39
  • adeeeka
    #39
    Sziasztok! valaki tud esetleg egy végigjátszást? Vanank valahol Rejtev pajzsok, meg valami kártyák is? minden meg van csak hiányzik pár cucc...
  • veres96
    #38
    Crack-elni kellsemmi
  • bk1313
    #37
    Hello.

    Feltettema HP4-et a gépre , de azt írja hogy .corect CD/DVD please insert.
    Most ilyenkor mit kell tenni? Ha valaki tudja írjon legyen szives [email protected] címre KÖSZI
  • no93
    #36

    Lehet hogy nem a HP 4-hez tartozik, de le lehet tölténi a HP 5 játékot,
    sztem töltsétek le mert nagyon klasssz!!!!!
    Azt írták hogy több mint 300 full játék van fönn az oldalon , és igaz is!
    Aki kéri az oldal címét azírjon az e-mail-emre: [email protected]
    Megéri!!!!
    Pár mobilos cucc is van!
  • no93
    #35
    Azért itt van még egy kód!
    D47F-AYN7-2EIG-D71A-2DEV
  • dinka2
    #34
  • Olcsóvér
    #33
    cs a kód DJWW-XQTY-AVDK-PZJL-JKS2
  • shevsenko7
    #32
    Valaki tudja a Harry Potter 4 telepitö kódját????IRJA MEG SÜRGÖSEN
  • ez meg az
    #31
    A könyv és a film jó de a 4. rész játékba nagyon könnyű mert Ron és Hermione mindent megcsinálnak Harry helyet.
  • NEOreg3
    #30
    sehogy
  • petikemény
    #29
    helló ki tudja hogy lehet állitani a grafikán??? [email protected] erre irja tok választ előre is kössz
  • JackSparrow
    #28
  • JackSparrow
    #27
    Cső!
    Ez nagyon jó játék, könyv, film meg minden csak a játék egy kicsit könnyű és nem sok pálya van sz.tem!!!
    De nagyon jó játék!
  • Potter12
    #26
    Nem csak 3 varázslat lesz,igaz hogy csak jinx charm meg a Accio(Invito)lesz :) de a jinx több varázslatra tagolódik!!! PL.:Inflatus,Ebublio,Lapifors,Pullus,Orbis stb!!
  • Potter12
    #25
    Syastok!Help Please!!!!A black Lake pályát akarom végigvinni,és márcsak 9 pajzs kell(már csak:))Nem tuttok helyeket hol lehet találni???
  • hughugica
    #24
    kérlek, segítsetek hogs a moody-s pályán hogy lehet a vanishing/tűnékens/ kártyát megtalálni. Már csak ez híányzik. Köszike
  • volvo
    #23
    Sziasztok tudtok nekem mondani végig játszást mert elakadtam ott ahol fel kel menni egy növény lépcsőn vagy min és fönt pörög amit össze kell szedni!!!Előre is köszi!!
  • Grim007
    #22
    Tudja valaki hol tom letölteni a magyarosítását???
  • Macskamosogep
    #21
    nemtom mér denekem ez.
  • Macskamosogep
    #20
    nekem ez tetszik
  • matek24
    #19
    Szerintem a 2.volt a legjobb.
  • Tanara
    #18
    Mielött kiszednéd a pajzsot meg kell tanulnod a herbivicus varázst ahoz viszont a 38 mini pajzsbol kell legalább 28.És akkor fog sikerülni
  • Djtiesto16
    #17
    iszonyat szar játék, komolyan mondom ennél szarabb játékot még nem láttam...bár az már jo ideje látszik hogy az 1. rész óta csak romlott a szinvonal
  • NEOreg3
    #16
    ez valami eszméletlen szar lett, még letölteni sem érdemes, ha gyerekem lenne, annak se adnám oda:P
  • tokrudi
    #15
    ezt innen hol lehet letölteni?
    és ez a teljes verziója?
  • tokrudi
    #14
    ezt innen hol lehet letölteni?
    és ez a teljes verziója?
  • martin01
    #13
    sztok megvan!!!
    azt szeretném kérdezni hogy azon a pályán ahol mini-pajzsokat lehet szerezni ott van egy tó és nem tom kiszedni a szökőkút mögöl a trimágus pajzsot!!!
    HELP PLEASE!!!
  • martin01
    #12
    én ma kapom meg este eredetibe. és szeretném kérdezni hogy: jó vagy baba mint a 3. jó de azé az is jó volt csak könnyűek voltak a missziók.de mióta láttam a filmet alig vártam hogy játszhassak vele.
  • irkab1rka
    #11
    ha ez is UT enginnel megy, akkor nagyon gyatra lesz :)
  • Goth
    #10
    Az EA amúgysem arról híres hogy kiaknázza az ötletekben lévő lehetőséget...
    nagyon egysíkúak a játékaik.
  • Hegyikecske
    #9
    hmm egy játékhoiz képest tök jó a grafikája, ha mozifilmhez is adják az tök jó lesz, sőtt örülök én ha a könybv mellé adják is csak ne legyen miatta sokkal drágább! :)
  • csari89
    #8
    Ja, az zsír lenne! És csak 3 varázslat? menj a tudod hova! (mármint a szerk.) És mi az hogy a "chase" az vadászat?... az hajsza! (pontosabban Sárkány hajsza..)
  • Luminas
    #7
    Olyan de olyan sok lehetőség van ebben a könyvben, nem tudom miért kell így elrontani :'( Ez megint egy olyan játék lesz, amit a 6-8 éves korosztálynak készítenek. Remélem egyszer csinálnak belőle egy rendes RPG-t, mint korábban a KotoR-ral.
  • fsgh
    #6
    remélem jó lesz:-))
    az előző hármat már végigvittm..(némelyiket töbször is:-)))
  • Matyóhímzés
    #5
    Hát szvsz nem az fogja elbaszni a játékot, hogy csak 3 varázslat lesz benne....
  • Goth
    #4
    Akkor most csak 3 varázslat lesz?
    nemá...
  • sweech
    #3
    azért ez már egy fokkal jobb lesz mint az előzők :)
  • NEOreg3
    #2
    ha nem 5+ óra lesz a játékideje, mint az előzőeknek, akkor jöhet:)
  • Toughtful
    #1
    "Dementorok, vagyis Halálfalók árasztanak el"
    A Dementor nem halálfaló, halálfalók Voldemort követői, a Dementorok az azkaban őrei...

    Goblet, nem GOBLIT...