86
  • cement
    #1
    jól megaszontad bazmeg :D
  • Seaweed
    #2
  • HUmanEmber41st
    #3
    "...mozikban, hogy vétek lenne erre pénzt kiadni."
    Ez brutál..:) :)
  • HuAn82
    #4
    Kivételesen tetszik a kritika.
  • waterman
    #5
    valóban szép kritika, majdnem olyan hosszú, mint a film:)
    látta valaki? valóban ennyire rémes? vagy azért van benne némi jó is?
  • Macccy
    #6
    Elmondom szerintem teljesen jó volt, az utóbbi idők sajnálatos és nevetséges Hollywoodi filmes termését például felül múlta. Síri csendben ülte végig a mozi? Biztos? Biztos nem csak újságíróktól és egy korábbi "szuperprodukció" izgalmaiba belefáradt aszott hulláktól hemzsegő terembe ült kedves cikkíró? Mert a premier másnapján bizony teltház ülte végig a másfél órás filmet és bizony az ötödik perctől a nyolcvanhetedikig sűrűn tört ki a közönség hangos nevetésben. De ő tudja, ő ült ott ... Azért ajánlanám a cikkírónak és az ilyen közönségnek az izgalmaktól és észtől hemzsegő Dr. Boll műveket, biztos megtalálja köztük szíve választottját.

    Waterman: Nyugodtan nézd meg, nemharap de sokszor kellemesen megnevettet, főleg az "ukránok" (aki látta tudja)
  • westerneer
    #8
    A kritika teccik :)
    Sztem a film már nem teccene. :SPedig beterveztem hogy ezt a filmet most megnézem, de elment minden kedvem, hányás az ien.... :(
  • troc
    #9
    jaja, a csudafilm és a le a fejjel is örök remekei a magyar filmművészetnek! még sok ilyet és nemsokára meghódítjuk Hollywoodot, ugye?
    ez egy termék, és akik részt vettek az elkészítésében nem művészek, hanem alkalmazottak.
  • Licorage
    #10
    Nahát nemilyen kritikát vártam ehhez a filmhez, 1 órája értem haza a moziból , a magyar filmek 90%-ától hányni tudnék de ez kivételesen jó volt!
  • scooterbr
    #11
    Még nem láttam de nem is akarom. A magyar filmek nem valami nagy durranások. Azért van pár kivétel ami tényleg jó.
  • St
    #12
    gondolkoztam rajta, hogy megnézem, de asszem inkább kihagyom :)
  • Mice
    #13
    lehet, hogy tényleg nem nagy film, de eddig sem a kritikusok voltak azok akik elkergettek valahonnan :) én meg szeretem a magyar filmeketet :)
  • PAYO
    #14
    Megéred a pénzed,kritikuskám.A tollad jól fog,de a tehetséged ettől messze elmarad.Fogj vissza magadból,érdemes színészek alakítását pocskondiázod.
  • Nenrandil
    #15
    Éhn szerintem sok sok színész van aki ma már nem színész mert eladta a lelkét a médiának...személy szerint én sem tartom ezeket az embereket többre jó iparosnál...Éljenek a "nevenincs" vidéki színészek akik szívből lélekből űzik mesterségüket...
  • BenceYCE
    #16
    Rühellem a marketinget!!!
  • BenceYCE
    #17
    egyetértek!
  • Derapo
    #18
    Én is féltem,hogy beáll a sorba( mesejajutó,hippodrom)sajnos úgytűnik igen:-((
  • norti
    #19
    Én az Indul a bakterház és a Sose halunk meg óta nem láttam jó magyar filmet...
  • HuAn82
    #20
    Fáj az igazság? :)
  • winnie
    #21
    hehe. és az a vicces az egészben, hogy a kritika még dícséri is a színészeket... ez mit olvasott vajon?
  • Inquisitor
    #22
    Szerintem meg az "Üvegtigris" jóóóó volt! Bár megmondom őszintén az "Üvegtigris 2"-től tartok ám, mert félek rókabőrnyúzás leszm meg azért az első részben se voltak eléggé bújtatottak a reklámok.

