147
  • Alexease
    #107
    A szervezes valoban docogott egy kicsit, de a verseny aho zkepest jo volt vagy jobb lehett volna:) Azert mennek rendesen. Warvick a vegen azert meg beprobalkozott parszor, ha jol lattam asszony meg a fejet is fogta neha:)))

    Nem ertem miert nem tudta kozvetiteni egyik TV sem?! (EuroSport 1,2, SportKlub 1,2, Sport 1,2, stb.):( Talan az EuroSport-on az idomerok helyet beferhetett volna...
  • Istencsászár
    #106
    Verseny jóvolt, ami alatt nemvolt az Sc, volt előzés, harc, szorosan mentek, hibáztak, kicsusztak... Közvetítés is remek volt, mindent láttunk, semmiről nemmaradtnuk le.
  • b-type
    #105
    Hát úgy lett.
    Cheever jól elnézte a 2. SC utáni elrajtot.
    Azért az utolsó körök jók voltak Warwick-tól is vártam még egy támadást.
    grat a mezőnynek, és persze Mansell-nek :)

    Monza-ban remélem jobban rendezik a futamot.
  • Istencsászár
    #104
    Vége is 3-4 kört ha tudnak majd menni, hát ezt jól elcseszte a rendezőség.
  • b-type
    #103
    bszameg azért jobban figyelhetnének erre a sorozatra, pl. Salazar-nak nem tudom miért kellett SC, simán kivehették volna darúval..vagy ha már húzzák, akkor húzzál ki vmi szervízútra, nem vzz?
    Azzal elment vagy 6 kör, aztán lett egy kis esemény most megint lepörög, és majdhogynem SC alatt futják a versenyt! franc.
    Amúgy is lassan kezdik el felépíteni a versenyt, és ezzel most jól lezúzták :((
    remélem legközelebb profibb rendezés lesz.
  • Istencsászár
    #102
    Öreg róka jól átvágta a többieket:)

    Sc megint fákk.
  • Istencsászár
    #101
    Lekörözik az autómentőt:))))
  • b-type
    #100
    SC van :)
    Lassan kezdtek az öreg arcok, de aztán villantgattak..
    Patrese: :(
    ..na mennek is tovább.
  • Istencsászár
    #99
    Megy a közvetítés!, Képminőség nagyon jó, full folyamatos, hang is kira!! 2kor futam!
  • Istencsászár
    #98
    Kössz Pheel!
  • Istencsászár
    #97
    Warwick nem örül a harmadik helyének

    Derek Warwick a GP Masters sorozat évadnyitó hétvégéjének időmérő edzésén a harmadik helyet szerezte meg, ám mégsem tud örülni az előkelő pozíciónak.

    Warwick úgy véli, ha jobban időzít, és nem vét annyi hibát, előrébb tudott volna végezni.

    „Nigel szokásosan fantasztikus munkát végzett, én pedig elszalasztottam néhány lehetőséget. Úgy gondoltam, hogy az edzés vége felé a pálya gyorsabb lesz, de valójában ez nem történt meg, én pedig még inkább lassultam is, ahelyett, hogy előrébb léptem volna. Az az igazság, hogy túlhajszoltam a gumikat is, ráadásul többször is hibáztam. Annyira könnyű kisebb hibákat véteni itt."

    Mindazonáltal Warwick úgy véli, tudja majd tartani a tempót Mansell-el, és a verseny végére akár be is foghatja őt.
  • Pheel
    #96
    Privizést nem erőltetném. Bőven elég, ha beírjátok a moderátor topicba a kérést.
  • Istencsászár
    #95
    Hát ez nemjött be:), majd ha erretéved egy segítőkész modi akkor talán belesz rakva...
  • G_ArchAngel #94
    jó, privizz vmelyik ban-mesterre:)
  • Istencsászár
    #93
    Banner?
  • b-type
    #92
    jaja, nekik elnézve. :)
    bár azért egy ismétlés beleférhetne estefelé..:))
  • Istencsászár
    #91
    Biztos hogy egyből egymásnak esnek, mivel ez már élesen egy bajnoki pontokért/címért megy...
  • G_ArchAngel #90
    Eurosport felmentve: ők egésznap motorversenyt és túraautót közvetítenek...
  • b-type
    #89
    ez kira' köszi :)
    egyébként a falra mászom ha egy regges oldalon nem írják oda hogy mi hány karakter lehet, de elküldve visszadobál.
    Mindegy a lényeg hogy tényleg van min nézni :)
    bázz azért hihetetlen hogy nem adja semmi nyomorult tvadó ami elterjedtebb.
    most nem is tudom minek drukkoljak, hogy olyan nagy leterheltség legyen ami a nézhetőség rovására megy, vagy inkább ne..
  • Istencsászár
    #88
    ÉLŐ, ONLINE KÖZVETÍTÉS ( CSAK REGELNI KELL ÉS HAVE FUN ! )
  • G_ArchAngel #87
    Remélem most az első körben elborul az öregek agya, nagyon jó volt az első futam utolsó harmada:)
  • Istencsászár
    #86
    Nigel Mansell indulhat az élről

    Nigel Mansell szerezte meg a legjobb időt a GP Masters első évadának időmérő edzésén. A brit versenyző már a mai reggeli szabadedzésen több mint egy másodperccel javította meg Pierluigi Martini tegnap futott legjobbját, most pedig sikerült megközelítenie ugyanezt az eredmény.

