6060
  • Blum
    #6060
    .
  • LezFiddler
    #6059
    Reszelt cuccok
  • LezFiddler
    #6058
    Teszek fel pár képet a dolgaimról, hátha itt meg lesz még.

    Utoljára szerkesztette: LezFiddler, 2022.04.27. 15:55:51
  • LezFiddler
    #6057
    Szia drusza! Az ETS2 multi ügyileg sokat változott ám a kezdetek óta, már szűrik a vaddisznókat rendesen. Basszus már 8 éve tolom, mióta kijött a multi, a mai napig!
  • TopGun
    #6056
    Szia Lezz!
    A multit ruhellem mindenfele jatekban, foleg egy ETS2-ben! tul sok a bunko jatekos! Maradok szoloban, az sokkal jobban tetszik nekem!
  • imihaver
    #6055
    Sziasztok!
    Én is ittvagyok még! Jólenne kicsit nekiülni megint a Zmodnak.. :)
    Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
  • LezFiddler
    #6054
    Hopp, már itt is vagyok! Belustultam, már csak ímmel-ámmal néha-néha teszek némi próbálkozást. A régi modelleket javítgatom, szépítgetem.
  • Blum
    #6053
    Mi a helyzet pajti, tolod még a szakmát modellezés vonalon?
  • LezFiddler
    #6052
    Ejj, de jó néha egy kicsit összejönni a régi fórumtársakkal!
  • Blum
    #6051
    Látom rend van, akkor jó. 5 év múlva jövök megint, jók legyetek! <3 :D
  • LezFiddler
    #6050
    Szia! Te még mindig nyomod? Nem semmi türelmes srác vagy! Szívesen segítenék, de már nem foglalkozom konvertálással ( főleg nem Zmodeler 3-ban ) Az ETS2 nyújt szerintem annyi pluszt, hogy ne kelljen hozzányúlni. ( szerintem legalábbis nem éri meg a belefeccölt energiát ) Pihenj meg Te is, játssz multiban, rójuk a km-eket aztán annyi!
  • TopGun
    #6049
    Sziasztok! zmodeler3-ban esetleg tudna valaki segiteni? Ugyertem kamoin, pot konvertalasban?
  • Garth22
    #6048
    Hogyne lenne !
  • LezFiddler
    #6047
    Nem kell mindjárt megijedni!
  • imihaver
    #6046
    Sziasztok!

    Úgylátom már nincs élet ebben a topikban sem! :(
  • Yeezy
    #6045
    Helló

    vki tudna nekem segíteni ?! gta sa kocsira raknék superchargert , viszont amikor rá rakom az ablak bugos lesz : fehér színű

    (mta sa extraként csinálnám meg scriptre jönne elő a cucc)
  • Blackfoot
    #6044
    Ha lesz kész mod, majd töltök fel képet. Ha meg valakit érdekel, küldök elérhetőséget ahonnan letöltheti majd. Bár lesz vele munka... Akarok olyat is csinálni hogy a sakktábla keretét meg magát a mezőket, külön külön mindent fa elemekből fogok összerakni:) Nekem van türelmem.
    Utoljára szerkesztette: Blackfoot, 2016.06.01. 02:41:48
  • Blackfoot
    #6043
    Egyébként a Chess Titans hoz készítek grafikai mod-ot. Nagy felbontású textúrák, szépen feljavítom az egészet.
  • Blackfoot
    #6042
    Úgy néz ki megoldottam.
  • Blackfoot
    #6041
    Van ez az nvidi texture tool a photoshophoz ezzel egy értelmes képet nem tudtam még lementeni esküszöm nagyon szar... Régen volt az 5.11 verzió azt a Mount and blade hez is használtam és nagyon szépen működött, de az a plug in valamiért már win7 alatt nem működik próbáltam. :I ....
  • Blackfoot
    #6040
    Sziasztok dds akarok lementeni, de mikor a képet lementem photoshopban akkor látom hogy az én fájlom mérete az eredeti kép méretéhez képest 650 kb. Az eredeti mérete az 5 mb körűl van. Ennek mi az oka? És éppen ezért a játékot mikor megnyitom hibát is ír ki valószínű ebből kifolyólag. Hogy lehet 5 mb os dds méretet elérni? Amúgy színes grafikáról lenne szó, textúráról. Ebből utána csinálok egy cabinet fájlt. A játék eredeti dds textúrájából csináltam egy cabinet fájlt és úgy elindúlt a játék. tehát... nem a cabinet fájl volt rosszúl megcsinálva, hanem a dds el van valami. Valaki segítsen már!
  • LezFiddler
    #6039
    Szia drusza!