    Vagy ott van az "Állítsátok meg Terézanyut!", ami állati jó kis romantikus(?) vígjáték, és ott még a reklámokat is szépen elsikálták a háttérben (kivéve egy ultragyenge bankreklámot még az elejéről), a szereplők is hozták az elvárható szintet, szóval az is egy érdemes film.

    Azzal meg egyetértek a cikkíróval, hogy a sok kiválló színész, aki ebben a filmben is képviselte magát, sokkal többet érdemelnének!

    Ha tényleg ez az arc csinálta a "Jób lázadását", akkor nagyon visszafejlődött, vagy simán "elk*rvult"?
  •  eX
    #23
    Éljenek az öszinte emberek.....
  • Blasta
    #24
    Tekintettel a hazai filmfeldolgozásokra, én inkább hiszek a cikkírónak (akár mennyit nevetett is a közönség) és messzire kerülöm ezt a filmet.
    Rudolf Petya és Mucsi ide-vagy oda.
  • Blasta
    #25
    "Fogj vissza magadból,érdemes színészek alakítását pocskondiázod."

    Őőőőőőőőőő...... ÉS?
    Szíve joga.
    Azt meg senki ne mesélje be nekem, hogy érdemes színészek nem tudnak érdektelenül játszani egy X+1edik magyar reklámprodukcióban...
  • totya4
    #26
    Általában rühellem az újabbkori magyar filmeket mert egyszerűen szarok, viszont a cikk nem vette el a kedvem attól, hogy megnézzem :)
  • Zedas
    #27
    Szerintem minden idők legjobb magyar filmje a Tanú, Indul a Bakterház és az Egészséges Erotika. Én még nagyon szeretem az ismeretlenebb Ördög vigye és a Roncsfilm c. alkotásokat.

    Ezekre a modernkori reklámfilm rettenetekre szavak sincsenek. Köszönjük meg idegenbe szakadt hazánk fiának, Andrew G. Vajna úrnak, hogy a Miniszter Félreléppel elindította a szarlavinát...

    (kivétel a számomra meglepő módon jól sikerült Kontroll c. alkotás és az Üvegtigris)
  • totya4
    #28
    PAYO : Egy színész nem attól színész hogy díjakat kap a haverjaitól, hanem attól hogy a közönség mit gondol róla miután egy alkotásban őt megtekintette. Egy "érdemes szinész" is lehet egy nagy nulla.

    Egy pék se "érdemes pék" pl. mégis megeszed amit csinál :)
  • tomo
    #29
    en még a Moszkva tér, és a Tesó cimut emlitenem, a lentiek mellett,azok is aranyos filmek.
  • winnie
    #30
    ha tesó, akkor kész cirkusz.

    szerintem az utóbbi években a werckmesiter harmóniák és a torzók voltak a legjobb magyar filmek - bár azok rősen nem közönségfilmek:)
  • galocza
    #31
    tényleg nem értem, ki az, aki ezekre a dicstelenségben megőszült, magukat pojácává sorvasztó figurák által kreált rimékekre pénzt kiad. egy rakás régi film hálistennek már beszerezhető 1 ezresért, egy mozijegy áráért.
  • fapapi
    #32
    Hát Viktor erre a kritikára kapsz hideget meleget!

    Rövidebbre is sikerülhetett volna a kritikád majdnem elaludtam rajt. De érdekelt úgyhogy végigolvastam.
    Jó magyar filmek " Indul a bakterház, Valami amerika, és az üvegtigris bár ez egy kicsit a végére már vontatott volt.
    De egyébként abban igazad van, hogy az RTL klub műsorai és levetített filmjei egy nagy rakás szar. És maga a műsorszerkesztés is. Műsoraik nézésével olyan agysorvadást kap az ember ,hogy olyan sík hülye ember lesz belőled mint a Mónika vagy a Balázs show meghívott vendégei!