    A második helyre érkezett meg a német Christian Danner, akit Derek Warwick követ a sorban. Mögülük várhatja a rajtot az emlékezetes bemutatkozó verseny harmadik helyezettje, Ricardo Patrese.

    Az edzésen némileg kevés kicsúszás történt. A közvetítésben mindössze kettőről mutattak be visszajátszást, ezek pedig René Arnoux és Ricardo Patrese nevéhez fűződnek.

    A hétvége programja a holnap 14:00-kor kezdődő versennyel folytatódik.

    1, Nigel Mansell - 1:46.926
    2, Christian Danner - +0.355
    3, Derek Warwic - +0.416
    4, Ricardo Patrese - +0.519
    5, Pierluigi Martini - +0.791
    6, Emerson Fittipaldi - +0.896
    7, Eddie Cheever - +0.968
    8, Stefan Johansson - +1.282
    9, Andrea de Cesaris - +1.417
    10, Hans-Joachim Stuck - +1.497
    11, Eric Van de Poele - +1.785
    12, Eliseo Salazar - +2.906
    13, Jan Lammers - +2.994
    14, Rene Arnoux - +3.588
    15, Patrick Tambay - +3.590
  • Istencsászár
    #85
    Volt róla szó, de ő nemindul, nemadta le a nevezését...
  • Mik
    #84
    Nem úgy volt, hogy indul Prost is? Vagy még mindig jégrallyzik? Esetleg a fiával nyomja még a viperben?
  • Istencsászár
    #83
    Pierluigi Martini szerezte meg az elsőséget a katari hétvége második szabadedzésén
  • Istencsászár
    #82
    A hétvége időbeosztása

    Április 28, péntek - kvalifikáció: 14:00 órai kezdettel
    Április 29, szombat - verseny: 14:00 órai kezdettel


    Sajnos semmi elérhető tv csatornáról nem tudok amin élőbe vagy akármi módon lehetne nézni... el vagyok keseredve:/
  • Istencsászár
    #81
    Fittipaldi:

    Tambay:

    A mezőny:
  • Istencsászár
    #80
    Eric van de Poele volt a leggyorsabb a katari versenypályán ma megtartott első szabadedzésen. A belga versenyző 1:47.739-es ideje jobb, mint a tegnap Nigel Mansell által megszerzett leggyorsabb kör.

    A második helyezett Christian Danner mindössze 35 ezredmásodperccel maradt el Van de Poele idejétől. Harmadik lett a bemutatkozó verseny győztese, Nigel Mansell.

    A lista végén Rene Arnoux foglal helyet, majd 5 másodperces különbséggel. A francia versenyző csak ma érkezett, így ki kellett hagynia a tegnapi felkészülést.


    1. Van de Poele 1:47.739
    2. Danner 1:47.774
    3. Mansell 1:48.093
    4. Stuck 1:48.146
    5. Cheever 1:48.343
    6. Martini 1:48.359
    7. Lammers 1:48.370
    8. De Cesaris 1:48.481
    9. Warwick 1:48.538
    10. Patrese 1:49.389
    11. Fittipaldi 1:49.466
    12. Johansson 1:49.747
    13. Salazar 1:50.417
    14. Tambay 1:51.654
    15. Arnoux 1:52.535
  • b-type
    #79
    jó hír
  • Istencsászár
    #78
    Fittipaldi 2007-ig aláírt a GPM-be

    Az 59 éves Emerson Fittipaldi, a Forma-1 kétszeres világbajnoka 2007 végig elkötelezte magát a veterán, legalább 45 éves F1-es versenyzők számára kiírt Grand Prix Masters sorozat mellett - jelentették be csütörtökön. Fittipaldi a biztonsággal kapcsolatos aggályok miatt sokáig vonakodott véglegesíteni az indulási szándékát, de Nigel Mansell mögött végül a 2. helyen ért célba a GPM tavaly novemberi bemutatkozó futamán, a dél-afrikai Kyalamiban. "Ez óriási hír számunkra" - ismerte el a GPM szellemi atyja, Scott Poulter. - "Kyalami meggyőzte őt. Aggódott az autók biztonsága miatt, és kissé óvatos volt, de aztán látta, hogy mit értünk el. A télen sokat edzett, most fantasztikus formában van, és komoly reményekkel várja az idei szezont." A GP Masters 2006-os idénye a jövő hétvégén kezdődik Quatarban. A Kyalamiban színre lépő versenyzőkhöz közben csatlakozott Pierluigi Martini és Eric van de Poele is, így a mezőn létszáma 15 főre duzzadt.

