8
  • Zé
    #8
    Ha már a létszámkorlátozásnál tartunk: a UPC legalább nyíltan, szerződésben szabályozza a letöltési korlátot, nem úgy mint a T...
  • NuCLEARScoRp
    #7
    Nekem semmi bajom az UPC-vel 7500-at fizetek a 2.5 megabites netért... és még a korlátozás se müködik vagy fél éve!!
  • waterman
    #6
    a másik meg hogy míg ezt az üzit megírtam kétszer szakadt meg valamiért a kapcsolat.. én is chellozok..
  • waterman
    #5
    én csak védeni akarom a chellos fiúkat.. a fő szervereiket miután hónap elején izzottak, hogy ki tudják szolgálni az ÉN igényeimet lecserélik 30 gigabájt után egy kenyérpirítóra.. aztán ha már eleget pihentek a szerverek akkor megint ott teremnek. ezért kell a 30 gigás korlát. mert ugye hónap elején meg végén nem bírnák a 200k-s letöltést..
    talán ha a nevetséges 30 gigát feljebb tornásznák a nem annyira nevetséges(de még vicces) 60 gigára... -->> mov kánanán,me :)
  • rushman
    #4
    már a többi konkurens is ajánl letöltési korláttal ADSL internetet, A T is!
    Szerintem be kéne tiltani, meg a hűségnyilatkozatot is, amely nyilvánosan ismerten jogellenes
  • pannonmage
    #3
    Egyetértünk
  • anubis22
    #2
    Nem akarnak véletlenül emelni azon a vicces 30 gigabájtos adatkorláton?? Elég gáz így a 21-edik században hogy lekorlátozzák az embereket... Mintha a hőszolgáltató megszabná hogy 30 órányi fűtés után csak 10 fokig melegítheted fel a lakásodat...
  • Gr3ddy
    #1
    T.nál mennyi előfizető van? Ott biztos több