37
Szal...
  • pheaton
    #37
    Üdv!
    Nincsen valakinek Pécsett vagy a közelében eladó P900 teloja? Ha volna dobjon egy mailt a [email protected] cimre, köszönöm szépen.
  • timexxx
    #36
    vki még megtudná mondani hoygan tudok fájlokat küldeni bluetooth on?? a P910 röl egy másikra
  • timexxx
    #35
    jah kb nekem is.. jo progikat honnan lehet le tölteni hozzá?
  • joebacsi
    #34
    2-2.5 nap, de ha jobban gyilkolom (főleg a tomtom zabálja), akkor is megvan az 1 nap
  • timexxx
    #33
    nektek amugy meddig brija az akksi?
  • timexxx
    #32
    valakinek nincs elado flip takarója és flip le szedö szerszáma???
  • Róka2007
    #31
    Köszi Joebacsi!!! Örök hála!!! :D
  • joebacsi
    #30
    privi ment :)
  • Róka2007
    #29
    Joebácsi! Ha tök véletlenül látnád üzenetem, tudnál nekem infót hogy honnan tudok letöleni cuccokatmsony ericsson p910es telómhoz?!Kösz előre is!!!

    Üdv: Róka!!!
  • joebacsi
    #28
    hali, privi ment :)
  • AtkariZsolt
    #27
    Sziasztok. Tud valagi olyan oldalt ahol P990i telcsire alkalmazásokat lehet letőlteni ingyen?. (Pl.: térkép, szótár, stb...)
  • joebacsi
    #26
    felesleges p910i ceruzája nincs valakinek véletlenül? :)
  • Lontika
    #25
    Ha volna valakinek eladó P910i-je akkor vevő lennék rá!
    címem: [email protected]
  • joebacsi
    #24
    azért egy wifi-t még el tudnék képzelni benne :)
    mit veszel helyette?
  • szati1
    #23
    A SEp910i,billenytyüzete ugy van megoldva hogy domború.Szerintem tökéletesen,és gyorsan lehet vele irni.
    A 990 egy 0.
    Aki 910-est vesz,vagy már van neki,nem talál ebben a konkrét kategóriában jobbat.
  • szati1
    #22
    Sziasztok.
    Van egy eladó SEp910i-m.Westeles,hibátlan,első naptol foliázva.Aki megveszi jól jár vele.
  • ThunderBite
    #21
    Hali. Valaki véletlen nemtudna segíteni? P990i-m van és szeretnék a nethez csatlakozni a számítógépen keresztül. De valahogy nemsikerült megcsinálni. Próbáltam WLANnal is, de nemtalálták meg egymást hálás lennék ha valaki tudna vmien tanácsot mondani
  • joebacsi
    #20
    tomtom6 középeurópa térképpel, gps nélkül is nagyon faszán használható...progikból mindig a symbian uiq2.1 vagy az alatti progikat keresd, mert ez az érintőképernyőt támogató oprendszer, ami ezen is van...
  • EVOlution
    #19
    egyáltalán lehet ilyen??
  • EVOlution
    #18
    sziasztok
    használt valaki navi szoftvert a telcsiéhez?? Mert probáltam egy csomot, de ami jo a nokia symbianra az nem jo a p910i symbianra..
  • precision
    #17
    thx !
  • joebacsi
    #16
    privi ment!
  • precision
    #15
    Hali!

    Tudnátok mondani stuff lelőhelyeket ehhez a telóhoz? Ha nem publikus akár privát üzenetben is jöhet. Köszi előre is :)
  • sohrking
    #14
    Hi Mindenki... Most sikerült szerezni 1 ilyen csodát, csak sajna angol... Honnan lehet leszedni magyarosítést rája?
    Köszi előre is...
  • joebacsi
    #13
    idézet pda fórumról:
    "Nekem volt, hogy egy hétig nem volt hajlandó újra felismerni a PC-Suite a telefont. Beraktam a bölcsőbe, és folyamatosan "kapcsolódás" státuszt jelzett, de nem csatlakozot. És ezzel sokan így vannak még, úgyhogy örülj, ha nálad olyan egyszerű. Amióta ki/bekapcsolom az adott portot, azóta rendesen felismeri a PC a telefont."

    nah nekem dettó ugyanez a gondom, de a port ki-bekapcsolás se oldja meg, eltávolítani nemtudomm, rátelepítve megint a pc suitot meg megmarad a gond...
    valakinek valami ötlet?
  • Beszy
    #12
    Hali!!Nem tud valaki nekem egy olyan oldalt amiről p910i-hez lehet programokat letölteni????
  • Akos 001
    #11
    Vegyél kártyaolvasót/bluetooth-ot.Nem drága.
  • Akos 001
    #10
    Ezen a telón lehet előlapot cselélni?Úgy értem a régi már nagyon kopott,és le kéne cserélni.:)
  • Sephi
    #9
    Sikerult mar mindent elinteznem. Agyatok mar helyet ahonnan lehet progikat ra "ingyen" letolteni :D
  • Sephi
    #8
    Ezt nem hiszem el. Vegre letoltom az osszes softot vegre latja is a gepet es tudom szinkronizalni meg mitomen mi de meg mindig nem tudom a kepeket es a zenet rola manipulalni. Az hogy kell?
  • Sephi
    #7
    Jo jo de mond kerlek a nevet!

    Es konyorgom ird le nekem hogy csatlakoztattad hozza a Pc-hez a telcsit!
  • Duddits
    #6
    Én P800-hoz leszedtem valami File Manager-t, azzal tökéletesen tudom kezelni. HÁtha P910i-hez is jó.
  • Herc
    #5
    Ajanlom ezt az oldalt:
    www.p800stuff.com
    Itt talalsz olyan file managert amit keresel,
    meg szinte minden ami ehhez a telefonhoz kellhet.
    Tenyleg jo oldal.
  • Zetorg
    #4
    nekem volt ilyenem és nekem sem sikerült :(
    adatkébelen keresztül csak a telefon memóriáját tudtam szerkeszteni, a memóriakártyát nem...
    vettem egy kártyaolvasót ~2 rugóért és megoldódott a probléma.

    amúgy csúcs telefon, nekem nagyon tetszett, csak másra kellett a pénz, ezért megváltam tőle.
  • Sephi
    #3
    Van benne ket CD de en nem igazodok el rajtuk :(
  • Punker
    #2
    gyáricsomagban benne kellett lenni, ha nem akkor gyártó honlapja?
  • Sephi
    #1
    Ha mar minden fajtanak megvan a topikja akkor legyen ennek is. Most kaptam. Az a baj hogy totalisan nem ertek hozza mert nekem nem volt meg ilyen fajta gepem eddig. Az elso bajom marsi hogy bar megvan az USB csatlakoztato sajnos minden driver felrakasa utan nem jottem meg ra hogyan tudnam a gepet a PC-hez kapcsolni es tudgyam manipulalni a 32 megas kartyat belole. Kell ehez valami file manager vagy micsoda nem? Es azt meg honnan?