19
  • galocza
    #19
    anyukátok
  • aateks
    #18
    Az jó lesz ha az amcsi kormány beavatkozik. Majd a következő terrorista akcióra rásütik, hogy európai személy követte el és már jönnek is bombázni. Aztán europa élére állítanak valami amcsi-barát társaságot és beindítják a "windowst nyersanyagért" programot. Jó is lesz az
  • kbupdate
    #17
  • HuAn82
    #16
    Ez nem foci.
  • Caro
    #15
    Ha már nagyon rosszul állnának, ezt is megpróbálnák.
    Szerintem ezért nem foglalkoznak a warez winekkel sem.
  • kbupdate
    #14
    de már adtam nekik 25ezer ft-ot.
  • FTeR
    #13
    ingyenes winen gondolkodik az ms :D

    ezt az opensource térnyerést meg felejtsétek már el. az nem térnyerés, h 2 város elhatározza hogy át áll, majd 2 év után még sehol nem tart.
    ázsia (kína) meg nem a freedom jegyében "támogatja"...

    #3 azt akarja, h minden jöttmentnek minden korlátozás nélkül engedjen betekintést.
  • dokar
    #12
    Nem akarsz nekik adományozni saját pénzedből? Azért, hogy jó szoftvereket csináljanak neked és később megvedd ezeket sok pénzért!
  • kbupdate
    #11
    Jah, még vmi: EB SUXXXXX
  • kbupdate
    #10
    Hajrá Microsoft Corporation! Hajrá Microsoft Corporation! Hajrá Microsoft Corporation! Hajrá Microsoft Corporation!
  • kbupdate
    #9
    mindig
  • assdf
    #8
    Pénz pénz pénz.
    Mit gondoltok tán az EB a felhasználók érdekében akadályozza az mst?Hát nem. Azt nézik hogy tudnának minnél több pénzt leszedni róla.És ha az amcsik nem támogatják az EB-t akkor azt sem jóhiszemüségből fogják tenni, hanem mert hatalmas pénzekhez jutnak igy.Ha az MS-t támogatják, akkor is csak akkor majd az MS-től kapnak hatalmas lóvékat. Ideje lenne elfelejteni az ilyen marhaságokat, majd ha bármelyik bizottság nyit egy jótékonysági számlát, ahol a bejövő pénzt mondjuk árvák támogatására forditják, na majd akkor azt mondom hogy igen ez tényelg azemberek érdekében történt. Addig meg
  • strogg
    #7
    Azért ez nem teljesen így van.
    Az m$ nagyon jól tudja, hogy gyűlnek a feje felett a fekete felhők.
    Gondoljatok csak bele. egyre többen foglalnak állás a nyílt forráskód mellett. Még amcsi államokban is ez a helyzet. De ugyanez van ázsai legtöbb részén, az EU is a nyílt forrás felé hajlik. Ráadásul bírságok, és negatív eredmények az m$ elleni vizsgálatokban. sok a "régi" windows még mindíg a felhasználóknál, az office2003 eladásai pedig romokban az elvárthoz képest. Az OpenDocument már túlvan azon, hoyg áttörtést áérjen el, hisz peru és egy amcsi állam is adta a precedenst rá. És csak egyik nyűgjük a 497 milla.
    Azért rohangálnak az amcsi kormányhoz, mert a jövőbe néztek, de nem azt látják benne, amit szeretnének.

    Mellesleg az amcsik így vannak bekötve, nem meglepő, hogy nagy cégke, vagy lobby-k a kormányzathoz rohangálnak.

    Csak a leg látványosabb példa: Ugye senki nem gondolja komolyan, hogy az iraki háború szaddam ellen van? Nagyon jól tudjuk, hogy az olaj lobby keze van az ügyben...
  • GulaSoft
    #6
    Azért ez mekkora gáz, hogy ezt is megteheti.
    Mekkora arcátlanság odamenni az USA vezetéséhez, és ott hisztizni, hogy elpicsázták a cég seggét.
    Puskatussal kergettem volna ki őket, és vesztegetési kísérlet miatt feloszlattam volna a céget!!!
    Azért mindennek van határa!!!!!!!!
  • Praetor
    #5
    Most már nem a kék halált nem akarják látni a programozók, hanem a "program hibát generált" szellemes vindóz benyögést.

    Eddig vásároltam ms cuccokat, de ha nem adja be a derekát az EU-nak, akkor mindenkit lebeszélek a környezetemben ms szoftver vásárlásáról. A budin keménykedjen az ms.
  • dokar
    #4
    Most érthető a Microsoft álláspontja, hogy nem akarja kiteregetni az üzleti titkait. De sztem ez így van rendjén, ugyanis a Windows legjobb ismertetőjét a KÉK HALÁL-t, senki sem szeretné viszont látni más cégek szoftver termékein.
    :)
  • dez
    #3
    Ne túlozzunk, csak apróbb részleteket - ami által más cégek is tudnak olyan programokat írni, amik ugyanolyan jól együtt tudnak működni a Windowszal, mint a MS saját programjai. Hogy milyen pofátlanok ezek a más cégek... :) (Ha itt most erről van szó. Nem egészen világos a számomra, hogy ezt értik-e "üzleti titkok" alatt.)
  • FTeR
    #2
    ms-t nem érdekli az a 479milla, sem a üzlet menet dorgálás, meg a wmp kivétele. ha EB nem lenne hülye, ms simán leszurkolta volna a lóvét (még talán többet is).
    a gond ott van, h EB arra akarja kötelezni az ms-t, h gyakorlatilag tegye nyíltá a win forráskódját. ami elég abszurd, még az EBtől is.
  • Cactus
    #1
    Az ellenségem ellensége az én barátom...