54
Mi tegyek akkor ha megmozgatom az egeret és lefasgy az egész gép?
  • mucsácsó
    #14
    nekem is, meg hűtés
  • 14arsenal14
    #13
    ja és mien konfig leírás kéne??
  • 14arsenal14
    #12
    Hy
    - A Win reinstallt már próbáltam nem jöttbe -- Nem volt értelme
    - A videokártyám: ATI Redeon 9600 seriall accelator 128 mb rammal -- Szentem ez jó
    - A hangkártya biztos hogy nincs vele baj mert én is próbáltam -- Ez se jó ötlett
    - Na igen a tápegység hát nem tom milyen van majd uttánanézek!

    ati/forceware driver. -- NA és ez mi PLS írjátok le nem vagyok egy Compúter Májszter :D
  • ShaiHulud
    #11
    biztos vegleg lefagyott:) de tapgyanus.
  • mucsácsó
    #10
    jahjah, de nincsen geccc, ebből így nem lesz help, ha nem segítesz nekünk hogy mi téged segítsünk arsenal...
  • dodgecharger
    #9
    na igen:Ð
    kéne valamiféle konfig+drajver leírás;
  • mucsácsó
    #8
    meglehet azis, persze...de így mondom nehéz, hogy lowfast sem tudunk a vasról =/
  • dodgecharger
    #7
    vagy csak egyszerüen ati/forceware driver.
    Esetleg még a hangkárty is szokott ilyenket csinálni.
  • mucsácsó
    #6
    vagy...vagyvagy én gyanaxom a hűtésedre is =/ szal játéktól ott túl meleg lesz, vga felforr, és egyszerűen meghal a masina...de nem tom, mondj a gépedről pontos adatokat, és akkor megvizsgáljuk hogy mit is kellene, mi lehet a gáz!
  • mucsácsó
    #5
    hm...de ha aszondod, hogy csak a jobb játékoknál, akkor én vga-ra gyanakszom...de lehet a memóriád is rossz amúgy milyen is pontosan a videókártyád? meg én aszondom, hogy kérj el kölcsön egy kis időre, a harevodtól egy memóriát, csak annyira hogy berakni és megnézni hogy azzal fagy e...mert lehet ezek a játékok alatt egyszerűen meghal a memod, és kész...ha ez a hiba, biz akkor kell venned újat, a régit meg sajnos mindenféleképpen ki kell dobnod...namost ha ugyanígy csinálja, akkor lehet hogy a tápod a gáz, ez akkor valószínű, ha 300W-os, akkor azonnal menj el és csere...de lehet hogy a videokártyád...az a legnagyobb gáz, hát akkor abból is kellene újat venned, de így még nemtok mit mondani, hogy nem tudom a vga-d típusát, gyártóját, adatait pontosan! várom válaszodat!
  • Billie
    #4
    ne mozgasd az egeret ^^
  • dodgecharger
    #3
    ez a topik le *lessz* zárva
  • mucsácsó
    #2
    lool, ilyen is van? sztem win reinstall
    de ilyenről még nem is hallottam
  • 14arsenal14
    #1
    hy!
    kérlek segítsetek, mit tegyek ha belépek egy jobb játékba és ha megmozgatom az egeret lefayg minden, ujra kell indítani a gépet?
    Ezzeknél a játékonál észleletem a hibát: Fifa 2005, Lineage, F.e.a.r., Age of Mitology, Sims 2. egyelőre még csak ezekkel, szerintem a memóriámmal van baj 256 MB DDR ramom van a video kártya is jó a proceszorom is viszonyleg jó meg minden, barátaimnak mind 512 es ramjuk van csak nekem van 256 és nekeki mindegyiknek idulnak ezek a játékok, kérlek segítsetek mi lehet a hiba!