39
Splat Magazine Renegade Paintball
  • DJS8
    #39
    Hellósztok
    tudjátok miért nem megy Win7-en? Elindítani elindítja de nincs menü kiírás.
  • sullivan04
    #38
    szeretném én is multiba nyomni a játékot, má leszedtem az egészet full, csak most akko nem kell vmi patch vagy vmi? me így nem naon tok xD
  • RagadoZoo
    #37
    Ja és... lessétek meg... ratata.uw.hu

    :o)
  • RagadoZoo
    #36
    Én időnként játszom... multiban is...

    Az én MSN-em [email protected]
  • JohnnieWalkerX
    #35
    Láttom meghalt a fórum de aki akar jáccani multiban velem és néhány haverommal az vegyen fel MSN-en:[email protected]
  • ZOLTAN1967
    #34
    Sziasztok!

    Ha interneten játszom miért nem látom az ellenfeleket? Bezzeg ők látnak engem söt le is tudnak löni, de van hogy vakon nekem is sikerül. Segítségeteket elöre is köszönöm.
  • ZoltanZen
    #33
    Valaki tudja hogyan kell a gombokat úgy beállítani hogy undefinedet mutasson. Mert nekem az egér középső gombja a TS és elég zavaró hogy mindig közelít.
  • Atrium
    #32
    az frankó lenne, ha ez msn cím akkor felvettelek :D ha nem akkor meg nem tudom mi van. király a játék, kár hogy nincsennek szerverek :S
  • Soneji
    #31
    Sziasztok!
    én is szívesen játszanék a játékkal vagy a sima Renegade-el
    ezt még nem néztem de ha össze jövünk elegen Himachin keresztül biztosan mindkettővel tudunk majd játszani!

    [email protected]
  • Laky
    #30
    manuálisan be lehet állítani mindent
  • most19
    #29
    Nem tudja vki hogy all-seeing eye-al vagy vmi más programmal nem lehet többen játszani???
  • Laky
    #28
    Isteni ez a játék :)
  • ToMy05
    #27
    csá csajok!

    Indítok egy szervert hogy jo legyen nektek nekünk :D SyLeS a anevem gammába szervernek nem tom mi lesz valszeg SyLeS's server :D midn1...gyertek fel ;)
  • VRSDM
    #26
    csa nekem akad az egész, ember, ahogy megyek előre, vagy mzogok, igy ugrál ide-oda nemértem miért, gépem bőven jó neki... 5letem semmi :S valaki?
  • Stöndykoma
    #24
    csacska megintcsak

    letöltés meg lett fejtve
    de ez a rohadt játék sehogy se nem akar elindulni. mármint a kicsomagolása.
    letöröltem.
    de ha valakinek megvan a rld-mxat.rar eskő része meghálálnám ha átküldené...
  • Stöndykoma
    #23
    csa

    ez a wanadoo oldala mind szép meg jó, de hogy kell letölteni? mert hiába regisztrálom magam nekem nem indul el
  • Duddits
    #22
    Nem akarom reklámozni, de itt fönt van. Meg számtalan torrent oldalon is...
  • Adam Savage
    #21
    Sziasztok!
    Itt megvan valakinek a teljes játék? Ha igen, akkor mondja már el lécci, hogy honnan lehet megrendelni, letölteni, megvenni, mert nekem is nagyon tetszik. :-) Előrre is köszi: Ádám
  • byeclipse
    #20
    XD
  • ponty1
    #19
    Császtok! Nagyon tetszik a játék. Nem játszana velem valaki? Irjon nekem privátot.
  • Samspye
    #18
    Hello! Ebbe a játékba lehet a skineket átszínezni? Hogy tudjátok más színű legyen a ruhájuk! És ha lehet akkor milyen progival?

    Köszi!
  • Hawk3ye
    #17
    De csak a demo van fent nekem meg a teljes kéne :)
  • Andora
    #16
    Lelehet tőlteni az origó szoftverbazisan az akciókba!

