82377
Silkroad Online (iSRO)
  • Devil_Gy
    #201
    1enlőre be se lehet lépni :(
  • Doma #202
    #55
  • persil
    #203
    Aege-n semmi baj, Xian állapotánál meg check van kiírva :/
    Lehet vmi balhé van a szerverrel és azért kellett a char wipe
  • persil
    #204
    Én memóriám sem végtelen
    Szóval...Doma noszogatására... Aege-n van a FeketeSereg, illetve Xian-on HUN_Empire és silvermoon szerint szintén van egy FeketeSereg is. Ennyi a klánokról:P Többről tényleg nem tudok, főleg, hogy a xianon mi van
  • ReTeK
    #205
    "Ne okoskodj, ülj le, egyes" na ez odabasz így reggel
  • Holdpro
    #206
    Xianon volt egy feketesereg az tuti 2 tagot és a vezetőjét is ismerem.. Magyarok mindannyian

    Most Xian nekem easy-t ír ki karakterek nélkül :(
  • Dfs
    #207
    Xian - Rollback ...
  • spring
    #208
    őrület végre van egy kis időm játszani, és nem működik a szerver
  • Holdpro
    #209
    Ezért szívás nekem mert 2 nap alatt lettem 20as Nincs akkora Rollback hogy visszakapjam a karimat
  • Dfs
    #210
    "All go PK !"
    Ugynezem kezd kitorni Xian-on a kaosz.
    Szep kis karacsonyi ajandek ...
  • Holdpro
    #211
    3 közül melyiken vannak kevesebben és melyik a legstabilabb ?
  • EmThor
    #212
    képet vki nem akar betolni? mostanról. thx :D
  • Holdpro
    #213
    Annyiból szép hogy az esőt kicserélték Hóra és sűrübben esik, csak nem marad meg
  • EmThor
    #214
    zsíír, thx
  • Holdpro
    #215
    Éjjel mégszebb
  • Devil_Gy
    #216
    Az ember ne várjon sokat 1 full free game-től. Ala L2 - akármilyen server.
    Amíg nem szúrsz le 3-4k-t valakinek ilyenek lesznek. Ennyi.
  • Devil_Gy
    #217
    1 picurkát. de volt már roszabb is te is tudod :D
  • Cortez Lovag
    #218
    na ez kész itt durrant el az agyam .........mi a f*sz-t képzelnek ezek a vágott szemü rizs zabáló mocskok????
  • Cortez Lovag
    #219
    ilyet nem lehet csinálni bazzmeg legalább szoltak volna
  • Cortez Lovag
    #220
    mert azt nem hiszem el hogy ma találták ki
  • Cortez Lovag
    #221
    an nagy semmiert meloztam eddig????
  • Cortez Lovag
    #222
    na neeeeeeeeeem
  • Holdpro
    #223
    Most elkezdtem egy új karaktert de idegességemben ki is kapcsoltam a játékot..
    3as küldetést felvettem hogy öljek 4es mobot.. megöltem 5 mobot 4es lettem.. újabb 10 mobtól 5ös.. nem tudom a questeket csinálni megfelelő ütemben ilyen +200as ratek mellett
  • spring
    #224
    Most megint csinálhatok új karaktert.Nincs kedvem elölről kezdeni!!!!!!!!!!
    A régit akarom visszakapni. nagyon megszerettem.
  • Holdpro
    #225
    Nincs értelme újat kezdeni.. 1 nap alatt 30 tudsz lenni aztán meg állítják vissza, persze 1 normális küldetést nem tudok végigcsinálni :(
  • Devil_Gy
    #226
    Szerintem senkinek nem esett jó hogy rollback volt. Én két 19 karit vesztettem. De még mindíg nem tudom mit vártok 1 forever free cucctól ??? Azt hogy minden makulátlan legyen? És a 200 as rate azért van pont hogy ezt elkerüljék. Mármint a hisztit. Nem tudják visszaállítani akkor nesztek nagyobb rate. Hamarabb eléred a szintedet amin voltál. Más meg gyorsabban eléri ami eddíg nem volt. Azért mert magasabb vagy meg tudsz csinálni kisebb questet vagy nem??? Max könnyebb lesz kicsit.
  • Pukkka
    #227
    De gondolom az sp-t,es a penzt is noveltek,akkor meg mit syenvedtek a questek miatt?
  • persil
    #228
    Nekem csak egy 11es kari volt a xian-on =) Amúgy, lvl 20 alatt ne sírjatok! Az nem hosszú idő...Lehet új karit kezdeni jobb, több tapasztalattal. Plusz ott a 200% xp boost, ami (tudom nem elég, nem adja vissza a karit, de) segít.
    Aki mondjuk lvl 25 fölött volt, uram bocsá' 30 fölött, mint cortez :/ Attól én is megőrülnék... De mi van a támadás sebességgel? Hivatalos fórumon panaszkodnak, hogy lassú...
  • Holdpro
    #229
    Átköltöztünk 4en az Aege szerverre
  • spring
    #230
    A támadás sebesség tényleg lassú, sőt borzasztóan lassú. Az ütések között is kb 2x annyi idő telik el,mint általában -így a gyengébb szörnyek is kinyírhatnak
  • persil
    #231
    De mi a f@sz lehet a baj? Remélem kijavítják...
  • Holdpro
    #232
    lehet levették az attack speedet..
  • persil
    #233
    Annak nem lenne sok értelme, mivel egy glaive/spear eleve nem gyors...az íj pl meg miért ne legyen gyors?
  • Cortez Lovag
    #234
    lvl 38-rol vissza lvl 35 -re azért szar érzés + hogy még 30 30% lvl 2-es trader exp is oda (csak ez az egy fáj) a sebbességrölmeg annyit hogy fos a silkroad mikor már ezeket a sorokat irtam nekem majdnem teljesen visszaált szal no para szerintem tudnak az iszonyatos lagokrol és melóznak rajta mármint nekem nagyon ugy tünt
  • Cortez Lovag
    #235
    nem vettek le semmit volt már régebben is ilyen (öregebbek talán emlékeznek is) csak egyszerüen lagol de mint már említettem nekem úgy tünt hogy már javítják a hibát.(viszont piros mikulás sapit veszek vagy cserélek)
  • Holdpro
    #236
    Haver véletlenül vett 50 lovat..
    Eladni is csak egyben engedi.. hogy lehet esetleg szétszedni az 50es ménest ?
  • Cortez Lovag
    #237
    persze hogy széz lehet szedni shift+click és ott kérdezni fogyja hogy hogy tegye szét, ezzel a modszerrel bármit szét lehet szedni amiből egymáson több van.
  • Cortez Lovag
    #238
    alapjárton se tudod normálisan csinálni a quest-eket csak majd kb 16-17 -es szinten normalizálodik de ugy 29-32 között nincs 1 quest sem, de utána ha kell ha nem annyi lesz megint hogy belegebedsz mire mindel végzel ,ja és közbe jönnek ujabbak(tipikus "ördögi kör")
  • FaszFejHuN
    #239
    Most mire volt jó ez a roll back szarság?
  • Bucser
    #240
    Kérdezd meg a fejlesztőktől. Nem itt kell élvezkedni a Fuck Off-os smiley-kal mi nem bántottunk... HA nem bírod értelmesen használni a fórumot (ahogy az a lentebb is megvilágosodott akkor go back to Gumiszoba....