15
MP3 trackek \"variálása\"
  • pinehead
    #15
    köszi, +nézem őket.
  • VinylToy #14
    Még ezt tudnám javasolni , hogy próbálj ki innét pár progit.
  • pinehead
    #13
    huhh, azért mixenként 10-12track-et kicsit könynebben "variálnék", mert ez ehhez kicsit bonyolult nekem. más megoldás ezek szerint nem nagyon van?
  • VinylToy #12
    sok munka, de szerintem meg lehet oldani, van benne EQ, vagy normalizálás is, de külön a hangerőn is tudsz módosítani.
  • pinehead
    #11
    ez jó "rendbetételre" is??
    lásd lejjebb....köszönöm.
  • Nh Shevits
    #10
    sound forge 7.0-re szavaz
  • VinylToy #9
    sound forge nekem bevált, de a nero wave editorja is tökéletes e célra.
  • Syry
    #8
    Nemtud valaki javasolni egy jól használható progit mp3-ak vágására, darabolására? Konkrétan darabolásra ill. hibás vagy felesleges szünetek kivágására kellene,h alkalmas legyen. Thx!
  • bertino
    #7
    mert mindenkit leugat, csak vhogy nem mindig tűnik fel neki, hogy őt kéne leugatni
  • nyami
    #6
    nekem is jól jönne, ha ugyanolyan hangerejű lenne néhány szám (mp3-lejátszó) :|
  • VinylToy #5
    mp3gain használtam én is, de néha tényleg elég szar minőséget csinál, szóval jól jönne valami más program.
  • VinylToy #4
    miért beszélsz bele, tényleg ide kellett ezt nyitni.
  • pinehead
    #3
    azért, mert ott már kérdeztem cirka 2napja, és mivel ezt a fórumot zenehallgatók is olvassák, gondoltam hátha...
    valaki helpet?
  • Akos 001
    #2
    És ezt miért a Zene fórumba kellett?
    Itt a helye.
  • pinehead
    #1
    hi all!
    az iránt érdeklődöm, ismertek-e olyan progit (mp3 gain-en kívül...), ami a mixelés előtt álló track-eket segítene azonos "formátumba" hozni. itt nem tömörítési arányra gondoltam, hanem valamire, ami azonos hangerőre, ill. keverésileg mély-magas-közép szinten nagyjából(!!!)azonos szintre hozza.
    a többit persze keverővel végzem, de valamelyest könnyebb dolgom lenne.
    kösz a helpeket.