82377
Silkroad Online (iSRO)
  • Holdpro
    #401
    00 Küldi a west kapunál álló manusznál de a questben is 0 van.. nem lehet megcsinálni..
  • Holdpro
    #402
    Cortet Lovag Nemtelen , kortalan és nincs csillagjegye sem

    szerintem ideje lenne 4. szervert csinálni az újaknak mert ez a sok lag meg disconnect kezd az agyamra menni, vagy szüntesség be a regisztrációt
  • Cortez Lovag
    #403
    te miröl beszélsz?
  • Cortez Lovag
    #404
    szerinted majd pont kitöltöm az igazi adataimmal nem? mindig mindenhova kamut adok meg csak 1-2 helyen ahol fontos csaok olyan helyre írom a valodit és mivel ez nem az igazán fontos dolgok kategoriába tartozik ezért mint a mellékelt ábra is jól mutatja
    kamu adatokkal vagyok reg-elve...
  • Holdpro
    #405
    Én vállalom magamat, nincs mit rejtegetnem, de ha megnősz erre te is rájössz majd.. Ha magamért nem vállalom a felelősséget akkor nincs értelme irogatnom arctalanul.. Több ezren ismernek neten, nem bújok álarc mögé
  • persil
    #406
    Úgy látom ideje megvilágosítanom egy-két dolgot

    Jewel box. Ha mobot ölsz, ez is kieshet drop-ként. So-ok nevű mikulás ruhás npc-nek adhatod oda, elixir, tekercsek, mikulás cucc lehet a jutalmad.(random)
    Ha összejön 10, és már van sálad, sapkád, kesztyűd, ezekért kaphatsz full mikulás szettet.(sapka, sál, kesztyű egyszerre hordható)

    Amelyik küldetésben 0 van leírva, az ugyanúgy megoldható, ez csak fordítási hiba, quest nevét ha megmondod és, hogy kitől kaptad, akkor segíthetünk itt a fórumon.

    Sajnos a karácsony event, hozott egy szerver elkonfigurálási hibát, ezért van a szar támadási sebesség. A kard és penge viszont kétszer gyorsabb mint a többi fegyó, de elismerem a sebzésük kevesebb jóval.

    Cortez magyar klánokat csak kettőt ismerek, egyik a régi kal-os Horakme klánja, bennük látok vmi jövőt, haladnak szintben is és nem inaktív játékosok.
    A másik vmi lezuzlak nevű vezetővel bír, őket még csak nem is láttam, és Horakme azt mondta kész csőd
  • Cortez Lovag
    #407
    szerintem a felelöségtudat nem egy játék furománál kezdődik.....
  • Holdpro
    #408
    persil
    0-ás quest neve 0 és a quest leírásában is 0 van csak..
    Horakme a Feketesereg vezére ?
  • Cortez Lovag
    #409
    a 0-as quest megcsinalhato csak le kell hozzá nyitni azt a kis fület és ott máris irja miböl mennyi kell
  • Cortez Lovag
    #410
    de azért kössz hogy felhívtad a figyelmem
  • persil
    #411
    Ja, jó, bocs nem tudtam, hogy erre vagy kíváncsi
    Nos 2es szintűek vagyunk. A srácok nagyon jól haladnak, nincsen inaktív. A legnagyobb most 38, én vagyok a középkategória. 3 arc van, akik sokáig nem tudtak játszani ők kicsik.(lvl 13, 23, 24)
    Aki nem tud társalgó szinten angolul azzal nem foglalkozunk--->ez azt jelenti, nincsen a klán chat-be értelmetlenül belegagyogó személy
    Főleg amerikaiak, és angolok vannak a klánban, tudok egy szingapúri srácról is, de van svéd is, ha jól tudom.
    16-23 körül vagyunk életkorban.
    Összeségében mindenki jófej, nem mondhatom senkire, hogy szemét, nem segít stb...
  • persil
    #412
    Bizony, tessék csak figyelni Cortira.
    És a quest könyvben a megjelenő 0 narancsra vált, ha kész a quest, ugyanúgy, mintha rendes leírása lenne. Én eddig olyan 4-5 0-ás quest-el találkoztam.
  • persil
    #413
    Annyit elfelejtettem, hogy 7-8 szövetségesünk van, csak 2es vagy nagyobb szintű klánok, tulajdonképpen, ha bemész Donwhang-ba a fele játékos a szövetségesünk

