18
Netropol PC
  • Bandi 18
    #18
    ez az jól tetted én is mihelyst visszakapom hőlégfűvó és fúrógép elő és vszlát
  • Sith
    #17
    Én anno a régi vinyomat szerettem volna beletenni... hmm gari hmm matrica (a ház oldalapja egy helyen oda volt szegecselve!!!) nah mindegy nézem a szervizt... felhivom azonygák vigyem be és 2-3 nap alat megcsinálják...
    aham.. ezuán került elő a furó gép és szartam le a garit
  • Bandi 18
    #16
    Két hétig tart egy tápot kicserélni szerintem az egész 10 perc nekem legalább is annyi
  • Bandi 18
    #15
    És amikor bemennek egy infó boltba és mondják hogy mért ilyenlassú meg a többi akkor körberöhögik őket mert mit várnak el egy ilyentől. szerintem a sulinetes vásárlók 80%-a már megbánta. meg arról nem is beszélve hogy egy konfignál akár 40e ft többlet is kijöhet mint ha egy normális boltba vásárolt volna és akor viszont cask 20e kap vissza. ki van ez találva rendesen
  • Bandi 18
    #14
    hát igen lásd sulinet ott is elég fura a párosítás. az asrock lapr ameg a 2.5 celora azt mondják hogy játékr való jah van melette egy radeon 9550 se
  • Sith
    #13
    Tény hogy érdekes dolgokat hoznak össze, ezért mondom hogy jól meg kell nézni hogy mit vesz az ember lánya/fia ha türelmes és mondjuk ugy hogy készülsz a témából szal kb tisztában van vele hogy melyik v kártya melyik alaplap a jobb akkor nem csinál rossz üzletet
  • Bandi 18
    #12
    nah én is vettem 1-et 120e és az aláírásomban szerepelő gépet kaptam és nagyon korrekt szerintem
  • MacrosTheBlack
    #11
    Hááát... legtöbb ilyen egybegépet nagyon kókler módra válogatják össze. Pl 3 gigás P4 mellé s3 trio, vagy cerkához 6800 ultra. A ram mindig kevés, az alkatrészek márkáit meg a google se ismeri (mondjuk ez a nagy OEM-eknél is divat). Akkor már inkább használtan. Akinek ilyen kell, az úgyse a szoba díszének / erőműnek veszi.
  • Sith
    #10
    Ezekre is rá van írva hogy mi van benne... szal ha kicsit megnézed hogy mit veszel pld az eladót megkéred hogy bontsa ki mert téged az is érdekel hogy milyen az a mittom én 128MB os vid kártya és a nem tom milyen vinyo akkor elvileg akár jo vételet is csinálhatsz (nem azt mondom hogy szereld szét de valszeg van benne valami rendes leirás is) tapasztalataim szerint nem szarok ezek csak mondjuk nem Asus hanem Asrock alaplap van benne Celeron procival
    egy haverom ilyesmi géppel játszogatott évekig és nem is volt rosz igaz ő jól megnézte mit vesz nem csak oda ment és levette a polcról
  • blackgamer
    #9
    végülis ha csak netezésre+Word-höz kell, akkor akár használtat is lehet venni
    nem kell feltétlen lenézni az olcsó butított cuccokat, döcögnek azok is
  • Bandi 18
    #8
    Ebben a Topikban bármilyen egyben vett gépek munőségéről lehet megosztani a véleményeteket
  • Bandi 18
    #7
    Sajnos nemcsak Metr*-ban kapható hanem szinte mindenhol!
  • Szega87
    #6
    mekkora póén
  • MacrosTheBlack
    #5
    Akkor valszeg olyan is. :) Gondolom cerka 256 rammal, 40-es vinyóval, integrált s3 trióval.
  • Garfield
    #4
    Cipőt a cipőboltból?
  • Zsoltika 007
    #3
    Metr*-ban kapható pc
  • MacrosTheBlack
    #2
    azmi?
  • Bandi 18
    #1
    Kinek milyentapasztalat volt eme gépekkel
    nekem is van egy de eddig kaptam hideget és meleget is