16
  • jonnie
    #16
    Jó kis gép, nekem tökéletesen megfelel :)
  • uniu
    #15
    Tenyleg ilyen. Nekem fz4 van, es raismerek eme nagyszeru zajszuresi technikara. A tuneles kep borzaszto, mondhatnam iszonyu szarnak is...
  • rgranc
    #14
    Már elnézést, de ez ISO200-as kép. Mutass már nekem az 1.3 megapixeles Olympussal ennél élvezhetőbb ISO200-as képet...
  • Yeltzin
    #13
    az utsó képen IS látszik (az első lámpa rácsainál), de a legjobb példa erre az utsó előtti kép bal felső sarka (és nagyjából az egész felső része)

    látod azt a sok lila borzalmat? na, bemutatom neked Mr. Kromatikus Aberrációt :)
  • Andris
    #12
    Valaki világosítson már fel. Mi a fene az a "Kromatikus aberráció" ??? Az ami az utolsó képen látszik, vagy az csak sima "szemcsésen szar aberráció" ? :)
  • vg
    #11
    KÖNYÖRGÖM! MIÉRT KELL GALAMBSZAROS TESZTKÉPEKET KÉSZÍTENI????????????
  • Yeltzin
    #10
    Nyilván ennek nem kell így lenni, és más gyártóknál VAN elfogadható minőségű 5mpx-es kis érzékelő. Csak a Panasonic ebben még nem túl erős, de ha belehúznak, lesz még itt meglepi.
  • Kutuvoz
    #9
    szőrnyű!!! a kajakos kép sem sokkal jobb. Na ennyit az egyre nagyobb felbontásról... 5Mp=1Mp!
    De ez még így sem igaz. Megnézegettem régi képeimet, Olympus 1,3Mp-es géppel készítettem őket, olyan 6-8 évvel ezelőtt, és az az 1,3Mp élvezhetőbb képeket csinált mint itt az 5Mp.

    Ez a fejlődés?
  • Roli
    #8
    Brutális. Nem lehet eldönteni, hogy effekt vagy tényleg ilyen. Mintha térbeli szemcsék lennének vagy homokra lenne festve a kép!Érdekes.

    Egyébként én használom az átnézeti keresőt, Főleg napfényben vagy sötétben, mert akkor nem látni semmit. Legalábbis az én kis Mercurymon. Az is jó kis gép, azt kell mondjam szebb képet csinál, mint ez a Panasonic! Este meg az egyik sem olyan nagy ász ;) na jó van kivétel...
  • Yossarian
    #7
    atyaúristen :-o
  • Hegyikecske
    #6
    Összességébe egyetértek a teszttel. Így látásra megmondtam volna h a pici méret miatt kompromisszumokra kényszerül az ember pl vaku terén, de azért egy abszolutt középkategoriás gép sztem... (a manuális beálítások hiánya azért elég rossz, mert 70-80ezer Ft körüli gépet nem a kezdők fognak venni) valamint arra se sikerült rájönnöm h a panasonic mér írja minden gépére 3*nagyobb betűkkel azt h lumix, mint h panasonic. Aztán ha ezüst színű modellt választ az ember én félnék h mikor fog lekopni ez az egész (pláne h csak műanyag) de azért hobbigépnek elfogadnék egy iet:)
  • KM
    #5
    Ez a kép mindent elárul a gépről...
  • DKm
    #4
    ÁÁÁ! Csak most nézem milyen rossz és zajos képeket csinál.
  • DKm
    #3
    Én meg maradok a Canon a520-asommal. :D
  • Cat 02 #2
    akkor már inkább C-765 UltraZoom sztem bár ezen sztme jobba kéne a stabilizátor
  • DKm
    #1
    Jó kis gép. Brutális a zoomtartománya! Amatőröknek tőkéletesen megfelel. :)