20
  • AgentKis
    #20
    Csak azt utálom ebben, hogy végigerőltetik az egész "technológiai szamárlétrát" a fogyasztókon, mert minden lépcsőfokon le lehet húzni őket, holott léteznek már sokkal gyorsabb és jobb rendszerek (pl. Japánban) mér nem lehet azokból venni ide is. Annyira drágák, hogy csak a japcsik bírják megfizetni? Vagy inkább az van amit a hozzászólás elején írok?
  • concrete
    #19
    tanyán?
  • concrete
    #18
    október táján, nálunk (falun) járt két PR-os f@sz a T-com-tól, hogy ők most ilyen wimax-os cuccot osztanak a népnek(felmérik a keresletet),ott ahol nem lehet adsl-t kiépíteni.
    Mondom jó, de van adslünk, mondjanak egy árat hátha alternatíva...
    - 512-es csomag 25K HUF

    Így, ez most jelen formájában nem alternatíva. Lehet akkor, ha az árát töredékére mérséklik, de számomra ez elképzelhetetlen a magyar viszonyok között.
  • Panther
    #17
    Ez a cikk merő ostobaság. A felsorolt technológiák mélg a magyar kábeles nethez képest (pl. UPC chello+) is drágák, az pedig 5 megabit, akárhogy is számolom.

    Ez legfeljebb a divatmajmoknak lehet trendi, akik minden héten más telefonnal szaladgálnak és a csajuknak mutogatják a dzsipjükben, hogy "né má', én itt is tudok netezni, milyen kütyüm van".

    A Star Trek-féle "kommunikátortól" (mert a sci-fi babérjaira törnek már) ezek az eszközök még fényévekre vannak, szinte senki sem használja ki a lehetőségeket.
  • dondore
    #16
    ez elegge valoszinu...
  • dondore
    #15
    ahol mas nem elerheto...
  • Lame
    #14
    Ja ez tenyleg tok valoszinu, hogy stabil vezetkes kapcsolat helyett fogok joval instabilabb es dragabb szolgaltatast vallasztani otthoni netezesre.
  • concrete
    #13
    "Mivel sokan már most is elsődleges nethozzáférésre használják az említett technológiákat, ez a trend a hagyományos helyhez kötött széles sávú szolgáltatókat néhány éven belül nehéz helyzetbe hozhatja."

    ez elléggé valószínűtlen
  • chuck
    #12
    10 evvel ezelott a mobil telefonalasnak mennyi is volt a tarifaja? Ahhoz kepest azert eleg jol elterjedt :). Par ev kell neki, hogy csokkenjenek az arak, es beepeuljon a napi hasznalatba. Nyilvan most meg nem azok veszik, aki havi netto 100 Ezret keresnek.
  • Zsoltika 007
    #11
    Jó lenne az 5 év múlva is. Nemhogy 2...
  • yves
    #10
    A videótelefonálás megy majd ilyen árakon. Én is kíváncsi vagyok, mennyire terjed így el. :)
  • MrTressy
    #9
    lehet népszerü de jan 1 tól nem lesz az 120 ft-s percdij kicsit húzos lesz vagy mennyit olvastam...
    kutya nem fogja használni
  • Pash
    #8
    Megnézném hogy a mobilon mikor lehet majd 100megabit/sec-kel netezni, ami kábelen már két év múlva elérhető lesz... Ja és az árakat nem is említem.
  • klastrom
    #7
    2006-ban ez a trend gyorsulni fog
    Há persze anyátokat, ki a ráknak kell ez a sz@r ?
    Az adsl-t vinnék le inkább egy normális árra...
  • Yv@n
    #6
    Pontosan. Mi ez a hűde terjed szöveg? Sehol semmi ismerőstől nem hallottam még, hogy használná. Az árak is tréfásak. Mi az hogy a várakozásoknak megfelelően terjed? Várható volt, hogy ilyen áron nem kell a kutyának sem?
  • Sliders
    #5
    "zenét- és videoklipeket letölteni." És akkor majd jönnek akiadók h rosszalkodott valaki
    Mert én már csak azért Megyek a János hegyre h ott vegyem meg legálisan a zeneszámokat. Mekkora LoL.
  • ssdb
    #4
    Ez várható volt.
  • FTeR
    #1
    1. az 512es ADSL mára már igencsak viccnek számít 2megás netek mellett. ezek a csúcs technikák meg egylőre sehol nincsenek hozzá, az elméleti határ meg senkit nem érdekel.
    2. megnézném, h egy ilyen agyonkorlátozott és nagyon drága internet kapcsolat mikor jelentene konkurenciát a korlátlan (T-offlinet leszámítva) vezetékesnek.