo
    #108
    petőnek??:) minek?
  • tootaal
    #107
    vagy ne segítsünk neki??
  • Timbo
    #106
  • tootaal
    #105
    Danííííííí

    ezzel a főtengejjel csak az a gáz h 2 éve igérik neki h majd karácsonyra megkapja :P
    nem cinkes 1általán
    ja és az öccse lovat kapott meg hozzá fijákert vagy mi a rákot ő meg 2 éve várja a tengejt
    na nem baj majd talán jövőre vagy majd Timbóval összedobjuk rá a zs-t :P:P
    de ha ez se sikerül akkor még 1 karácsonyig várhatja a meglepit a fa alatt :D:D
  • Timbo
    #104
    Tudom:) én is imádom :) csak hülyültem

    de egy igazi személyiség azt meg kell hagyni:)
  • Raszkolnyikov
    #103
    Nekem meg az osztálytársa és nem őrült egyáltalán. Az egyik legértelmesebb nagybetűs EMBER akit a hátán hord a Föld!!
  • Raszkolnyikov
    #102
    Valaki emlegette, hogy milyen jó a Francia pékség. Hát jó is, de annyi pénzért amennyit ők elkérnek...hátttszz!!!
  • tootaal
    #101
    az a gáz h szentesre csak az ijen kis boltokat hozzák itt sz.optuk meg igazán
  • tootaal
    #100
    Hy all ojan rég voltam már itt....

    Szal Tesco... hát... Kertvárosnak jó az is nekünk meg marad szar Lidl :P ...
    Lidl annyira lesz jó h bemegy 100-150 ember és elmerül a mocsárba amire a sok okos DIPLOMÁS ember ráépíttette :(
    Hajpljunk meg előttük
  • Timbo
    #99
    Nem ugy értem csak a sorok között sztem érezhetően kicsi a hely , alig lehet elférni:S de igazatok van jóóóóó ez:)
  • North
    #98
    Corának én is jobban örültem volna. Amúgy nem mindegy mekkora? Nem 300 TG ásványvíz van a polcon, hanem csak 100...szörnyű.:)
  • wizy
    #97
    Én még nem voltam ott, de tényleg mindenkitől azt hallottam, hogy nagyon kicsi... de ki a kicsit nem becsüli... :-))
  • Timbo
    #96
    Tesco .. :) mér nem cora?? :(

    amugy meg sztem monjuk jó hogy van de kisebb mint a vásárhelyi:'(
  • wizy
    #95
    megnyilt a szentesi tesco, ki mit szol hozzá? :-))
  • Timbo
    #94
    juh:)gézu
  • mocsár
    #93
    juh
  • Timbo
    #92
    Itt van még 1 Szentesi (nagyhegyi:))
  • tootaal
    #91
    hali timbi
  • Timbo
    #90
    hát én főleg az új főuccára:) az milyen lesz vajon
  • wizy
    #89
    Na, tavasszal megkezdődik a felújtás.... Ebbe beletartozik a Bowling-pálya (étteremmel és billiárdszalonnal egybekötve), az új sétálóutcák, felújított játszoterek, új "főutca", stb :-)) Erre azért még kiváncsi leszek...
  • wizy
    #88
    köszi, viszont
  • Timbo
    #87
    igaz kicsit megkésve de azért boldog és sikerekben gazdag új évet nektek is!!
  • 42nd Intruder
    #86
    BÚÉK
  • wizy
    #85
    előre is BUÉK mindenkinek megyünk partizni egy hatalmasat
    nektek is jó szórakozást
  • North
    #84
    Este tényleg szép a főutca, mondjuk nappal is. Csak azt szúrnám le, aki kitalálta, hogy olyan undorítóra fessék le a kistemplomot a postával szemben.:)
  • wizy
    #83
    hát igen, történeteket lehet hallani....
  • 42nd Intruder
    #82
    Nem feltétlenül a könyvekért lehet még könyvtárba járni... De ez már mást téma és nekem is csak mesélték :D
  • wizy
    #81
    akkor jó :-)) a szüleim pedig szoktak nyaggatni, hogy miért nem járok könyvtárba, ott annyi jó könyv van, fizetni se kell érte, stb.... de sose szerettem a könyvtárakat :D
  • 42nd Intruder
    #80
    hehe én is nyugodj meg ;)
  • wizy
    #79
    nagyon régen jártam már könyvtárban, de ha jol emlékszem, akkor belülről sem csunya :-))
  • 42nd Intruder
    #78
    Amig ott éltem emlékszem a régi templomot nem igazán használták ki, lepusztúlva volt a város szivében, de mára szép könyvtár lett belőle.... Belülről is szép? :D
  • wizy
    #77
    tényleg nagyon szépen, láthatóan épül-szépül a város hóesésben az igazi, este, mikor ki van világitva a főutca.... sajnos idén nem volt valami sok hó, hogy ezt élvezzük
  • 42nd Intruder
    #76
    Hmmm... eddig nem is láttam, hogy van szentesi topik :) Sajna én már jó rég elköltöztem innen (onnan), akkor voltam kb 9-10 éves...
    Azóta évente egyszer-kétszer járok arra, akkor is átutazóba, de igazán szépen fejlődik.