51
Egészségünk védelmében, érvek- ellenérvek
  • Lammer
    #11
    ha tenyleg az amit a 3as HSZben leirt a forumtars, akkor engem is erdekelne... priviben irhatnal rola... ;)
  • KTC
    #10
    van:)

    fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő hatását vettem igénybe és nagyon jók ezen szolgáltatásai!:)

    ja és még! én csak és kizárólag 1 cégtől veszek és ott kapszulázott formátumban árulják
  • Loál János #9
    Valamelyik TV-s reklámblokkban láttam, kb. fél órát szövegelnek róla, szal. -.-
  • drob
    #8
    TVShopban nem reklámozzák...
  • Phat Smoker
    #7
    a noni juice jó dolog, csak figyelni kell, nehogy vmi kókány hígitmányt sózzanak rá az emberre.
    A 'Tahitian Noni Juice' a legjobb (ez az árában és a hatásában is tükröződik)
  • Loál János #6
    TVShopban reklámozzák.
  • 0Fritz0
    #5
    Passz, ezt a szöveget is gógli barátunk segítségével találtam. (2 sec)
  • artschi
    #4
    well, hol lehet beszerezni?
  • 0Fritz0
    #3
    Természetesen felesleges leírni, hogy mi a rák is az a Noni. Nehogy már képben legyünk.
    De tessék:

    "Létezik egy gyógynövény, mely a jelek szerint rendkívül sok szempontból segíthet egészségi állapotunkon. A növényt Noni-nak, Morinda Citrifolia-nak nevezik, és Kínában, Indiában valamint Polinéziában már több mint kétezer éve ismerik áldásos hatásait és használják ki a gyógyítás terén. A gyümölcs levét pedig lassan már napi étrend szintjén fogyasztják, mint felettébb egészséges táplálék-kiegészítő.

    Amerikai kutatók megállapítása szerint a gyógynövény több mint százféle egészségügyi probléma ellen nyújthat segítséget. Tulajdonságai: antibakteriális hatású, többek között a szív-, ér-, emésztőrendszeri területen, immunrendszer erősítő és a rendszer működésében lényeges szerepet játszó T-ölősejtek termelését is elősegítő, gyulladácsökkentő, pozitív irányba szabályozza a vérnyomást, valamint a hőmérsékletet, az alvásciklust és a hangulatot is, a szerotonin illetve a melatoninszintek növelésével, továbbá még fájdalomcsillapító.

    Az abnormálisan működő sejteket egy nagyon fontos biokémiai vegyülethez, a proxeroninhoz juttatja. Ez az anyag nem lelhető fel elég mennyiségben a nyugati, fejlett civilizációk területén különböző okok (elszegényedett termőföld, műtrágyázás, környezetszennyezés) miatt. A proxeronint a sejtek xeronin nevezetű alkaloiddá alakítják, melynek hatására a használó kellemesebben érzi magát. Ha az ember nem jut rendszeresen megfelelő mennyiséghez, a máj sem képes felhalmozni belőle a szükséges készleteket.

    Akármilyen gyógyszer mellett használható párhuzamosan. Ráadásul gyakran növeli a szerek gyógyhatását vagy csökkenti káros mellékhatásaikat. A következőkben itt olvashatók azok a problémák, melyek megoldásában a gyümölcs átlagosan a fogyasztók 77 százalékának esetében segített: rák, cukorbetegség, szív- és érrendszeri, légzőszervi betegségek, allergia, magas vérnyomás, izomfájdalmak, ízületi gyulladás, emésztési zavarok, veseproblémák, agyvérzés, elhízottság, álmatlanság, stressz, depresszió, csökkent szexuális aktivitás."
  • _Vegeta_
    #2
    Joe Eigo reklamozza. :D
  • drob
    #1
    Sziasztok!

    Van valakinek tapasztalata a Nonival kapcsolatban?