22
Suikoden taktics
  • Elhaym
    #22
    Nekem nagyon tetszik az 5. rész. Nagyon jó történet. Sok szimpatikus szereplő. Főleg Gizel.
  • MrGrey
    #21
    Időközben megjelent az ötödik Suikoden is.
    Szerintem jobb mint a negyedik, rosszabb mint az első három, de kimondottan érdekesnek tűnik.
  • Elhaym
    #20
    Érdemes is megnézni.:)
  • Neme.
    #19
    Erre nem is emlékszem, pedig végigjátszottam. Ha még megvan a kimentésem, megnézem mégegyszer.
  • Elhaym
    #18
    Meddig vitted el a 3-at . A történet pedig nagyon jó.
  • Elhaym
    #17
    Ha végig vitted a 3-at akkor tudod írányitani Lucöt, Saraht, Yubert és Albertet. Kedvenc fejezetem. Még rúnákat is lehet nekik venni.
  • NormalisEmber
    #16
    Ezt csak megerősíteni tudom. Még csak alig sikerült belenéznem, de így első látásra nem rossz.
  • Luiprima
    #15
    Akiknek tetszett a 4-es azoknak kötelező darab a tactic az ott megismert szereplők vannak ebben is a story is metszi egymást. A harc is ok annak aki szereti a jó hosszú taktikázásokat pl Front Mission. Nekem bejött.
  • Sephi
    #14
    Nekem az leso ketto voltna a rulah...azzal nekem befejezodott. Meg a negyes talan de ureeeess..... az a sok viz....
  • Neme.
    #13
    A gonosz oldalt kire érted?
  • Elhaym
    #12
    A 3. rész tényleg nagyon jó. Elég csak arra gondolni,hogy a gonosz oldalt is tudjuk írányítani. Meg az openingje is nagyon jó. Meg ebben a részben szerepel a legtöbbet a kedvencem.

    A Tactics még nincs meg, de inkább az 5. részt várom. Lassan lesz két új videó belőle.
  • Neme.
    #11
    Bárcsak játszottam volna az 1-2-vel! Ezért is tervezem egy PS1 beszerzését megint, hogy bepótoljam, amiről lemaradtam, meg hogy újrajátsszam a kedvenceimet. Egyébként nekem nagyon tetszett a 3.
  • Sephi
    #10
    A Suikoden egyes es kettes volt az egyetlen melto nevere. A harmas tulsagosan elbaltazott mig a negyes tulsagosan ures volt. Ez meg a tactics.... jujuj :(
  • NormalisEmber
    #9
    Persze PAL kiadás még nincs is feltüntetve a gamefaqs-on. Jellemző...

    Ezt viszont a gamefaqs-on találtam:
    The near-finished North American version of Suikoden Tactics that I'm playing right now does have a progresive scan option.

    Mi jelenthet hogy közel befejezett? Szar béta-val nem akarok játszani
  • NormalisEmber
    #8
    Én pont ezért imádtam a ff_taktics-ot is. Ott viszonylag rövid ideig tart egy csata, ellenben egy front mission vagy 10x annyi ideig is eltarthat.
  • NormalisEmber
    #7
    Én most néztem hivatalos oldalakat, az ign például nem adott neki valami túl magas pontszámot(7.3). Hasonló taktikai rpg-k kaptak már magas pontszámot? Mert lehet hogy többeknek nem nyeri el a tetszését hogy sokat kell tökölni egy csata alatt.
  • Neme.
    #6
    Mégsem, mert még mindig csak az az 1 review van, amit múlt hónapban már elolvastam.
  • Neme.
    #5
    Az jó. Megyek gamefaqs-t olvasni.
  • NormalisEmber
    #4
    936cm
  • Neme.
    #3
    Mekkora... a doboza? :)
  • NormalisEmber
    #2
    Képek:



  • NormalisEmber
    #1
    Kijött az angol változat!!

    Én most szedem le a bolt polcairól, nagyon kiváncsi leszek hogy mit hoztak ki belőle. Valaki próbálta már?