    És a Karma klánnal nézeteltérésünk van
  • Holdpro
    #414
    Horakme a Feketesereg vezére ?
  • persil
    #415
    Ne haragudj, nem láttam, hogy már kérdezted. Úgy tudom ő az, de ha nem, akkor is keresheted, mert (általában) egy klánban, aki oszlopos tag, az rendelkezik megfelelő jogokkal, és invitálhat.
  • Holdpro
    #416
    Akkor tárgytalan mert ők csak 25től veszik be az embereket..
    Olvasd el a 378 as beírásomat
  • Holdpro
    #417
    csináltam egy Honlapot Silkroadnak de még nagyon kezdeti stádiumban van..

    Silver SilkRoad
  • Brutal
    #418
    Ez a Silk csak különleges esetekben indul el?
    Mert kiváncsi voltam milyen de 1 órán keresztül nem tudok belépni
  • Holdpro
    #419
    Szóljak a rizszabálónak hogy indítsa el ?
  • Cortez Lovag
    #420
    nagy betűkkel ki van írva hogy SZERVER KARBANTARTÁS!!!!!(persze angolul....)
  • Brutal
    #421
    Haver mielőtt leugatsz kérdezz már rá mikor próbáltam...
  • Cortez Lovag
    #422
    eszembe nem volt le ugatni csak kérdezted hogy mért nem inul én meg válaszoltam :szerver karbantartás.......
  • Brutal
    #423
    A változatosság kedvéért az oldal se jön be kb. 20 perce...
    Ez tényleg ilyen lagos mint ahogy susogják a szellők?
  • Cortez Lovag
    #424
    ha szerver karbantarás van olyankor elég gyaroki velejároja hogy a hivatásos homepage sem jön be de ez már igy volt a Kalonline-ba is.
  • Brutal
    #425
    Te még láttad hogy meddig lesz eza karbantartás?
  • persil
    #426
    Sajnos a szerver karbantartásnál tényleg nem ok a honlap sem
    Igen sajnos szokott lagolni, és persze nem akkor szemétkedik, amikor városban vagyok, hanem amikor ölök...
    Amúgy volt egy időszak mikor nem engedett be senkit, csak hatszázezredik próbálkozásra, de ennek vége, tuti csak a karbantartás miatt nem tudsz belépni.
  • Elda
    #427
    Saru: nemtdudom hogy te milyen fegyot viszel, de az igaz hogy a kard 2* gyorsabban ut de csak fele akkorat sebez, es igy pl a kritikus sebzese is nagy 0
    21 szintu karddal kritikus 140-170, egy ijasznak ez 330-360 ugyanekkora szinten,
    skillkritikust nem is emlitve, mert ott lattam ijaszt aki 600-700-t nyomott krittel, tovabba a normalisann kepessegek 200-300% utnek, kiveve a kardnal mert ott sajnos nincsen normalis kepesseg, max egy 200-as, mig az ijnal van 350-es is, meg a landzsnal is van 280 meg 300-as is, mindenestre jol le lehet merni egy kardost, mert meg en 20-30 mp-ig verek egy szornyet jon egy landzsas azt 2-3 utsbol ledurja :( es ez a giantoknal tiszta szivas.
    De megvarom ez event veget, mert kivancsi leszek arra a nagy kardos tamadasi sebessegre.
    Egy nagy elonye van hogy a pajzs miatt kisebbet sebzodsz, es neha bejon egy egy block is, kb 1 csataban 1 szer.
  • Brutal
    #428
    Na ha valakinek lesz infoja meddig tart ez a karbantartás az irja már meg addig csinálok némi légigyőzelmet
    IL2 Sturmovik rulez
  • Elda
    #429
    Nyugalom , Cortezt nem kell komolyan venni, o mar csak ilyen :)
    Neha bizony kemenyen lagzik, olyankor eleg nagy esellyel el is halalozik a karaktered :(
    Igazszag szerint egy 4.szerver tenyleg jol jonne, mert igy eleg elvezhetlen a jatek.
  • Holdpro
    #430
    Kereskedő nem leszek, lassú és unalmas..
    Tolvaj izgi de nem akarom hogy mindig a hátam mögé kelljen nézni hogy ki lő le utálatból..
    Védő meg akkor jó ha van olyan csapat akit meg kell védeni, mert külömben munka nélkül maradok :(

