19
Star trek vs. Babylon 5
  • ihobpgf
    #19
    A magyar feliratot hogyan lehet beletenni, amúgy a film nekem fejjel lefelé, kissé szaggatva megy.
  • Zsolo007
    #18
    Az király, kíváncsi vagyok a régebbiekre is!
  • nocadlee
    #17
    Igen. Mit gondolsz, hogy ragadtak Pirkék a múltban a film elején?

    A Star Wreck teamnek nem ez az első filmje, bár ez a leghosszabb és a leglátványosabb is.
    Az első, párperces Star Wreck-filmben kettő darab űrhajó lövöldöz egymásra (Commodore 64-re emlékeztető grafikát képzelj el), amit alászinkronizáltak...:)
    A következő részekben már karakterek is voltak, ezeket animálták (legalábbis a szájukat...). A Star Wreck 4 1/2: Weak Performance-ban voltak először élő szereplők.
    Ezt követte a Star Wreck: Lost Contact c. 30perces opusz, melyben Pirkék összecsapnak a Korggal, de végül ottragadnak a múltban.

    Ezek a filmek is elérhetők voltak a team weblapján, de most, hogy a Pirkinninget kell terjeszteni, levették. Ha csitul az érdeklődés, majd visszarakják. Legalábbis ezt írták a fórumban.
  • Zsolo007
    #16
    Előző rész? :O
  • nocadlee
    #15
    Tölthető beégetett felirat nélküli verzió is!

    Egyébként nekem az előző rész jobban tetszett.
  • Zsolo007
    #14
    Örülök neki, hogy tetszett :) Azért az effektek odabasznak, nem?
  • Monoton
    #13
    Hát múltkor #11 nem sikerült végignéznem de tegnap bepótoltam!
    Hát sztem nagyon jó lett!
  • Zsolo007
    #12
    nah :) végre más is nézi :)

    Jó lesz az. Nekem tetszett :)
  • Monoton
    #11
    épp most kezdem nézni remélem jó lesz
  • Data parancsnok
    #10
    Történetre elég gatya, de az effektek jók lettek nagyon! :)
  • Zsolo007
    #9
    Ha nem vársz sokat tőle akkor elmegy, kis esti időtöltésnek faxa
  • phalanx
    #8
    szépen megcsinálták, de a történet elég "gagyi"
  • Zsolo007
    #7
    El is felejtettem mondani, hogy várom a véleméyneket a filmmel kapcsoltaban, szeretném tudni ki mit szól hozzá, főleg komolyabb babylon 5, ST fanok véleményére vagyok kíváncsi, mert én csak ilyen mezei rajngó vagyok :)
  • Zsolo007
    #6
    LOOOL
  • 0Fritz0
    #5
    Akkor csak a Babylon 5-ös részeket nézd. :)
  • _Vegeta_
    #4
    :DDDDD

    Kozerdeku kozlemenyt hallottunk Sephitol!
  • Zsolo007
    #3
    Akkor miért írsz ide?
  • Sephi
    #2
    En soha sem szerettem a Star Trek-et.
  • Zsolo007
    #1
    Ez egy finn Star Trek rajongók által készített film, melynek elkészülte 7 évbe telt. A film egyfajta paródiája a Star Treknek, valamint részben a Babylon 5-nek is. De valójában ez teljes mértékig a Star Trek fanoknak szól.

    Azonban nem szabad sokat várni a filmtől hiszen abszolút amatőrök (és tényleg) játszanak benne. Ha eszerint közelítjük meg a dolgot kellemesen fogunk csalódni. Megpróbálták minél humarosabban előadni a dolgot, hát engem nem nagyon tudott megnevettetni, bár tény hogy voltak részek amik kifejezetten bejöttek nekem. Lehet ez azért van mert a finneknek más a humoruk, lehet nem, nemtudom. A storyban nem kell nagy fordulatokra számítani, viszont a speciális effektek nagyon-nagyon jók. Ahhoz képest hogy egy amatőr filmről van szó engem nagyon megfogtak. Elég sok csatajelenet van benne, és mint ahogy az alcím is elárulja, valamilyen úton módon szembekerül a Star Trek a Babylon 5-el.

    A film ingyenesen letölthető a honlapjukról, sajnos finn nyelvű, "beégetett" angol felirattal tölthető. Magyar felirat innen tölthető hozzá

    Eddig összesen 5 Star Wreck film készült ez a 6. Az előzőekhez sajnos nem volt szerencsém.

    IMDB link, itt olvasható egy igen kellemes értékelés - természetesen angolul -

    Hivatalos oldal, innen tölthető le a film maga, valamint egyéb érdekességek olvashatók a filmről

    Én minden sci-fi rajongónak ajánlani tudom, hiszen ingyenes, és az embernek szerezhet egy kellemes estét, persze csak akkor ha megszokja a finn karattyolást