376
Newcastle United
  • bakkerman
    #376
    hát mákja van Suareznek,ha telibekapja a combhajlitóját a védő az csúnya lett volna...
  • Steve Downie
    #375
  • báttyó02
    #374
    :ASda

  • kretyás
    #373
  • Tyler1
    #372
    Elég minőségi csapatot építettek, ha BL-ért nem is, de EL-ért simán küzdhetnek, illetve a hazai kupákban jó eséllyel indulnak.
  • green6k
    #371
    Anita jó vétel volt!Szépen felépült a csapat amióta újra a PL-ben vannak!Simán BL-t érő helyért lesz versenyben a Castle.
  • banok
    #370
    Nem lesz meccs Sopronban
  • Voyager5
    #369
    Sopronban meccsel a NU a Fenerbahce ellen:


    http://www.nufc.co.uk/articles/20120712/united-heading-for-germany-and-hungary_2281670_2840613
  • kretyás
    #368
    ma:

    FT Newcastle U. [2 - 1] Aston Villa
    30' [1 - 0] D. Ba
    38' D. Simpson
    39' R. Dunne
    45' [1 - 1] R. Keane
    68' D. Bent
    71' [2 - 1] P. Cisse
  • green6k
    #367
    Hol van Cisse meg Ba?Miért nincsenek a keretben sem?
  • gabber_saviola
    #366
    vleznisznájpsz :Dddd
  • báttyó02
    #365
    :-}
  • kretyás
    #364
  • IXEMGabeo
    #360
    Milan-Udinese 4-4 valóban jobb volt, az nálam az 1. :) viszont akkor helyesbítek az idei legjobb angol meccs, merthogy elég ritka mostanság náluk az élvezetes meccsek
  • bakkerman
    #359
    év meccsének nem nevezném,maradjunk annyiban,hogy páran megszedték magukat a második félidő alatt...
  • IXEMGabeo
    #358
    valószínű. Végeredményben legyen csak kiélezett bajnokság...
  • Tyler1
    #357
    ez van, veretlen szezont még most sem könnyebb végigcsinálni, mint 7 éve, hiába mondják sokan. ez a keret pedig nem is lett volna képes rá, ha nem ma, akk 1 hét múlva, vagy 1 hónap múlva...de a vereség minden meccsben benne van/volt/lesz.

    abban is biztos vagyok, h lesz még pár helycsere a tabella élén a szezon végéig.
  • Sabcsee
    #356
  • IXEMGabeo
    #355
    az a vereség nektek régen a levegőbe lógott...mindig volt vki, aki megmentett bennetek a csúfos vereségtől.

    amúgy a bíró jócskán benne volt, idén az egyik legjobb angol meccs, amit láttam, mert bizony mostanság nem sűrűn látni JÓ angol meccset, marha ritka
  • Tyler1
    #354
    remélem a WHU nem lesz köztük, őket sajnálnám.
  • kretyás
    #353
    hát én bánom egyébként h kikaptatok tőlük, jó lenne már lassan egy biztos kieső...
  • Tyler1
    #352
    kíváncsi leszek jövőhéten ők mire lesznek képesek a Farkasok ellen :P
  • kretyás
    #351
    ebben a fordulóban mégis jobban jöttek ki mint ti... :)
  • Tyler1
    #350
    az nem év meccse, h az egyik csapat 45. perc alatt rúg 4 gólt, a köv félidőben meg eladja :) de év viccének megfelelő, ezután már tényleg kuss a nevük, h a másik csapat eladja az előnyét.
  • kretyás
    #349
    egyébként a kiállítás teljesen jogos volt, és mi nem kaptunk meg egy szabályos gólt... vicc!

    Bár a 4-4nek is örülök, 4pontot szedtünk el tőlük :)
  • kretyás
    #348
    és én lemaradtam róla...:@

    viszont láttam a gólokat, Tioté-é az vaslami fanatsztikus volt...

    alig várom a sok arsenalos gyökér sírását látni, végre megmutattuk, hogy nem vagyunk lenéznivaló csapat!
  • IXEMGabeo
    #347
    Newcastle - Arsenal 4-4 talán az év meccse (0-4) ről!!!
  • kretyás
    #346
    de minek...:D

    borzaszto, értelmetlen meccs utálom ezeket
  • banok
    #345
    ok a magyar Sportklub mégis adja.
  • banok
    #344
    18.30 Stevenage Borough FC-Newcastle United FA-Cup
    magyar tv csatorna nem adja!
    streamek itt
  • kretyás
    #343
    :(
  • hedonist
    #342
    JÉZUSOM PARDEW A BÁRGYÚ LESZ HELYETTE:OO ez vicc...
  • kretyás
    #341
    Atyauristen kirugtuk Hughtont!!!!!!!!!!!!!!! ez eszméletlen mit cisnál az elnök???????? :(((:@@@@@@@@@@@@@
  • kretyás
    #340
    nálunk már csak a névsort erősiti. mikor játszik tuti kapunk 3golt minimum. borzaszto rossz játékos....
  • Tyler1
    #339
    kb. ott lett elbaszva a karrieje, mikor a Leedsnél már visszaküldték középre, h pótoljon vmi kieső embert. Aztán Fergie is majdnem csak középpályán játszatta, pedig egyértelmű volt, h akkor nyújtja a legjobbját, ha középcsatár poszton játszhat.
    Erre most a N'Castle-ben meg már talán védekezőközép, vagy nem tudom.
  • hedonist
    #338
    75 meccs 0 gól egy támadó szellemű játékostól elég durva, mégha a csatársorból vissza is küldték a középpályára.. mondjuk a Man Utd-ben sem termelte a gólokat, mindössze 7-et lőtt. 2004-2007 ig.
  • Tyler1
    #337
    most nézem csóri Smith-nek gólja sincs mióta itt játszik :O mit csinál szegény gyerek? hol játszatják?
  • kretyás
    #336
    kikaptunk.
  • IXEMGabeo
    #335
    ehhez grat...ráfért már a csapatra egy kiugró eredmény
  • kretyás
    #334
    fantasztikus eredmény!

    Arsenal-Newcastle 0-1

    nagyon nagyon jó a csapat, hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!