    Sajna nem tudok neked segíteni ezzel kapcsolatban mert nem foglalkozom az ETS2 mod-olásával!
    Ebbe a játékba már nem kurkászok bele, csak játszom.
  • TopGun
    #6038
    Sziasztok! LezFiddler jarsz meg neha erre? Esetleg valaki tudna segiteni, potot szeretnek berakni ETS2-be.
  • tomi161996
    #6037
    ez a kép lemaradt
  • tomi161996
    #6036
    Helló ets 2-hőz hogy kell írni a matot ?
  • LezFiddler
    #6035
    No, hát sokat nem segítettél.
    A lámpák fényének irányával vagy magának a lámpa dummy-k neveivel van gondod?
    A legegyszerűbb ha importálsz egy autót vagy pótot és az alapján megírod, szerkeszted a sajátodat.
  • tomi161996
    #6034
    Lámpákat hogy világítsanak :D
  • LezFiddler
    #6033
    Szia!
    Mit szeretnél dummy-zni?
    Utoljára szerkesztette: LezFiddler, 2015.04.03. 10:16:56
  • tomi161996
    #6032
    Helló :)
    Valaki letudná nekem írni hogy kell dummy-zni ? Vagy egy tutorial videót mutatni mert nem találtam hozzá semmit :(
    A válaszokat előre is köszönöm
  • Blum
    #6031
    Nyiss egyet.
  • norbee46
    #6030
    Sziasztok!
    Rég jártam erre.
    Jó lenne ha lenne Blender scs tool "totyik"
  • WIM
    #6029
    Sziasztok!
    Érdeklődni szeretnék, hogy ETS2-be tud valaki interior szerkesztésbe segíteni?
    Előre is köszönöm! :)
  • LezFiddler
    #6028
    Szia!
    Képet tegyél fel légyszíves, hátha látunk rajta valamit!
    ( Melyik játékba tetted be? )
  • sqitex
    #6027
    üdv
    van egy autó ami zmodelerben sima,nincs vele semmi gond, viszont ha átrakom egy játékba akkor egyeletlen/ronda lesz. ha importálom 3dsm-ba, ott is rücskös a felszíne. mitől lehet ez? csak ezzel az egyel van gond.
    válaszokat előre is köszönöm
  • MANos Viktor
    #6026
    A modellen nincs rajta a gyári tükör.
  • Blum
    #6025
    Gondolom duplikálva van a tükör a modellen, töröld Zmodban aztán újraexportálod.
  • MANos Viktor
    #6024
    Sziasztok!
    Érdeklődnék hogy ezt az oda nem illő tükröt illetve ablaktörlőt hogyan tudnám eltüntetni mert eléggé zavaró. Meg esetleg valakinek nincs valami jó féle mat-ja krómhoz és a napellenzőhöz(kék,lila)? Előre is köszönöm!

    Utoljára szerkesztette: MANos Viktor, 2014.12.30. 13:15:10
  • LezFiddler
    #6023
    Re privi.
  • Harry22
    #6022
    szia írtam privát üzenetet tud segíteni? köszönöm előre is
  • Blum
    #6021
    Lassan 1 éve átálltam Linuxra :)