2483
  • Fenrir
    #298
    Esetleg máshova dugja :D
  • Punker
    #297
    sebtapasznak? :)
  • Sliders
    #296
    Még nem volt róla szó, de engem az érdekelne, hogy a csaj terminátor miért hozott el egy ilyen csövet a rakományból. A végén mutatják ahogy előveszi otthon?
    Szerintetek készül valamire, vagy hiba van a szoftverében?
  • haxoror
    #295
    Szerintem ez egy olyan sorozat ahol nem kell ilyen logikátlanságokon fennakadni, a szórakoztatásról szól és nem "komoly" scifi

    Miért tesznek a robotok felesleges mozdulatokat mivel csak energiát pazarolnak, miért egy pisztolyt csempészett a lábában az iskolába és miért nem inkább 20kg C4-et, miért shotgunnal lövöldözik Sarah amikor valami páncéltörővel jobban járna, vér-kád woodoo, az új Lazlo egy fejjel magasabb mint az igazi de az FBI-osnak ez nem tűnik fel stb stb stb...

    Ja meg az időutazás és a paradoxonjai!
  • akyyy
    #294
    a fej az átzuhant, a test meg elvitték a törmelékekkel együtt.
  • I.C.ram
    #293
    Ja látom, már más is felvetette ezeket :)
  • I.C.ram
    #292
    Elkezdtem én is nézni.
    Hát elején elég bugyutának tünt az egész. 2. rész már jobb volt valamivel.
    Kicsit furcsa, hogy a védelmező terminator ilyen kis helyeske, tini csaj :D

    Helyes pofija van. Hangja viszont nagyon klaffol a terminatorhoz.

    Azt viszont nagy baromságnak tartottam, hogy 99ből átmennek 2007be, és a bank sehol, viszont ott maradt a terminator feje, teste. Vagy az velük együtt utazott egyett az időben? Meg a hatóságoknak nem tünt fel, hogy egy robotarcú fazon beflangál a bankba, és szétveri pusztakézzel a trezort, aztán meg hipp hopp eltünnek villámlások közepette, és csak annyit írnak róla az újságok, hogy bankrablást követtek el 3-an?
    Aztán 2007-benegyszercsak megjelennek az autópálya közepén, szintén villámlásokkal, effektekkel, de ezzel se nagyon foglalkoznak, pedig volt pár szemtanú.
  • Nagydög
    #291
    Szentem tevedsz. Egyreszt azert le nem romboltak a bankot, masreszt a kovetkezo bank bontasat en szeretnem intezni. Felrakodjuk az egeszet a domperekre, es egy felreeso helyen atnezem az ertekmegorzo kazettakat. :D
  • SonicBoom
    #290
    szerintem is csak a fej esik le a váz egyben marad.
  • Punker
    #289
    nem csak a buksija esik le? :)
  • Seten
    #288

    De amikor a bankban rálőnek Cromartie-ra akkor a váza szana-szétmegy.

    Vagy lehet ő is már ilyen önmegkeresgélős mint a T1000-es, csak nem cseppfolyós. :)

  • Punker
    #287
    lehet tévedek de láttatok ti bontást? rom eltakarítást? markoló oda megy (nem kicsi) felmarkol pár köbméter hhulladékot bevágja konténeres autóba az kimegy X telepre leborítja, szal szerintem a roncsot simán kidobták, és a melós piszkálására aktiválódott újra.
  • SonicBoom
    #286
    az meg persze hab a tortán, hogy a fej fémből van, ami nem mehet át az időn, de lehet hogy ez egy 2.0-ás fejlesztett időgép volt.
  • SonicBoom
    #285
    hát ja, először azt hittem azzal, hogy magukkal vitték a fejet az időugrásnál, tulajdonképpen maguk idézik elő azt amiért odamentek, azaz a terminator fejlesztésének kezdetét, pl úgy, hogy a fej valami tudós kezébe kerül mint a T2-ben. ehelyett egy fej nélküli váz símán elhúz a bankból a SWAT orra előtt, és megkeresi a fejét akárhány évvel később. ez így picit gyenge. de ha valamit félreértek, világosítsatok fel.
  • Seten
    #284

