12
Nokia 3230 telefonról
  • Sekler
    #12
    sziasztok én most néztem ki egyet egy üzletben, 32ezerért használtan. A hangja isszonyu halk volt ezért azt mondta a srác hogy holnapra kicseréli a hangszoróját. Ez lehet megoldás?
  • Dodo55
    #11
    Az első példány amit vettünk, az nekem is rohadt halk volt, vissza vittük, kicserélték. A MediaMarktban ami ki volt téve az is olyan halk volt, mint amilyen az első darabom, tehát ez a halkság valószínüleg az első széria szériahibája.
  • CybeRick
    #10
    Üdv!
    3230-asom van, a leírt csipogást nem tapasztaltam eddig. Nagyon halk ugyan a teló, kihangosítva, és hedszettel is. A sztereo hangot simán lekeveri, csak álsztereó a hangprocija.
    Nekem olyan problémám van, hogy a telefonmemóriánál nagyobb fájlt nem enged küldeni pl: MP3, vagy AVI. A régi 3650-esem is korrektebben vitt mindent.
  • sd54321
    #9
    A csipogás kiiktatása engem is érdekelne!
    Én is csak bluetooth-t használok, de az szerintem édes kevés egy sw frissítéshez... nem lehet csak ugy natur törölni a rendszermappábol azt a qrva csipogó hangfájlt? Van egy symb-s progim, vmi system-explorer vagy mi. Azzal lehet matatni a telo rendszermappáiban is, de törölni onnan azzal sem lehet!
    http://symbianx.com/download.php?id=7627
    Az mp3-hoz anyit, hogy szerintem a hangchip xar... nem tom milyen tipusu dekodere lehet, de azt valahol olvastam, és ebben lehet vmi, hogy nem is képes sztereora, csak dual monora. Ezt még nem teszteltem, de ha igy van akkor eza a telo egy kész átverés show.
    5let????
  • Cubemaniac
    #8
    Valakinek valami javaslata az mp3 problémáram, 7610-en is ilyen a zene.
    A Hangprocija a szar?
  • Dodo55
    #7
    Kép:
  • Dodo55
    #6
    Nekem ilyen van. A software frissítést amitől nem csipog rá lehet tenni kézzel is(számítógépes kapcsolathoz bluetooth-t használok, adatkábelem nincs), vagy csak a szervizben lehet rátetetni pénzért?
  • Pheel
    #5
    Vmi képet beszúrhattál volna róla, hogy melyik is ez, mert már elvesztettem a fonalat a számozásban...
  • Landor
    #4
    Van egy sima N-GAGEm, vettem egy ilyet hát.. még a 6230asomnak is jobban szólt az mp3ja.. eladtam a picsába és vettem egy SE W800at
    (nagyon gáz a 3230 hangprocesszora, pedig direkt vettem 512rsMMCt is :( )
  • Duddits
    #3
    Faternak ilyenje van.
  • Crem
    #2
    Na nekem ilyen van, de ezekkel nem foglalkoztam!:P

    1 DB témát csináltam hozzá, még a kezdet kezdetén...







  • Cubemaniac
    #1
    Akinek van ilyen telója akkor írjon ide mert nekem is ilyen van.
    Pl. Progik, Firmware meg ilyenek. Kinek van meg a legújabb szoftware rá ami már nem csipog meg jobb rajta az mp3, mert egy n-gage Qd val jobb mp3-at lehet hallani még headseten is. Elöre is kösz.
    Ja Nokiának az e-mail címe valaki!