18
Ingyen Telefon
  • MDani
    #18
    Ebbe a fórumba is csak az olyan naív, buta emberek jönnek be a cím alapján, mint én! :)

    www.3gmedia.tv
  • PSP PSP
    #17
    nagy hülyeség
  • EDS
    #16
    ehhez nemtudok különösebben mit hozzászolni...ez a dolog már több mint egy éves...Akkor is volt aki bedőlt, ezekszerint most is van :D
  • datango
    #15
    hehe ! ingyen telefon max ugy van ha bemész egy boltba és lopsz egyet :D
  • Evogordon
    #14
    Már én is beírok :D
  • BenceYCE
    #13
    énisdeminek?!
  • jointeer
    #12
    kis szaros:|
  • Max7
    #11
    #10
  • Carlos
    #10
    ittjártam
  • Lacee
    #9
    (én naiv hülye meg már kezdtem örülni, hogy esetleg, teljesen véletlenül egy működő dologról van szó (hiszen más is ajánlja), de ezek szerint persze nem :P)
  • Lacee
    #8
    :DDDD

    segítőkészség rulez :)
  • cSuwwi
    #7
    még ha regisztrálNÁK is, az lenne az alap, hogy a link végéről a "referral=2852"-t lefelejteném. [véleményem tömören a témáról]
  • Dichter
    #6
    Ez is jó:

    1. Receiving credit for an offer can not be guaranteed. If you believe that you have completed an offer correctly, please open a support ticket with your name, account name, e-mail address, offer completed, and the date that you have completed the offer. We will try to give you credit for that offer, but we can not guarantee that you will receive any form of credit.


    Ha beszervezel valakit, vagy kapsz kreditet, vagy nem :D:D
  • Lacee
    #5
    és még lehetne jópofákat idézni a feltételek közül, mint például beleegyezel, hogy a címedre reklámokat küldjenek, pedig előtte még azzal menőztek, hogy márpedig nincs spam (8. pont), sőt azt sem garantálják hogy bármit kapsz a teljesített "offer"-ért...
  • Dichter
    #4
    Tudod hogy hívják ezt? Piramisjáték... De hírdesd csak előszeretettel
  • 0Fritz0
    #3
    "elolvastad a felhasználási feltételeket bla-bla..."
    Törölhető a topic, thx.
  • Lacee
    #2
    gratulálok, olvasd el a szabályzatot...

    "2. All addresses must be in the United Kingdom. Addresses not in the United Kingdom will not have items shipped to."

    persze ha te Nagy-Britanniában laksz, semmi gond...
  • Tibor
    #1
    1. Itt lehet regisztrálniAz oldalon kiválasztod a telefont ami kell neked (ezt késõbb megváltoztathatod)

    lent bepipálod a kis kockát (elolvastad a felhasználási feltételeket bla-bla...)

    beírod az e-mail címed (fontos hogy valós e-mail címet adj meg!) és a SIGN UP gombot megnyomod.

    2. Kapsz az e-mail címedre egy levelet amiben egy link lesz

    és arra kattintva aktiválod a regisztrációd

    3. Miután beléptél van egy olyan felirat hogy Complete an Offer

    erre kattints rá és ott reklámok lesznek.

    Itt most az egyik helyen regisztrálnod kell magad.

    (Ha nem sikerül ingyen regisztrálnod, akkor van olyan szolgáltatás amit 10 dollárért

    adnak szerintem még annyiért is megéri egy vadiúj kártyafüggetlen telefon (2000 Ft))

    Ehhez persze internetes bankkártya kell... :P

    Mindegyik reklámhoz oda van írva hogy mennyi idõ

    múlva írják jóvá hogy teljesítetted. (pl 24 óra vagy 4-5 nap)

    Ez volt az egyik feltétele hogy megkapd a mobilod.

    4. A másik feltétele hogy ezt elmondod másoknak is akik

    regisztrálnak (mindegyik telefonhoz oda van írva hogy hány embert kell beregisztrálnod hogy megkapd).

    Ha megvan akkor már küldik is neked a telefont! Még postaköltséget sem kell fizetned!

    Miért nem átverés?

    Az internetes reklámozásban rengeteg pénz forog, a cég még keres is ezen, szóval

    mindenkinek megéri. :)