    Igen, ez akkor nekem is feltűnt. (#163)

  • Nagydög
    #283
    Igazabol egy aprosagot furcsaltam. Csak eloszovetet lehet utaztatni az idoben. Hogy ez mitol van, mi szamit elo szovetnek, es miert lehetseges eloszovetbe csomagolt femet megis mozgatni, azzal most ne vacakoljunk. De az mar erdekesebb, hogy a bankban szetlott terminator leszakadt fem buksija hogyan kelt at az ido orvenyein fohoseinkkel egyutt?
    Azt meg lehetseges, hogy csak en bambultam el, hogy hogyan kerult a torzse a roncstelepre.
  • Seten
    #282
    "ha jól értelmeztem"
  • Seten
    #281

    Namost ha júl értelmeztem, akkor a spájzolós terminátor (nem Cromartie hanem a másik) az ugyanaz aki korábban a lázadókat gyilkolászta és elmenekült Cameron elől?

  • MrSpock
    #280
    Nemártana neki egy patch 1.003-as:-)
    Konzultáhattak volna Bill Gates unokákkal:-),Ők úgyis mesterei a szervizpackoknak:-D
  • [NST]Cifu
    #279
    megfelelően örök kérdő tekintettel tud reagálni a történésekre:-)

    Erre írta talán Punker, hogy még kicsit Bétás állapotú a szoftvere. :)
  • MrSpock
    #278
    Végülis így alkották meg, és Summer Glau helyes csajszi,és megfelelően örök kérdő tekintettel tud reagálni a történésekre:-)
    Meg tényleg,ki nem szeretne egy ilyen védelmezőt?:-)
  • MrSpock
    #277
    Háát igen,meg mondjuk dekoratívabb,mint egy testépítőt berakni védelmezőnek:-)Marketing:-D
    Mondjuk Jay Cutlert is berakhattákvolna:-D
    Ő eléggé lefedné a fémvázat:-)
  • MrSpock
    #276
    Lehet,hogy jobb minőségű anyagból készült:-)
    Mivel már tudták mi fog történni,és John Connor halála után küldték vissza,biztosan továbbfejlesztett modell volt.
    Ez lehet a magyarázat,arra,hogy ahogy emlitetted anyagszerekezete,térfogat,vastagság,miatt habár vékonyabb mégis erős.
    Ha fémiparban tanultál,tudod,hogy a vékonyabb néha erősebb,jobb is,csak ötvözés,edzés kérdése.Egyébként nekem is van közöm a fémiparhoz..anno én is olyan suliba jártam.
  • Hoz_Hun
    #275
    Azért tették be hogy a kiscsókák a tv előtt álmodozhassanak egy saját terminátorcsajról. Amit én nem értek, hogy az ellenálásnak ezek szerint nem futja a modernebb folyékonyfém változatra? És a Skynet miért nem olyannal üldözi őket?
    Amúgy ez a model full emberi? Értitek? Ki van dolgozva mindenhol? Perverz vagyok-e?
  • [NST]Cifu
    #274
    Fémipari szakközépbe jártam anno, tehát van némi fogalmam azért a témáról. ^^

