67
Felhasználói programok magyarosítása
  • John Cena
    #41
    Photoshop cs2
  • Kerry King
    #42
    A Photoshop CS2 és CS3 progihoz a http://kds.magyaritasok.hu/ weblapról tudsz magyarítást letölteni.
  • zizou01
    #43
    Halli nekem olyan program magyarosítása kellene amelynek neve FastStone Image Viewer
  • kollektor
    #44
    FastStone Image Viewer 3.2 magyar nyelvű
  • zvaragabor
    #45
    Üdv. Nem tudjátok véletlenül, hogy ez melyik oldal?
    (képfeltöltésponthu-t írjátok egybe)
    http://kepfeltoltes .hu/080303/PC_Tools_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
  • volfika
    #46
    Csö mindenkinek!

    BIOS magyarositás létezik e,és hol lehet letölteeni??
    Elöre is köszi a segitséget
  • Evin
    #47
    Nincs. Minden BIOS kizárólag angol nyelevű
  • Dj Faustus #48
    "Nincs. Minden BIOS kizárólag angol nyelevű"
    Ennek azért kicsit ellent mondanék - láttam én már német nyelvű BIOS-t (Pentium III-as IBM gépen).
    De igaz, a BIOS-szok többsége angol nyelvű, és honosítás nemigazán létezik (hacsak át nem írod a BIOS-frissítést; vagy kérsz az alaplap gyártójától külön - de ezt nem teszik meg a két szép szemedért).
  • volfika
    #49
    Csö!
    Sürgösen szükségem lenne egy kis segitségre nem vagyok egy nagy zseni de itt vannak jobbak tölem.Az a gondom,hogy amikor telepiteni akarom az XP-t akkor ezt irja ki a monitorra: Boot from CD:None DISK BOOT FAILURE,INSERT SYSTEM DISK AND PRESS ENTER)kell e ilyenkor valahol valamit állitani mert mondtak olyat is,és hol lehet letölteni meg valami rendszerindito progit is keresek vagy bootos telepitölemezt nagyon kéne
    A segitséget nagyon köszönöm elöre is
  • Evin
    #50
    Ha erről akarsz boot-olni, kislemezre kiírhatsz bootlemezt: BootDisk
    Aztán a lemezről boot-olsz, és az Xp lemezen azt hiszem az I386 mappában van egy setup.exe.
  • volfika
    #51
    köszi a segitséget!!
  • volfika
    #52
    Még annyit,hogy amit adtál linket ott melyiket kell használnom????
    Nem vayok valami nagy zseni tanulo félben vagyok!
  • Evin
    #53
    Szerintem: Win98SE OEM.
  • Kds
    #54
    Sziasztok!

    A Yahoo! Messenger magyarítása (honosítása) letölthető a honlapomról.

    Kds
  • FGB
    #55
    Sziasztok!

    Van a "Rapidshare Auto Downloader" nevű program amit szeretnék magyarítani a nyelvi fájlok ".dll"-ek az ilyeneket, hogyan tudom szerkeszteni, milyen program kell hozzá, hogy létre tudjak hozni egy magyarnyelvet?
  • Örült kutya
    #56
    Halihó valaki van még itt?
  • Evin
    #57
    Ha rendes kérdésed van, tedd fel. De hogy "van-e itt valaki", annak semmi értelme.
  • mesterr
    #58
    hello nem tudja valaki hogy mien programal vagy mien oldalon tudok elovasni reszletesebb leirast hogy hogyan kl magyarositast kesziteni jatekra?elore is koszonom
  • Evin
    #59
    www.magyaritasok.hu
    Előre szólok, hogy nincs általános program, ami mindenhez jó. Nem biztos, hogy minden szöveg sima txt stb.
  • ptom
    #60
    Hello mindenki!
    Tud valaki Star Wars Jedi Knight II Jedi Outcast-hoz magyarosítást?
    fontos!
    www.magyaritasok.hu erről az oldalról letöltöttem egyet de nemtom hogy kell használni
    segítsetek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ptom
    #61
    Ja
    és a Bittorrent 6.2-höz is kéne magyarosítás
    segítség!!!!!!!!!!!
  • Dj Faustus #62
    "és a Bittorrent 6.2-höz is kéne magyarosítás"
    Javaslom helyette a uTorrent nevű Torrent-klienst - ahhoz van honosítás (Language pack - nyelvi csomag).

    "www.magyaritasok.hu erről az oldalról letöltöttem egyet"
    Ott csak a Star Wars Jedi Knight: Dark Forces 2-höz találtam honosítást (legalábbis a kereső csak ahhoz adott).

    A letöltött kiegészítőhöz nem adtak valami leírást, dokumentációt (szimpla szövegállományként, Word állományban, PDF-ben)?

    Mellesleg egy felkiáltójel is felkiáltójel. Nem kel egyből 10.
  • Dj Faustus #63
    Bocs, sztornó a keresője nem adta ki, de böngészve találtam hármat.
    Az I2k-félét ki kell tömöríteni - például 7Zip, vagy Winrar segítségével - majd telepíteni (meg kell benne adni a telepítési könyvtárat), a bogyee félét csak el kell indítani és megadni a játék telepítésének könyvtárát. A harmadikkal nem foglalkozom mert nem teljes.

    Bár ezt úgy mondom, hogy nincs meg a játék, csak improvizálásként, a programok működéséből látva gondolom hogy így kell.
  • TökeszMukesz
    #64
    Hali!

    Én office 2007 prof-hoz nem tudok magyarintani egyet, sajnos. Valaki!?

  • Evin
    #65
    Ennek a mondatnak, se füle se farka.
    Az Office meg vagy magyar, vagy nem. Szerezz be egy olyat, ami alapból magyar.
  • kjhun
    #66
    Hát, ennek se. KDS oldaláról:

    2013.03.06.
    Nemsokára elkészül a Microsoft Office 2013 magyarításom, amelynek a feltelepítése magyarrá varázsolja a teljes Office-t!

    Minek?? Amikor eleve magyarul is megvehető/letölthető.
  • JonasSandor
    #67
    Jött valami új proginak fordítása?