  • sajoati
    #33
    röhej, hogy Mo-n ugyanazok az arcok vannak minden közönségfilmben. senki nem kíváncsi már rájuk. nemigaz, hogy a színházakból nem lehet friss fejeket toborozni. Berkes Gábor zeneszerző. na persze. nekünk ez a szint jutott.

    ez az egész különben ugyanolyan, mint a magyar könnyűzenei mainstream: vannak az új igénytelenségek, meg a 100 éves kövületek. eh.
  • pasy01
    #34
    KHHM!!!!!!!! aq magyar filmek 90%átol hányni tudnék. érdekes, pont azoktol amiket a legjobbna tartottak!!! Hm.... és igenis! szerintem....ez volt az amelyik jo film volt. nekem tetszett.... és ami a magyar filmek 80%ában megtörténik, pontosabban az hogy szAR TÖRTÉNET, ÉS RÁADÁSUL OLYAN MINTHA SZINHÁZBAN ÜLNÉK..ITT ÉRDEKES Módion nem ez történt... azt mondom hogy ez a jók közé tartozik...azért ilyen kritikát irni kell hogy legyen valakinek a pofáján bör.. :
  • pasy01
    #35
    azonban azzal egyetértek higy k**va unalmas mindig ugyanazokat a szinészeket látni... könyörgöm... magyarországon nem ez az 5-10 ember él aki állitólag tud is valamit... :D
  • pasy01
    #36
    én pont az vagyok aki nem szeretni a magyar filmeket .. pontosan a ,,történet alig van,, és sszinházi elöadás stilus miatt... ez jo volt és kész :)
  • sajoati
    #37
    ilyesmiket láttál pl, hogy Dögkeselyű vagy hogy komikusabb sztájlról legyen szó Rátóti legényananya, Csapd le csacsi?

    van egy csomó jó magyar film. jó filmet csinálni amúgy sem pénzkérdés.

  • TommyGun
    #38
    Meseautó az egy szartalicska volt
    A hippolit szintén ...Ullman Mónika mondjuk nem nézett ki xarul benne de ettől még a film fos volt...Valami Amerika se volt egy nagy durranás...
    Kontroll, Üvegtigris, ezek lennének a követendő példák....sajnos nekünk magyaroknak nem mennek ezek a könnyed vígjátékok mint Hollywoodnak...nálunk az üvegtigris féle jó magyaros parasztos pojénok ülnek amire elég sok király foilm van...Roncsfilm is brutál jó volt vagy említhetném a Csapd le csacsit az is mekkora... (szójjá anyádnak hányjatok együtt :D)
    Vagy említsem a Valami erotikát ami nem mai film ? Vagy a Legényanyát ? Az Argo sem volt rossz szerintem...igaz elég furán vette ki magát de szerintem űttörö kis magyaros szar volt :D A tibi gyerek állat volt
  • TommyGun
    #39
    Valami erotika=egézséges erotika de má sárgalázt kapok ettől a sok magyar fostól :D
  • mouss
    #40
    "hát ugye - merül fel a kérdés - mit lehetne elrontani egy régi klasszikusban?" monnyuk mindent...

    Mucsi-Scherer páros zseniális.. amikor rögtönöznek. Kár, hogy mostanában nem nagyon teszik.. Amúgy minden tiszteletem az övék.

    A filmről pedig csak az a véleményem, hogy beállhat az elmúl 5 év magyar "remekei" közé, oda is való.
    ha valakinek tetszik, örüljön neki, hogy azt érezheti, nem pocsékolta el a mozi árát. De nem pofáról van szó, csak van aki nem csak azért ül be 95 percre, hogy elüsse az idejét "akármivel", hanem akár tudni is akarja, mit néz meg..
  • bimbam
    #41
    Ha hasonlit(és érzésem szerimt igen) a hypolit és a meseautó című "remekekre" még letölteni se fogom,kb egy év és nyomja a szponzor tv!Az utóbi időben valóban sok gagyi magyar film készült,az ügetigris,kontroll pl.jó volt,de a második résztől én is félek(üvegtigris 2).Egyébbként is utálom a második részeket(bár az Utólsó mohikán 2-öt megnéztem volna