8
  • roKas
    #8
    Én tegnap mondtam le a vezetékes telefont.
    Ennek semmi jövője nincs, ha csak az internet nem tartja életben. Bár én is adsl-t váltottam wireless-re.Ez olcsóbbnak tűnik és az IP telefonnal továbbra is olcsóbban telefonálok a Fatávos előfizetőknél.
  • aaaaa
    #7
    Nem valami szélhámos ügynök volt ???
    Hogy emelhetnének egyénileg előfizetési díjat ... És ezt miért nem levélben közlik ? Kicsit gyanús nekem ez a dolog...
    Legközelebb óvatosabban az efféle "ügynökökkel". Fele egyszerű besurranó tolvaj ügynöknek álcázva...
  • klastrom
    #6
    És az a sajnos hogy nem eléggé csökken a vezetékes vonalak száma...
    Sajnos
  • klastrom
    #5
    Sztem a 98 %-a...
    Vagy ehhez közeli érték
  • altbrucke
    #4
    Anyám mesélte hogy valamelyik nap csengettek, egy faszi volt aki azt mondta hogy az inviteltől van. Azért jött mert a szülök a tele 2-t használják igy az invitel elesik a bevételtől emiatt a havi 3000 ft előfizetést meg fogják emelni 4000-4500.
    Muter mondta hogy adjon egy névjegykártyát, hogy utánna tudjon érdeklődni a dolognak, persze a csóringernél nem volt, f.sza üzletkötő az ilyen:)
    Mákja volt hogy nem volt otthon se fater se az öcsém mert nyilván kidobták volna.
    És csodálkoznak hogy mindenki aki teheti visszadja
    a vonalát!?
  • aaaaa
    #2
    Havi majdnem 4000 forint előfizetés mellett nem is csoda.
  • fflx
    #1
    engem speciel erdelne egy olyan saccolas, hogy a fovonalak kozul mennyi lehet az amelyiket csak es kizarolag az ADSL-es internet miatt kenytelenek fenntartani az elofizetoik...