2122
ACF Fiorentina 1926
  • Sheva
    #33
    üssééééééééééééééééééééééé
  • Sheva
    #32
    te má kinőtted mi? :PPPPPPPPP
  • Csesza
    #31
    majd kinövöd .... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDPPPPPP
  • Fyrex
    #30
    fingjak vagy üssek?

    ték :P
  • Sheva
    #29
    CSAK A MILAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • forza milan
    #28
    HAJRÁ FIOR!TONI AZ ÁSZ!
  • szanics
    #27
    Vasárnap a Sport2-n: Lazio-Fiorentina, élő
  • gercse
    #26
    heh :D

    <span class="bb-style-xlarge">Forza Juve!!!</span>
  • bmffm856
    #24
    még valami...csak a miheztartás végett, nekem is az egyik kedvenc csapatom a sok közül Olaszországban a Palermo...persze azért a Fiorentina az első, de a Palermot is szeretem...
  • forza milan
    #15
    a milan után forza fiorentina!!!!
  • McFrost
    #14
    sosem értettem ezt a kancsós kézrázást...
  • McFrost
    #11
    Forza Toni:DDDD
  • Kanál
    #9
    csúf mezük van
  • Csesza
    #8
    mellesleg ezt a topickot én is meg akartam nyitni... :PPP
  • Csesza
    #7
    olaszországba az inter mellett/mögött ők a legszimpatikusabbak, és ha nem az inter ellen játszanak akkkor nekik szurkolok, nagyon jó keretük van, az edző jól összefogta őket...

    sztem az uefa kupás helyen fognak végezni.... [remélem]
  • Szega87
    #6
    A Batistuta fémjelezte korszak volt a csúcs számomra . Na azér meg kell említenem Francesco Toldo-t mert még anno őt is kedveltem
  • Fyrex
    #5
    kussolsz jó tápig :P
  • bmffm856
    #4
    egyetértek...én is szeretem mindkét csapatot, de a legjobb akkor is a Fiorentina...:D:D
  • gercse
    #3
    Forza Juve e Lazio !
  • Ben C
    #2
    *topic-opening.sequence.started*
  • bmffm856
    #1
    hello...a firenzeiek focicsapata, egy patinás klub...a bek történetének második döntőjét ők játszották a real madriddal, azóta sok hányattatáson ment keresztül a csapat...2001-ben visszaminősítették a 3. vonalba, pénzhiány miatt megszűnt a csapat, majd 2002-ben újraalakult, két gazdag firenzei testvér által támogatva...2 év alatt a 3. vonalból feljutott az elsőbe, ahonnan majdnem kiesett (2004/2005), de idén (2005/2006) a Serie A egyik komoly bajnokesélyesének tekinthető...több olasz válogatott játékost vonultat fel, mint például Luca Toni...

    aki szereti ezt a csapatot, vagy csak simán mondandója van a témával kapcsolatban, írja le ide...

    hello...peti.