158
www.insanemusic.hu
  • [Walaki]D`Lair
    #38
    Barátnőm egri és nála szoktam lenni hétvégente...
  • Takezó
    #37
    lol, hogy pörög a tpopkSA:D:ASDAS:DS

    mi az, hogy "pedig ott van"?
  • [Walaki]D`Lair
    #36
    Most volt 1 hete asszem Verpeléten is, oda se mentem pedig ott van eger mellett...
  • Takezó
    #35
    kár:C
  • [Walaki]D`Lair
    #34
    Nem, nem szeretem a zenéjüket...
  • Takezó
    #33
    jössz dec28án Insanere, Jocó?DS:A:D:AD
  • Dying Soul
    #32
    Monochrome
    Kicsit hirtelen kezdődik, tetszik az énekhang, gyorsan elvisz magával, gyors csendes utazás. Persze a refrén környékén átvált zúzássá, amivel semmi bajom sincs. Később jön egy instrumentálisabb rész, az tetszett a maga zárkózottságával, a zongorájával. Ezzel véget ér a szám, kár, hogy fade-out-ban.
    Már rég hallgattam olyan zenét ami így végződik, jobban szertem, a frappáns befejezéseket. Az persze érezhető volt, hogy ez egy szomorú, nyugodtabb szám, mint az eddigiek. Ezzel sincs semmi bajom, jobban tetszik, mint a Halfway to Hell, de a Downtown-t nem alázza meg ofkósz. Mivel ez egy eltérő hangulatú, úgy értem sokkal másabb, mint a Downtown vagy a Halfway to Hell, és én most inkább tombolós hangulatban vagyok, mint szomorkodósban, így talán szomorú hangulatban jobban itélhetnék. Végezetül annyit, hogy nagyon rövid. :(
    ~7/10
  • Dying Soul
    #31
    Honlap
    Nagyon szépen kidolgozott, kellemes, hangulatos. A kis baloldali menű animációja is tetszik, fent pedig az, hogy link formájában is megjelennek a menüpontok, nagyon hasznos ha nincs flashed, és nem láthatod az oldalsót.
    A betűtípus nem tetszik, túlságosan tagoltnak, szagatottnak hat, de lehet csak a piros háttér miatt, ami szintén illúzióromboló.
    7,5/10
  • Dying Soul
    #30
    Halfway to Hell
    Kellemesen kezdődik, se nem durván, se nem gyengén, ha jól értelmeztem ez egy magyar banda, némely részekben kicsit kijön a magyar akcentus.
    Suttogós részek is okésak, kis ordítás is rendben van, de 2:21-től 2:25-ig, ez a torzított hang nagyon megütött, ez sokat rontott.
    A vége felé a hörgősebb részek is nagyon szépen zárják a számot.
    Annyit tudnék mondani összefoglalóan, hogy ez egy jóval szenvedősebb, lassabb, annyi dinamikával nem rendlekező szám, mint a Downtown, így nem is nyeri el tetszésem olyan szinten.
    5/10
  • [Walaki]D`Lair
    #29
    ja
  • Takezó
    #28
    élőben is?^^

    esetleg ha valakit érdekel egy klip...

  • [Walaki]D`Lair
    #27
    Vicces hangja van az tény...:)))
  • Takezó
    #26
    jah, csak megijednék tőle :Ð
  • Takezó
    #25
    szpemmelsz-e? -.-
  • [Walaki]D`Lair
    #24
    jóarc
  • rezsofiz
    #23
    sadsda
  • Takezó
    #22
    szegény hugod:DS:A:DS
  • Takezó
    #21
    többi számról esetleg ilyen kimerítő vélemény?^^
  • Takezó
    #20
    pár szám a honlapjukról ingyenesen letölthető, ennyi...
  • [Walaki]D`Lair
    #19
    Az énekes a hugom barátja...:PPP
  • davos80
    #18
    Honnan lehet leszedni még,DC-n kívül?
  • Dying Soul
    #17
    Sikerült lejátszanom.
    Előszőr is, a szám nagyon rövid. :( Tetszik a dinamikája, a gitár és a dob erős domináló szerepe, ordítós rész szintén bejön, de egy idő után elveszti egy kicsit a mozgalmasságát..viszont a hip-hopos rész (1:28 - 1:46) annyira nem tetszik. Már reméltem, hogy utána visszajön az első ordítós részből ismert, kicsit torzított hang, de csalódnom kellett, az jobb volt. Az utolsó másodpercekben kijön egy tiszta hang az is tetszik. Halkan hallgattam, relatíve késő van már, és úgy láttam, hogy VBR, szal érdemes lenne hangosabban kihallani, néhány új dolgot találni.
    ~7/10
  • Dying Soul
    #16
    0:46-nál megakad :(
  • Dying Soul
    #15
    A cím alapján azthittem vki megnyitotta az Insane nevű játék topikját, ha még nincs ilyen. :D
    Most töltöm a Downtown-t, majd mondok véleményt.
  • dodgecharger
    #14
    -.- ; -.-
  • hmhm
    #13
    hegyalján is voltak párszor
  • Takezó
    #12
    :SD:AD:A
  • hmhm
    #11
    lál
    kizs szarozs -.-
  • gnar killer
    #10
    jóak
  • Takezó
    #9
    én mék ná voltam, kb 1 hónapja hallottam róluk először, kicsit rossz emlékekhez is kötődnek, de rohatt jó zenét nyomnak ^^
  • hmhm
    #8
    úgy 3 éven belül 4 koncerten szal ná túl gyakran :o
  • Takezó
    #7
    Insane - Monochrome
  • rezsofiz
    #6
    tőtöm kenem @:
  • Takezó
    #5
    insane - Halfway to Hell
  • Takezó
    #4
    mozst vót 15-én kultiban, ézs nem vótam ott -.-
  • hmhm
    #3
    pár koncertjükön voltam -.-
  • rezsofiz
    #2
    joak downtown, teccikszép -.
  • Takezó
    #1
    Hi!

    Nemtom ki izsmeri őket itten, sztem iszonyat jóak muzsikát csinálnak ^^
    honlapjuk

    Insane - Downtown
    még töltök fel párat azoknak, akik nem ismernék ^^