20
Egy rövid, de velős Mátrix paródia
  • janos666 #20
    Megnéztem ezt a vágott rész és nekem se tettszett túlzottan, de az ismerősöm boldog lesz. Mátrix paródiának a Vektor is jobb, pedig azt is idegtépő volt végigülni, de szerencsére a vége viszont már megröhögtetett (Kombájn operátor régen telefonos lelkisegélyszolgálatnál dolgozott stb.).
  • Loál János #19
    Betty eredeti hangja egyszerűen fenomenális (a főszereplő/rendező/midnen Steve Oedekerk szinkronizálja persze), ahhoz képest a magyar egy kakaládé.
  • Loál János #18
    Igen, Ping Pong a magyar címe (szégyen), az eredeti Kung Pow: Enter the Fist.
  • z0ty #17
    Ja, de János szerint csak eredeti nyelvvel. Szerintem nézhető volt szinkronizálva is, bár a bocimátrix rész szerintem annyira erőltetett, hogy szar. :D
  • janos666 #16
    Kösz a linket!
    Azt mondjátok érdemes megnézni a teljes filmet amiből ezt vágták ki? Ezt a pin-pongot vagy mit?
  • Loál János #15
    Egyetértés.
  • Dynamic
    #14
    Meg mondjuk vannak benne sokkal viccesebb jelenetek is.Ezek a sok filmben sokféleképpen előtt mátrix paródiák már amúgy is unalmasak.
  • Loál János #13
    Nézd meg eredetit, htx.
  • Loál János #12
    Egyébként szégyen, hogy így terjedt el ez a kis videó, és sokaknak fogalmuk sincs, hogy egy filmből van kivágva. :|
  • z0ty #11
    sry :C
  • Loál János #10
    Magyar szinkron gigaszákk, eredeti übermegahyperkúl.
  • z0ty #9
    mit kapunk ha keresztezünk egy bándzsi-kötelet egy majommal?
    [MÉLYEN]a seggem.
    HÁHÁÁHÁHÁHÁHÁH...
  • k8bal
    #8
    legkomolyabb mikor a végén lefeji a tehenet!
    az nagyon kész!
  • Dynamic
    #7
    Mer' rendes vagyok.
  • Dichter
    #6
    Speciel dc++ ról. De szvsz megéri az egész filmet megnézni :)
  • janos666 #5
    Nem magamtól érdekel, az ismerősömnek /is/ kell. Nem tudod mi a file neve?
  • janos666 #4
    Őőő, nem. De akkor ez egy hosszabb film rézslete? Akkor azért nem találtam. Honan töltötted, nincs ingyenes oldaluk mint a Vektornak?
  • Sil3nt
    #3
    már láttam..asszem egy kínai emberrel karatézik..jó hosszú...de egy idő után már nem nevetséges...szerintrem felejtsd el
  • Dichter
    #2
    benne van a kung-pow (magyarul asszem ping-pong) című filmben ha ez segít.
  • janos666 #1
    A vicc az hogy egy ismerősöm látta valahol (egy isemerőse ismerősénél...) ezt a fenomenális alkotást és most velem akarja letöltetni valahonnan. Látta már valaki? Esetleg kapok egy linket? (a google kidobb 1000 találatot de hiába nyálazom)
    A film címe: Boci Mátrix