11
Ki tudja a megoldást, az emilek kimentésére
  • Max7
    #11
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1010934317
  • biomage
    #10
    ilyen sem volt még, cat jól irta az utvonalt majdnem mert nem az a szám lesz neked "pmolni"
    a másik a songokou nem azonos csak nekem van
  • biomage
    #9
    elnézést hogy ezt mondom de tévedtek
    itt található a letárolás
    C:\Documents and Settings\SonGokou\Local Settings\Application Data\Identities\{itt egy hosszú számnak kell lennie}\Microsoft\Outlook Express)
    és a kiterjesztés dbx
  • Cat #8
    outlook expressben is simán lehet másolni

    C:\Documents and Settings\loginnév\Local Settings\Application Data\Identities\{12654B21-FD3D-4BE8-9C73-DC126C8B95A3}\Microsoft\Outlook Express
    [SOKSZOR CSINÁLTA]
  • 0ppika
    #7
    x:\Dokuments and Settings/Név/Local Settings/Application Data/Microsoft/Outlook/outlook.pst
  • pmolni
    #6
    Nem írtam meg, de MS Outlook -om van és abban van.

    Abban van olyan parancs,hogy file/export?

    Érdekes és ez akkor az összes emailemet, mellékletekkel együtt kimenti egy fájlba?

    Milyen kiterjesztéssel?
  • deep
    #5
    őőő háttőőő, outlook expressből nem lehet exportálni normálisan, csak microsoft outlookból, tehát először el kell indítani az MS outlookot, az behuzza elvileg automatice az expressből és innen már lehet file/export menüparancsal kiexportálni.Párszor csináltam:D
  • Rain1
    #4
    Én úgy csináltam (Outlook Expressz), hogy lekicsinyitettem akkorára az ablakot, hogy látszodjon az Asztal is (vagy a mappa), és akkor simán kihuztam a Beérkezett üzik közül a fájlokat.
  • Metwork
    #3
    milyen progiból?
  • fifi
    #2
    pl Outlook Express esetén meg kell nézni, hova és milyen nevű file/ok/ba menti
    sztem kb ennyi...
    de lesz itt nálam okosabb is
  • pmolni
    #1
    Sziasztok a problémám a következő:

    Reinstallálnám a rendszeremet, de az eddig kapot emaileket szeretném elötte kimenteni.

    Hogy kell ezt megoldani?

    Segítség, HELP