82377
Silkroad Online (iSRO)
  • Doma #1
    Hivatalos weboldal: http://www.silkroadonline.net/

    Fórum a játékhoz: http://www.silkroadtavern.com/

    A játék openbéta verzióját 2005. november 9-ére ígérik elindítani a szervezők.
    Az open alpha teszten rengetegen vettek részt, nagyon nagy sikere van a játéknak.
  • Doma #2







  • Tojesz
    #3
    Hello
    Ez vmi Lineage 2 szerű játék lesz?
  • ronhaven
    #4
    grindgrindgrindgrindgrind
  • Irvine Kinneas
    #5
    Lineage koppintás..
  • Tojesz
    #6
    az nem baj,ha lesz olyan jó,akkor jöhet:)
  • Shoots
    #7
    hmm, mar toltom, kivancsi vagyok mit is tud ez.
  • najó
    #8
    jókis game,14.ig jutottam,de mindja karitörlés,asszem 7.en
    kiprobalasnak jovolt,ha majd full lesz ujrakezdem
  • Shoots
    #9
    akkor ez pont open beta vege? :O
  • najó
    #10
    alpha vege:)de szinte azonnal jon a beta:)
  • Shoots
    #11
    nha mind1, most telepul. megnezem mert jonak tunik.
  • Doma #12
    Nah igen új játékosoknak szerdától!
    Asszem nem is lehet már karit kreálni, de ebben nem vagyok biztos.
    A jelenlegi karaktereket hétfőn törölni fogják.
  • gvarga12
    #13
    en meg tudtam csinalni karit 1.005-os kliens fel is engedett
    az mar maskerdes hogy 2 nap alatt 5x szetfagyta a gepem

    eleg jonak tunik, igen grafika alapjan L2 masolat
    viszont mivel meg nincs igazan kesz nem tudhatjuk milyen is valojaban

    meg er egy miset szerintem
  • Hmuda
    #14
    Kipróbáltam, gyorsan elcammogtam level 10-ig, aztán a gép az arcomba vágta, hogy a mountokat minden idézéshez külön meg kell vásárolni. Ekkora blődséget még a soe se nagyon merne elkövetni, pedig azért ők a topon vannak hülyeség terén. Az irányítás az valami borzalom. Csak klikkeléssel lehet mozogni és egy útkereső AI megírása már túl nagy falatnak látszik. Majd a béta végén benézek.
  • ronhaven
    #15
    En nem lattam meg olyan mmoprgot amibe lenne utkereses, nemhogy egy koreai x+1 mmorpgba. De lehet hogy van olyan. A lo meg csak par ezerbe kerul ha jol figyeltem, nekem 13on 35ezer folott volt a penzem ugy hogy nem is arultam piacon csak adtam el npcnek, ugyhogy nem nagy dolog neha kikolcsonozni egyet plane hogy szinte hasznalni se kell.
    Mondjuk ettolmeg csak egy unalmas grindfest. De koreai mmorpgtol nem is szabad tobbet varni.
  • ToNyOcSkA
    #16
    hello sracok!
    aki regelt segicsen nekem pls
    beritam minden infot meg mindent kitoltottem es amikor rakattintok a join nowra akkor aszt irja ki h duplicated ID vki tudna segiteni? :pp
  • Doma #17
    Valaki ugyanazt az idt használja mint amit te szeretnél...
  • gvarga12
    #18
    ja tenyleg ilyen hulladekot, be kene perelni oket hogy ingyen osztogatjak
  • Chamber
    #19
    Na akkor ide is hozzászólok :D
    Szóval KalOnline-ból ki tért át erre?
    Mennyire bugos/lagos ez? Stílusban gondolom eléggé hasonló (még a honlap is :)
    Tapasztalatokat kérek Kalból átjött személyektől :P
  • Doma #20
    Szvsz annyi a közös a két játékban hogy mindkettőt Koreában kreálták
  • musha
    #21
    nemigaz, ezen kívül mindkettő mmorpg ^^
  • ronhaven
    #22
    nem lagos, csak nem tudsz belepni a serverre
  • Ryleh
    #23
    hi...ez kisértetiesen hasonlit a KAL online kinézetére..nem?
  • Chamber
    #24
    Most akkor a jövő héten indul silkroad rendesen? Most bővítik a szervereket vagy mi? Vagy csak ezis olyan már most mint Kal, hogy sok ember van és nem enged bejelentkezni? :D
  • Doma #25
    Sztem valami átmeneti dolog lesz, de az is megesik hogy nem enged be mert sokan vannak játékban.
  • Chamber
    #26
    Hmm, Kal legalább az elején lagmentes volt pár hónapig... ha ez már így kezdi az nem túl bíztató =/
    Remélem új szervereket pakolnak be azért vannak gondok. De mind1, úgyis Kalozom még egy darabig, mert én vmi csoportos váltásra gondoltam, de saruék még nem unják annyira Kalt :)
  • ReTeK
    #27
    elég nehezen lép be és ráadásul pár sikertelen kísérlet után kilép a programból szinte lehetetlen bejutni, egy belépő programmal viszont fél óra próbálkozás és talán bejut az ember (addig lehet tv-zni)
  • gvarga12
    #28
    na a heten raktak be meg egy szervert
    meg kitiltottak allitolag a tavolkeleti jatekosokat
    nekik van sajat szerveruk