    Itt nem a megmunkálásról van szó, hanem az általános teljesítményről, helyigényről. A Summer Glau által alakított őrző terminátor a jelek szerint ugyanakkor erővel és strapabírósággal rendelkezik, mint egy nagy méretű terminátor. De hozzájuk képest kb. negyed akkora a belső térfogata, ha a külső szerves rész ugyanolyan vastag. Tehát itt nem az acélcsővel van a probléma, hanem azzal, hogy ahhoz képest, hogy a kisebb belső szerkezete ellenére az ereje és a vázának merevsége ugyanakkora, mint egy "nagy" terminátornak. Ez akkor képzelhető el, ha jobb minőségű anyagokból készült akkor a Glau féle terminátor változat, mint a jó örek 800-as széria.
  • MrSpock
    #273
    Vékony fémváza van.Ha megnézed egy colos edzett acélcsövet sem könnyen hajlitasz meg,és az ő anyaguk erősebb annál,tehát miértne lehetne?
    Nemkell mindig kigyúrt Terminatoroknak lenni,hisz az erejük nemaz izomzatukban rejlik,hanem a fémszerkezetben.
  • [NST]Cifu
    #272
    Ami viszont az őrző részt illeti, én két homlokráncolós dolog is van. Oké, a Terminator 2-ben egy terminátor volt az őrző. Egyfelől érdekes csavar volt, másfelől csak befutott név lett Swarci, akivel el lehet adni egy filmet. Viszont folyton azt eröltetni, hogy egy terminátor az őrző, az már kissé beteges. Egy ellenállás béli emberke több okból is előnyösebb: egyfelől nem bukik le úton útfélen amiatt, hogy valójában nem is ember, és nem tud beilleszkedni az emberek közé rendesen, másfelől valós tapasztalatai vannak a terminátorokkal, tehát tudja adott esetben ő is, hogy miként védheti meg Johnt, és teheti mindezt probléma nélkül (apropó, valakiben felmerült a kérdés, hogy miért egyesével küldik vissza az őrzőket?).

    Másfelől meg az a bajom, hogy Summer Glau szép, kecses kis teste egy kissé soványka ahhoz, hogy egy valódi fém vázat rejthessen. Ha ránéztél Swarcira, simán el tudtad hinni, hogy csak egy szerves "öltöny" egy fém vázon. Ugyanaz már kevésbé igaz Glaura...
  • [NST]Cifu
    #271
    Ami Sarah-t illeti, ott végülis ha meg akarjuk magyarázni, akkor mondhatnánk azt, hogy hát "visszapuhult" a hétköznapi szintre. Abban a hitben élt, hogy nem jön el az armageddon, hiszen nincs speciális mikroprocesszor, nincs skynet, nincs semminemse. Ideje egy kicsit élvezni az életet (első rész a sorozatból).

    [center]
    Tehát ezekhez kellene hasonlítani...


    ...ezt. :)
  • akyyy
    #270
    én a másik feliratos oldalon szoktam nézni
  • Punker
    #269
    vagy költség hatékonyságból törpe a kiscsaj mert így nem kell magas terminator szereplőket keresni akikkel verekszik :)
  • Punker
    #268
    hát ez tmondom más világ, akkor 1 erős nő kellett most meg.....mintha meg lenne törve a folyamatos meneküléstől stb


    szerintem rosszabb választás mint a törpe csajszi
  • Punker
    #267
    neki szerencsére Segal volt a mimika mestere így elviselhető, bár kicsit beta verziónak tűnik a programozása :)
  • Kandurex
    #266
    Punk, nézd meg a testét a kettőnek, az egyiknek izmos, erős, inas, elhiszem, hogy tud adni egy olyan lángost, hogy megfeküdnék, a másikból mit nézzek? nézd meg a kettőjük kezét, szembeötlik erőssen :/
  • Punker
    #265
    a pofán verős jelenetnél mikor a kikötözött sofőrt ütné ott látszik nagyon hogy nem az igazi
  • Kandurex
    #264
    az a másik része :/ de még se ennyire zavaró (indok: #263)
  • Kandurex
    #263
    ...teljesen bosszantó, nézem a filmet, és ahelyett, hogy a mondanivalóra koncentrálnék, helyette a nőt nézem, mert bejön,...röhej,...minek kellett ez? :(
  • [NST]Cifu
    #262
    Az miért nem zavar, hogy egy 160cm magas törpe terminátor lányka az őrző akkor? :)

    Mert engem inkább ez zavar. Semmi bajom Summer Glau-val, jó volt a Fireflyban és a Serenityben, de azért mégis. Nekem nem tűnik elég terminátorosnak...
  • Punker
    #261
    hát ja más világot élünk már :(
  • Kandurex
    #260
    Egy valakivel nem tudok megbarátkozni, ez pedig Sarah C..

    Ő egy harcos, egy erős nő



    szemben vele, aki bár az esetem, mert pont az ilyen típusú feketéket szeretem, de még se Sarah Connor!

  • Kandurex
    #259
    hangulatos volt ez a rész, még rendesen feszengtem néhány jeleneten, hogy "na most mi lesz?" szal tetszett,.