17
  • cain
    #17
    lehet az eredeti angol szlavónia akart lenni, nem?
  • den777
    #16
    A zenével nincs gond, az hozza a színvonalat.
    Nekem maga a film nem tetszett.
    Már nem tudtak olyan eredeti sztorit alkotni, mint az előző részben.
    Szóval sztem nem igazán éri meg moziban megnézni.
  • Prof William
    #15
    A muksót smerem, csak azt hittem eben is ő volt. A filmben vannak hasonlü zenék? Akkor legalább, egy megnézést megérne.
  • den777
    #14
    Jól hallottad, a trailer zenéje tényleg baromira hasonlít a PotC - amúgy zseniális - zenéjére, de a szerzője más: James Horner, míg a Karib tenger-nek Klaus Badelt.
  • Prof William
    #13
    A zenet ki készítette? CSak egy kicsit halottam belőlle, de kicsit Pirates of the Caribeanos volt. Ha azt halottam egyáltalán.
  • Hoz_Hun
    #12
    Hehe találó volt, hogy a filemt 12 éven fellüliek csak kiskorúak felügyelete mellet nézheti meg. Nagyon igaz.
    Családi mozi. Annak jó.
  • Help17
    #11
    Szlovéniát mondott, és volt akkor ilyen hisz éltek akkor is szlovénok...
  • Fityfirity
    #10
    Max Krajna lehetne és országról volt szó.
  • Help17
    #9
    Vonatos jelenet eg az év egyik legjobb jelenetsora volt.
  • Help17
    #8
    a film 1850-ben játszódik. a borokra azért 1771 volt írva mert a borokat akkor készítették azaz óborok. Szlovénia meg volt, mint kisebb tartomány...
  • Fityfirity
    #7
    Igencsak dzsúdós, legalábbis az eleje, amikor fut a háztetőn. Ha szimplán ugrálna kb. 5-ször gyorsabb lenne, de zorrónak mindenképp triplahátraszaltóval kell ugrálni egyik háztetőről a másikra.
    A végén a vonatos jelenet, meg a tűz elég gagyi.
    A borokon 1771-es dátum van, gondolom ez időtájt játszódik a film, ezzel az a bibi, hogy a nitroglicerint 1846-ban találták fel. Ja és olyan, hogy Szlovénia még messze nem volt.
    Azért igazán utána nézhetnének ennek-annak mielőtt filmet készítenek.
  • Rockety
    #6
    ez inkább egy vasárnap délutáni családi film kategóriába sorolnám a Duck Tales és a Dzsungel Könyve mellé :p
  • Help17
    #5
    Nagyon szórakoztató, akicóban gazdag film. Jobb mint az első.
  • Dono
    #4
    azért az a Fríz ló nagyon ott van
  • winnie
    #3
    egy kedves gyerekfilm, olyan, mint a lucky luke. semmi több.
  • lovagregeny
    #2
    Jaj, hát ez folytatás lesz. No ezt nem tudtam.
    Mellesleg azt hallottam nagyon Judos és egyéb teknikákat mutat be a zorro. :)
  • pasy01
    #1
    háth..... én ezt a zorro témát többször már nem nézem meg....már...nem izgat...
    kicsit már uncsi...