49
Minority Report
  • LittleL
    #49
    most a házimozi találokzón néztük a Különvéleményt
    kivetítőn.

    Jó volt nézni, 2 méter széles kép...
    szép volt
  • LittleL
    #48
    Az milyen jó volt amikor ott van a "templomnál" és szedi ki a szemgolyóit a zacskóból...persze elgurulnak. DD

    Ő meg fut utánuk. D
  • zaki
    #47
    látom bejött a film
  • Frosty01
    #46
    :D
  • LittleL
    #45
    - Mi ez ?
    - Az álla alá kell befecskendezni
    - de mire való ?
    - rémpofát csinál magából, úgy fél órára....
  • LittleL
    #44
    - Üdvözöljük a GAP -ben MR. Yakamoto, örülünk hogy beváltak az ujjatlan pólók.
    - ...Mr.Yakamoto ?
  • LittleL
    #43
    - Ne lőjjön, nem kaptunk piros golyót !
  • LittleL
    #42
    [ Anderton, neeeee!!!]
    - ......
    - Főnök, mindig jó voltál velem....két percet igazán adhatok...
  • LittleL
    #41
    - Rosszul landoltál, ezt gyakorold.
    - Tudod szar a térdem. John add fel. Ne fuss el
    - Nem kell üldöznöd
    - Akkor ne menekülj
    - Mindenki menekül.....
    - Készítsétek a hánytatót.
  • LittleL
    #40
    - És itt jön Miss van Ike. Azthiszem már megtalálta magának az igazi szemet. Hogy jobban mondja kiszemelte.
  • LittleL
    #39
    - hhááááápciiii.

    -

    - Ne aggódjon, olyan antibiutikum koktélt kevertem magának hogy egy macskát is belevarrhatnék a hasába, attól sem halna meg..
  • LittleL
    #38
    idézzünk a filmből :

    - Nahát, tudtam hogy nem semmi alak maga John. Az egész rendőrség magát keresi, de még mielőtt elkapnák, összehoz egy c-c-c jó ki numerát

    - Ez nem kurva, hanem egy prekog.

    - Háháháháháháh, peeersze. Elhozott egy pekog -ot. háháháh

    -

    - Jesszusom ez tényleg egy prekog...
  • LittleL
    #37
    nekem is megvan DVD -n

    Iszonyat jó film....

    Utóbbi 3 év legjobb sci-fi -je szerintem...
  • Frosty01
    #36
    nemsemmi film. kb mint agatha christie regényei, itt is a végén tudod meg hogy ki a gyilkos :D
  • akyyy
    #35
    szvsz nekem tetszenek az iylen, film alatti reklámok, meg játékok alaitt is nagyon bejövős ( mint NFS U2). nem hogy zavar, de igy rádob egy picivel a realisztikára:D
  • akyyy
    #34
    jaja msot volt Sg-n cikk, hogy kis papírokon mozgóképek lesznek. álá mikro a faszi eldobta a müzlis dobozt ahol ugráltak azok a kis izébizék:D

    2007-től interaktív mozgó grafikákat jeleníthetnek meg a mozijegyeken, az újsághirdetéseken vagy akár a müzlis dobozokon LOL :D
  • jointeer
    #33
    kicsit belemagyarázós eza prekogas izéö:|
  • chungey
    #32
    Azt hogy csinálta a tv2 hogy kivágta a film jónéhány részét, és még így is bő 2 órás volt? Annyi reklámot tettek bele basszus, hogy már meg kell vágni a filmet???:(
  • qper
    #31
    Hát most erre mit mondjak? Játssz kevesebbet :P
  • qper
    #30
    jaja

    gondolom már a reklámbevételek finanszírozták a film előállításának jókora részét.

    nem hülye ez a Spielberg-gyerek :)
  • Punker
    #29
    számoltátok mennyi reklám volt benne? mármint a film háttereiben :)
  • bigapó
    #28
    érdekes, mikor játszok a Civilization 3-mal, akkor engem a háborűk visszavetnek a fejlődésben:P
  • adrianvadas
    #27
    jo a film mi tagadas. Egy kis fantazia rengeteg efekttel. Ami meghokkento, hogy
    a sok kutyu kozul ami megjelenik a filmben egyre tobb mar meg is valosult. Pl: a
    muanyaglapbol allo digitalis ujsag,stb. Meg kell nezni.
  • qper
    #26
    szomorú bevallani, de a világháborúk (főleg a 2.) hatalmas lendületet adtak a tudománynak és a technikának.
  • Unreal1942
    #25
    jó film
  • sweech
    #24
    jó film
  • Cat #23
    novella
    és vagy 30 éve irta dick
  • Cvd
    #22
    A nagy szám nem is annyira maga a cselekmény volt benne (habár az sem volt rossz), hanem a jövő technikájának bemutatása. Egy halom jövőkutatót és tudóst vontak be a filmbe és azok javaslatai alapján jelenítettek meg mindent. Szerintük nagyjából az lesz a valóság 2050 körül. Éppen lehet is, mert kölönösebben légbőlkapott ötletek nem voltak benne, mindennek létezik már most az alapja. Ráadásul sokkal többet fejlődött a technika az elmúlt 50 évben, mint a film szerint fog az elkövetkező 50-ben, úgyhogy lehet hogy még alá is becsülték a dolgot. Kikéve persze a precog-okat, azt még a regényből (vagy csak novella?) hozták.
  • Botond #21
    én átkapcsoltattam az asszonnyal az HBOra és az első 50 randit néztük :-) nem tetszett még anno amikor moziban ment ez a minority report :-o
  • desigo
    #20
    de a felesége egy köcsög mert elhagyta "mert a fia illatára emlékeztette" lol
  • Mr_no_NaMe
    #19
    Durva egy film volt:)
    Apám ráncigált a tévé elé hogy nézzem meg,énmeg nem akartam,aztán most megin 1 kurva jó filmel gazdagodott az elmém:)
    Nagyon tetszett,nem az a megszokott szar amcsi namost akkor mindenkit kinyírunk és ászok vagyunk stílus (jöhetnek a polyénok:D)
    Összegezve történet 6os:)
  • akyyy
    #18
    dehogyisnem, nem lett volna akkor ez a topic:D
  • desigo
    #17
    csak az a sok reklám nem kellett volna...
  • akyyy
    #16
    most már én is
  • geri15
    #15
    énise :D
  • akyyy
    #14
    jah, az aszok pók gecie! én "agyon"ütöttem volna:D
  • akyyy
    #13
    lool
  • cyrus #12
    én tudom ki a gyilkos ! :D
  • fifi
    #11
    ja :P
  • Gabesz amd64
    #10