21
A Fekete Szépség - Sony Ericsson W900i +G
  • Crazyn
    #21
    eladó a telefonhoz gyári tartozékként járó Sony-Ericsson HPM-80 headsetem.
    Teljesen jó állapotban, hibátlanul működik. A rádióval sincs gond. A gyári 2 pár pótfeltét is megvan.
    ár: 5000 Ft
    [email protected]
  • TrIp
    #20
    hát ez nemsok xD
  • TrIp
    #19
    nah kinek ilyen fónja, rajtam kivül???
  • EmThor
    #18
    van már vkinek ilyen drágaság? nemrég electroworld-ben 90-rt volt, 30rudival olcsóbban, mint amúgy...

    fehérben isten!
  • oliverspy
    #17
    A W800 és én:
  • oliverspy
    #16


    Ez egy szépség ... a W900i-hez képest. Nekem ilyen van. (élőben sokkal szebb mint képen!)
  • G_ArchAngel #15
    W900i Sakura - full review

    Nekem eddig tetszett - nem vagyok olyan hülye, hogy egy istállóméretű "izét" hordjak a zsebemben, ha smartphone-ra lenne szükségem, akkor inkább P990i, mert a W900 annak kevés...

  • Sly06
    #14
    hát ez ütni fog ez a telko sztem ,én a samsung p860-ast vártam,de ugy látom az már soha nem fog elrni hozzánk,és a w900i-ben minden benne van ami kell :)csak kiváncsi vagyom mibe fáj majd..
  • The Hedgehog
    #13
    a hivatalos honlapról
  • The Hedgehog
    #12
    zúz, körülbelül mennyiben fog egy W900i nálunk menni? nincsen még előzetes ár?
  • quakerman
    #11
  • JGTC
    #10
    állat
  • David01
    #9
    Szerintem is ronda.
  • Derapo
    #8
    Nekem volt egy matorola v80-asom annyira szerettem,Majdnem sírtam amikor elhagytam
  • Derapo
    #7
    Az öcsém meg van veszve ezekért a telefonokért.Engem annyira nem érdekelnek,de biztosan jó dolgokat lehet velük tenni.Amúgy mi a különbség a w800 és e között?
  • G_ArchAngel #6
    hááát...
    a fehér eléggé csajos - asszonynak ott a W800, nekem meg jó lesz ez:)
    anno nagy kedvenvem volt a Motorola V70, jobban tetszik a forgatható telefon, mint a nyitható - bár igazad van, fixnél nincs jobb
  • norti
    #5
    fehérben szebb... sőt, azt mondanám fehérben szép csak, feketében túlságosan műanyag szaga van :/ Viszont a tudása üt mindent: pl. van benne 2 fajta böngésző, az egyik a Netfront, ami PDA-n elég jól teljesít. Mindenesetre én még maradok a W800-nál, nem szeretem az ilyen forgó-kiugró bizbaszos telefonokat :P
  • skristof
    #4
    ölég gyenge
  • G_ArchAngel #3
    megvan a K750i-m utódja...
  • G_ArchAngel #2
  • G_ArchAngel #1
    SE W900 Sakura - képgaléria