    egy kis tortenet tegnaprol kepekkel illusztralva:

    megjelent megint a tigrisno andrejel azonnal a helyszinre siettunk
    16 potival kesobb mar nem is volt HP-m pedig eleg rendesen nyomtam oket raadasul meg blessem is volt
    es meg csak akkor kezdodott a moka java :)
    andrej is kifekudt napozni igy neztuk amint a high level noobok lenyomjak szegeny tigrislanyt :)

    itt pedig a hosno lathato aki kicsinalta szegenyket :)

    megvalami a vegere: erdekes modon itt kerdezes nelkul kidobaltak a szamukra erdektelen droppokat az emberkek, nekunk akik csak neztuk ahogy henteltek
    a veges inventory elonyei ??
  • Pukkka
    #29
    ÉRdeklődnék,hogy kb hány magyar játszik vele,van e esetleg klán lvlek meg ilyesmi =)
  • Chamber
    #30
    Tetszett a beszámoló ;-)
    Gondolom mostmár akkor teljesen áttértetek erre Kalból :/
    Van normális neted végre napi? Vagy mivel ez még új, nem lagol annyira?
  • Chamber
    #31
    Melyik szerveren vagytok? A külön szerverek külön világok gondolom, szal ugyanarra a szerverre kéne menni mindenkinek... vagy nem? O_o
  • ReTeK
    #32
    ez engem is érdekelne a magyarok melyiken vannak ?
    én a xian szerveren tolom, eddig 3 magyarral találkoztam de állítólag van még egy pár
  • plas
    #33
    nah osszátok már meg velem, hogy ez milyen játék?
    Ingyenes? vagy egyelőre open beta alpha gamma? aztán később fizetős lesz? Mert akkor kár belekezdeni, ha csnegetni kell utána :)))
    Kik játszák a Kalosok közül?
  • ReTeK
    #34
    "Silkroad Online is FREE game FOREVER." --> itt ezt írták
  • persil
    #35
    Nos szép és jó aláírom...de olyan lagos, hogy az vmi félelmetes, ha ez vhogy megoldódik akkor még igen jó is lehet. Lenne egy kérdésem: chat-be nem lehet leírni egyes szavakat, pl "why" vagy egy "?" és még sorolhatnám...egy pirossal kiírt baromságot tesz nekem chat ablakba és nem jeleníti meg az irományomat, pföj:P ja...még egy: ez a General "ismeretlen koreai baromság" nevezetű faszi merre található? Rögtön az elején kapom a questet, vele kéne trécselni...ha jól gondolom:)
  • Pukkka
    #36
    http://www.silkroadtavern.com/

    Itt sokminden hasznosat megtalálni,többek között npcket,questeket,ésatöbbi.
    Laggolni nekem nem laggol,a kettes szerver,viszont arra én is kíváncis lennék,hogy "?" jelet miért nem lehet írni.
  • ReTeK
    #37
    lagolni nekem elég ritkán szokott (xian) persze pont akkor fordul elő mikor nem kéne pl. csata közben persze szétcibálnak olyankor
    ? jelet talán a bot miatt nem lehet...
  • SuperCharger
    #38
    Sokan úgy gondolják a tavern-en is, meg én is, hogy ebben a játékban NINCS értelme partizni. Kivéve karavánban, vagy tolvajpartiban, de akkor is csak információt nyújt. Úgy meg mi értelme van egy MMORPG-nek, hogy mindenki szólóban darálja a szörnyeket? Az egyébként is mindenben fanatikus ázsiaiaknak talán ez bejön, de nekem nem nagyon.

    Nekem egyébként nem laggol egyáltalán. Kivéve féloranként azt az egy, nagyobb laggot, de mostanában már azzal sem találkoztam. Vagy lag alatt azt értitek, hogy kattintásra nem mozdul azonnal a karakter?

    Az a szószűrõ furán műkszik valóban, hogy pont a kérdõjellel mi a baj? Sokan //-t írnak helyette, én is rászoktam erre, valakik meg beírnak egy fordított kérdõjelet, arra még nem jöttem rá, hogy kell.
  • persil
    #39
    Nos lag alatt, sajnos lagot értek... Amúgy ha már így felhoztad mi az (az egyébként rohadt zavaró) jelenség, hogy klattyintok és rá 1-2 mp múlva reagál csak a kari? Oo
    A kedvem amúgy egyedül az eszméletlen mennyiségű vinyókerregés veszi el, minden mással kibékülnék -.-'
  • Chamber
    #40
    Hát ha nincs értelme partyzni akkor marad a Kal :P
    Amúgysem tetszik a szaggat (a grafikát még tudom lejjebb venni :) + lagol + későn reagál a kari kombó =/

    Saru a questhez ott a leírása + a térkép + az iránytű. Térképen is nagy sárga pont meg az iránytű szélén is sárga pont + kis nyil a quest NPC asszem ;-)