51
  • crx
    #41
    Egyáltalán nem irigykedek én egy ijen sztárra sem sok pénz sok gond.:)))
  • DanyyX
    #42
    Irigy a sikereire?
    Mit gondolsz, hogy jutott el idáig?
    Régebben, még lehet, hogy köze volt a zenéhez, de most? Szerinted hány milliót keres? Jah, és mire tartja a rajongóit? Mert nem tart többre mondjuk téged se, egy birkánál
  • DanyyX
    #43
    "Az egész zenész szakma tanulhatna töle."
    Jah, és ebben a mondatban mit akartál kifejezni?
  • NEXUS6
    #44
    Szerintem itt nem elsősorban a zenéjét szapulják az egyedek!

    Hanem a hozzáállását (baker ezt a szót így kell írni? mennyi kettőőzződés!;))))!

    Mit szólnál ha az új madonnaalbumod eleve el sem indulna számítógépen, ha még is megpróbálnád akkor feltenne egy férget, ami kicsinálná a cd-íródat. Plusz a böngésződ kezdőlapját átírná egy weboldalra, ahol minden szemét hekkerkedő köcsögnek elmondana.

    Szerintem az eddigiek után valszeg ez lesz a kvetkező lépése.
  • smokedoc
    #45
    Madonna példát vehetne Janikától :)

    http://janikacd.uw.hu
  • DanyyX
    #46
  • static
    #47
    Baker ha ijen szinten imádod menj ki amcsiba az nyald ki a valagát. :)
    Amúgy nem hiszem, hogy madonna saját maga írná a dalait, gyanítom régen se ő írta csak azt hazudták. Tehát innentől kezdve nem más csak a legszerencsésebb olasz csaj. Na jó, énekelni tud azt tény.
    Jópofa, hogy a legjobb száma /szerintem/ az pont erről szól. Material girl vagy mi.
  • DVDMester
    #48
    mit akar ez a hülye ringyó, attól hogy pénze van ugyanolyan senki kis kurva mint volt.
    sőt, még rosszabb.
  • NEXUS6
    #49
    Annyi esze azért van, hogy lássa hogy Európában élni azért lehet hogy magasabb az életminőséget jelent, mint amcsiban.
    Monnyuk lehet hogy nem Londonba kellett volna költöznie. Mert az kb olyan mint a Havannáról átmenni a Nyóckerbe;)
  • MaSzKa
    #50
    Megjelenése előtt letölthetővé vált Madonna új albuma
    így járt úgy is sok a pénze
  • dez
    #51
    Nahh, láttam Madonna új klipjét (a Hung Up c. számból). Nos, eddig csak az új albumról gondoltam azt, hogy erősen emlékeztet Kyle Minogue 1-2 évvel ezelőtti zenéire, most már viszont vizuálisan is teljesen olyan volt, mintha Minogue-t látnám, teljesen átvette a stílusát, mozgását, stb. (Úgy látszik, teljesen leírta szegényt.)