    Kis reklám: Fekete sereg honlapja
  • Elda
    #431
    Hold nem ugy van az :)
    Amikor arut fuvarozol, nem csak kereskedo tud, lattam mar tolvajt, meg vadaszt is fuvarozni, akkor mindig megtamdnak npc tolvajok, a szintedhez merten, neha tobben is, a msik dolog epdig ha tolvajnak, vagy vadasznak, vagy kereskedonek allsz, szamits ra hogy a masik kaszt szo nelkul meg fog tamadni, mivel ilyenkor nincsen buntetes, es az erosebbeknek 1-2c utes leszel csak.
  • Holdpro
    #432
    akkor mit válasszak melyik a jó ?
  • Elda
    #433
    Lol Hold, itt nincsen olyan hogy jo, pont ez a lenyege, szerintem ez egyfajta PK elosegito rendszer, ha nem akarsz reszt venni benne ne valassz semmit, nagyon sok jatekos van akik, sehova sem tartoznak, igy oket nem is tamadjak meg, amugy be kesobb is beallhatsz mondjuk 30 szint kornyeken.
  • persil
    #434
    Nos aki utálatból lelő hátulról, az gyilkos lesz, ami nagyon csúnya büntetésekkel jár.
    Tolvajként nem támadhatsz meg akárkit, kereskedő pedig nem ölhet tolvajt, csak ha 2 vagy nagyobb csillagos fuvart szállít.
    A vadásznak meg pont nem kell "valaki, akit meg kell védeni", ellenben tolvaj csak akkor legyél, ha vannak barátaid. Ja és lvl 20as tolvajnak nem sok öröme lesz

    Penge igen tudom, mi mennyit sebez, játszom már egy ideje
    A kard/penge fele annyit üt de kétszer, összeségében picit kevesebbet.
    Pl én átlagban, egy velem egyszintű mobba kb 130-170et b@aszok, míg egy kardos 2x60-70eket, ami összeségében kevesebb, de ott a pajzs, és egy lvl 26-29es pajzs igen jó hatással van a védelemre.

    A nagy támadási sebességtől pedig nem lehet falnak menni, épp csak annyi, hogy kereken kettőt üt egy kardos, míg egy lándzsás egyet.
    Az event miatt pedig nem is igazán a sebesség esett szét, hanem a két ütés között eltelt idő lett több
  • Holdpro
    #435
    van egy haver aki váltogatja hogy mikor mi..
    tolvaj lennék legszivesebben de 20on félek nagyon kikezdenének velem..
  • Holdpro
    #436
    akkor a védő hozzácsapódik mindig 1-2 karavánhoz ?
  • persil
    #437
    És Penge, szerintem azért tart neked sokáig egy mob, mert karddal hagyományosan lecsépelni szeretnéd. Mindenképpen használj valamilyen sebzés boost-ot, kardhoz a jeget ajánlanám, és skillel ölj. Nagyon is hasznosak a kard skillek, a lényeg, hogy manából ölj, mert a kard fizikális sebzése tényleg nevetséges.
  • persil
    #438
    A vadász vagy hozzácsapódik a karavánokhoz, vagy csak sétálgatás közben elverheti az arra járó tolvajt.
  • Holdpro
    #439
    Na nekem védőnek kell mennem érzem, de uncsi lesz mindig fuvart keresni
  • Elda
    #440
    Hmm igaz lehet, csak az a baj, hogy ha olok egy giantot, akkor odarohan par barom, es ha landzsas akkor skillel siman leoli elottem, tovabba a sima utesnek semmi ertelme sincsen mert mindenki, hasznal hozza magiat tuz, jeg, villam, stb, de meg ez nem lenne baj csakhogy egy kardos sosem kelhet versenyre egy 300% skillel, raadasul, mivel a landzsa joval tobbet is sebez alapbol a % novekmeny is jobban tapolja :(