  • Hawk3ye
    #15
    Hát akkor mi lehet a probléma ha nem tudok gyorsabban tölteni??
  • Duddits
    #14
    Nem a program hibája.
  • Hawk3ye
    #13
    vagy mondanátok valami jobb programot mondani mindt az asures mert 2 b/s akkar tölteni a 300kb/s helyett
  • Hawk3ye
    #12
    és az asureus-l le lehet szedni?
  • Duddits
    #11
    És ez mi?
  • Hawk3ye
    #10
    Hát amit dobtál honlapot azon nincsen fent Renegade Paintball
  • Duddits
    #9
    Torrentspy
  • Hawk3ye
    #8
    Hi nem tudjátok hol lehet leszedni a teljes verziot mert nagyon állat a játék vagy ha még nem jött ki akkor mikor fog megjeleni pls help!!! thx
  • Tower Guard
    #7
    szerintem is nagyon jó a game
  • Duddits
    #6
    Ennyi erővel az összes többi autós játék is felesleges... Meg lehetne sorolni...


    Nekem most volt szerencsém kipróbálni, és mit ne mondjak, nagyon frankó lett! Istencsászárral egyett értek.
  • Sheltem
    #5
    Húha azt hiszem lassan bannolnak sg.hu fórumról mert, hogy csak negatívakat szólok hozzá mostanában :) Pedig esküszöm nem szándékos :)
    De most őszintén mi a büdös retkes f*sznak paintball pcre? Paintballnak az a lényege, hogy természetbe kimozduljon az ember és a haverjaival jót szórakozzon(nem beszélve a kis mozgásról is ami vele jár),úgy hogy egy háborút utánozzunk valamilyen szinten.
    De most értitek, pcre ott van pl a counterstrike minek kamu fegyverekkel lőni kamu gépen amikor vannak élethűbb játékok is? :)
    Atyaúristen de negatív lettem :)
  • Istencsászár
    #4
    Nos: ( már voltam paintballozni igy annak a tükrében hasonlitom.. )

    -Grafika szép, belső nézetből a saját karakterünk animációja amik nemtökéletes ebbe tudok belekötni..
    -Hangok jók a lövés hangja egy az egyben élethű, Kemény rock megy alatta hangulat jó
    -"gumiszobás-arénás" dologról annyit hogy természetesen vannak benne kinti terültek nem is akármilyenek szépek és jó nagyon amolyan igazi valóságos paintballos pályák ( képeken láccik majd )
    -szabályok pofon1szerűek és valósak teamba kezdőhelyről indulsztársaiddal kék és piros csapat ( megadott mennyiségű golyoval asszem 100 ) valakit eltalálnak felteszi a kezét és " meghalt ", persze aztár ujra éledsz és kezdőről indulhatsz tovább.
    -Van benne ctf, king of the hill, sima lődözés eddig ezeket láttam ( még nemmerültem bele csak megnéztem a gémet ) 1 pályán 3 forduló van 2őt megnyer 1 csapat akkor értelemszerűen nyer..
    -career mod is van ahol lehet a pályákat és modokat unlockolni
    -ja fegyverek is valósak semmi extra lézer szar mer ilyenek..
    -multi is va net/lan mivel crack nemkell neki és updatelni is tudtam a gémet igy lehet neten osztani..

    naggyábal gyorsan ennyi, nekem teccik ellehet vele szórakozni..

    Ime pár kép:





  • BBird
    #3
    Miért Xbox verzióból mutatsz képeket a népnek? :-)
    Én legutóbb a Gotcha! -val játszottam, az jó volt, de ez a gumiszobás-arénás felépítés valahogy nem tetszik.
  • k8bal
    #2
    én nem rég töröltem mert sztem iszonyat szar...
    a Digital Paintball a HL-hez 1000x jobb !!
    abba csak az a kár hogy nincsenek botok!
  • Istencsászár
    #1
    2005-10-19-Splat_Magazine_Renegade_Paintball-DVNiSO lehet szedni....
    kép + info