    A5
  • Istencsászár
    #77
    Ha valaki tudja hol lesz közvetítve akkor irja be... Rtl-en nemlesz jelen állás szerint, leglábbis az előrejelzett tv műsorban nincs róla 1 deka szó sem.
  • Istencsászár
    #76
    Változott a 2006os versenynaptár:

    1, Losail, (Qatar) 29th April
    2, Monza, (Italy) 18th June
    3, Silverstone, (UK) 13th August
    4, To be announced, 1st October
    5, Kyalami (South Africa) 12th November

    Nevezett versenyzők:

    1. Rene Arnoux (France)
    2. Eddie Cheever (USA)
    3. Christian Danner (Germany)
    4. Andrea de Cesaris (Italy)
    5. Emerson Fittipaldi (Brazil)
    6. Stefan Johansson (Sweden)
    7. Jan Lammers (Netherlands)
    8. Nigel Mansell (Britain)
    9. Pierluigi Martini (Italy)
    10. Eliseo Salazar (Chile)
    11. Hans Stuck (Germany)
    12. Riccardo Patrese (Italy)
    13. Patrick Tambay (France)
    14. Eric van de Poele (Belgium)
    15.Derek Warwick (Britain)

    Alex Caffi (Italy) Official Test and Safety Car driver

  • Istencsászár
    #75
    lehetne:) de ha netán f1 unalomba menne át, akkor 1 ilyen verseny maga lesz a felüdülés... és mennek Monzába az lesz a nemsemmi:D
  • G_ArchAngel #74
    lehetne 3× ennyi:)
    tudom, az öregcsontokat ez is megterheli...:)
  • Istencsászár
    #73
    A mai nap nyilvánosságra hozták a Grand Prix Masters (GPM) széria idei évi versenynaptárát, melyben ugyan lehetnek még változások, annyi már biztos, hogy április elejétől november közepéig öt helyszínen fog zajlani a nagy öregek közti küzdelem.

    A 2006-os idény április 29-én Katarban veszi majd kezdetét, melyet Monza és Silverstone követ, míg a tavalyi évben megrendezett első versenynek helyet adó Kyalami zárja a szezont november 12-én.

    A szervezők egyelőre még nem jelentették be az évad utolsó előtti versenyének helyszínét, ám a katari verseny kivételével az összes időpontot véglegesítették.

    2006-os versenynaptár – Grand Prix Masters:

    2006.04.19. - Losail (Katar)
    2006.06.18. - Monza (Olaszország)
    2006.08.13. - Silverstone (Nagy-Britannia)
    2006.10.01. - ismeretlen
    2006.11.12. - Kyalami (Dél-Afrika)

    f1hírek.hu
  • Laffite
    #72
    Jó volt újra látni őket! Bár azt nem értem a közvetítést miért nem lehetett átengedni a Dávid Sándornak...? Ezek a szerencsétlen suttyók a fele mezőnyt nem is ismerték csak könyvekből max, de pl Lammerst még onnan sem, pedig a holland elért jónéhány nagy eredményt, még ha nem is a Forma-1-ben... Na mindegy, bosszantó, hogy nem engedték át D.S.-nak. Meg jó lett volna elmondaniuk, hogy pl Fittipaldi és Mansell ezekkel az építésű autókkal élesben is versenyeztek annak idején, vagyis némileg helyzeti előnyben voltak a többiekkel szemben.
    Teljesen jó lesz ez a sorozat!
  • Istencsászár
    #71


  • Zsoltika 007
    #70
    Jah az első körök után azt hittem már nem kockáztatnak inkább csak körözgetnek komótosan. Aztán tévedtem..
  • DJ Bee18
    #69
    az a Warwick gyújtotta be elsőként a rakétáit ez volt az első jel
  • DJ Bee18
    #68
    De kurva jó volt! Az első tíz kör után nem gondoltam volna. Már az első kipördülésnél azt hittem, hogy állandóan safety cart fogunk látni, és tönkrevágja a versenyt. De nem így lett, és belehúztak. Mi lesz itt jövőre mondjuk már a 4. futamon? Biztos ölnék egymást rendesen :DDDD Ja és még valami, le az elektronikával (ASR nem kell soha többé, szekvenciális váltó maradhat persze). Remélem ezt belátják az FIA-nál is ezek után.