19
Nagyon érdekelne róla minden!
  • pajti
    #19
    Üdv. Segítsetek légyszi:) Ilyesmi zenéket keresek ami ennek a videónak az elején szól :) >---<
  • Picar77
    #18
    hm
  • Goth
    #17
    dehogynem... =)
  • cicai
    #16
    Ismer valaki japán rappet?
  • Daza500
    #15
    Nem.

    De azér jóarcok a japók :-)
  • Ningeo
    #14
    Él még ez a fórum???
  • Lipi1980
    #13
    Valóban érdemes minél mélyebben megismerkedni nemcsak a Japán zenével, hanem magával az egész Japán kultúrával is!!!!

    A minap láttam a Kepes féle Világfaluban, hogy amikor a Japán idős hölgy kimono-ba felöltözve felszolgálta Kepesnek a vacsorát, (ami kb 2 embernek bőven elég lett volna) akkor kifele menet amikor elérte az ajtót, akkor a "vendég" felé fordulva térde ereszkedett és úgy meghajolt, hogy a homokla megérintette a padlót!!!! Eszméletlen, hogy milyen más ott a kultura, mennyire más az emberi viselkedés, az emberek egymáshoz való viszonya!

    Engem is érdekelne bármilyen oldal, info, stb. ami Japánnal, kultúrájával, Szamurájokkal, kimono-val, gésákkal, japán írásképpel, szóval egész JAPÁNnal kapcsolatos...

    Jó, hogy született egy ilyen topik...

    Köszi vagyis Origato
  • PyRex
    #12
    Kérek mindenkit, hogy felesleges faszságokat ne írogasson a topicba, mert nem azért hoztam létre, hogy hülyeségeket hallgassak. Thx!
  • Dying Soul
    #11
    Úgysetaláltok :D
  • Goth
    #10
    az!
  • sweech
    #9
    mondjálmár neveket pls :D
  • PyRex
    #8
    Sajnos egyelőre elég kevés info van az alábbi helyeken is :(
  • Phat Smoker
    #7
    japán popzenés fórum (hátha rábukkansz némi tradícionális cuccosra is)
  • _Vegeta_
    #6
    Ha japanrol akarsz beszelni, gyere ide. http://www.jpop.hu/forum/index.php

    ;)
  • Dying Soul
    #5
    Úgy legyen. Sok beteg japán horrorban is elhangoznak trad. zenék.
  • PyRex
    #4
    Nem tudom, de ha lehet, tényleg csak a tradícionális japán zenéről essen itt szó. A többi japán stílusnak van más topic...
  • N1ggA
    #3
    hú az milyen lehet
  • Dying Soul
    #2
    Nekem is bejönnek az effélék, de sajna tradicionális nincs, csak japán heavy metálom..
  • PyRex
    #1
    A minap voltam egy japán étteremben és egész este kellemes japán zene szólt és nagyon megtetszett. Valahogy annyira megfogott az ízek, a formák és a zene egyvelege, hogy úgy döntöttem, bővebben is elkezdek foglalkozni a témával. Szóval várok mindenkit, akinek hasonló gondolatai vannak. Szeretnék többet megtudni ezekről a zenékről.