2122
ACF Fiorentina 1926
  • Zséé
    #1762
    Nekem is sajna. Fennvagy ott cseten?

    szerk: mostmár látom hogy igen :D
  • bmffm856
    #1761
    jaja csak kurvára akadozik... vagy csak nekem?
  • Zséé
    #1760
    Nah mindjárt Catania-Fio...
    Szerencsére Bwin-en lehet nézni a meccset :P
  • LasDen #1759
    jippííí .DDD
  • Zséé
    #1758
    nem
  • németbasser
    #1757
    ti is utáljátok a juvét?? én is!!!
  • Zséé
    #1756
    FT Fiorentina [2 - 0] Udinese
    16' [1 - 0] F.D.S. Reginaldo
    44' [2 - 0] G. Pazzini
    :P
  • bmffm856
    #1755
    hát mostmár hiszem mert látom :D

    link
  • Zséé
    #1754
    Ez magyarul mit takar?
    Nem ő az akit ti akartatok leigazolni?
  • bmffm856
    #1753
    hiszem ha látom... :P
  • gabber_saviola
    #1752
    Fiorentina, scatto per Kuzmanovic. Dopo essere stato molto vicino al Palermo nelle scorse settimane, Zdravko Kuzmanovic (19) potrebbe passare nelle prossime ore alla Fiorentina. Il club viola sta stringendo con il Basilea per il promettente centrocampista elvetico, assistito dal procuratore Naletilic. Per arrivare a "Kuzi", la...


    tess Peikém, ezen csámcsogjál :Dddddddd
  • Zséé
    #1751
    nah kicsit nehezen de megvan

    FT Fiorentina [2 - 1] Livorno
    27' [0 - 1] C. Lucarelli
    68' [1 - 1] L. Toni
    82' [2 - 1] M. Jörgensen
  • bmffm856
    #1750
    köszi Gabber a videókat :)

    jövő héten Livornot ütni kell...
  • bmffm856
    #1749
    ez van... valakinek mindig muszáj nyernie.
    San Siroban ki lehet kapni. ílyen ellenszéllel szemben meg annál inkább...
    r9 ismét nem csalódtam benned. :]
  • LasDen #1748
    jobban örültem volna ha a Fio nyer.....
  • Matthewpamer
    #1747
    megérdemelt Inter győzelem ;-]]
  • gabber_saviola
    #1746
    [center]
    Internazionale - Fiorentina 3-1 Ibrahimovic

    http://www.youtube.com/watch?v=tztfzOaZaLM

  • LasDen #1745
    3-1
  • gabber_saviola
    #1744
    [center]

    Internazionale - Fiorentina 2-1 Adriano



    LINK
  • gabber_saviola
    #1743
    [center]

    Internazionale - Fiorentina 1-1 Stankovic



    LINK
  • LasDen #1742
    kecseg Adriano
  • Zséé
    #1741
    fákk
    2-1...
  • Zséé
    #1740
    nah erre egyből 1-1 :(
  • LasDen #1739
    1-1 :(((
  • Zséé
    #1738
    Nah most értem haza és örömmel látom hogy vezetünk :P
    Kösz a videót Gabber!
  • gabber_saviola
    #1737
    [center]



    Inter-Fio 0-1 Toni ITT
  • bmffm856
    #1736
    no comment :D:D:D:D (és nem az eredményre gondolok :D:D)

  • Zséé
    #1735
    Én csak fm-ből ismerem, de ott is mindig kapásból eladtam :D
  • bmffm856
    #1734
    na az első konkrétum... Do Pradot eladtuk a Speziának...

    Do Prado ceduto in prestito allo Spezia
    giovedì 11 gennaio 2007 19.44
    La Fiorentina comuncia di aver ceduto a titolo temporaneo le prestazioni sportive dell'attaccante Guilherme Do Prado allo Spezia Calcio 1906



    nem emlékszem rá, hogy valaha is játszott volna nálunk tétmeccsen... hogy mennyiért vitték el, azt sem tudom, de a transfermarkt.de szerint a piaci értéke kb 400 ezer euró, tehát akörül kaphattunk érte...
  • bmffm856
    #1733
    19:00-tól Algírban játszunk barátságos meccset. Sajnos semmit nem tudok ahol követni lehetne... :(
  • bmffm856
    #1732
    Ha a Palermo odaadja Barzaglit, a Fiorentina odaadja Pazzinit.
    link 2007. 01. 08. 08:46
  • bmffm856
    #1731
    Barzagli eladó. Jelentette ki Maurizio Zamparini a Palermo elnöke, azonban mélyen a zsebébe kell nyúlnia annak, aki le akarja igazolni. No akkor Corvino és Della Valle Urak keményen ráfeküdni a témára!

    forrás
  • bmffm856
    #1730
    :DS:DA:SD:AS:DS:D:A:SED 10 milla???!!! megnéztem mennyi a hozzávetőleges piaci értéke a két játékosnak... Pazzini 7 milla, Barzagli 10 milla... mivel mindkét klub szükséghelyzetben van, így kölcsönösen tudják egymást "zsarolni"... fene se tudja mi jön ki ebből...
  • gabber_saviola
    #1729
    Pazzini+10 milla azt jólvan :P
  • bmffm856
    #1728
    az elsőre azt mondom esélytelen :)

    a másodikra azt, hogy tudod mennyire szeretném hogy Barzagli hozzánk igazoljon, de ha ennek Pazzini az ára, akkor ha létrejönne a transzfer sem lennék felhőtlenül boldog... még reménykedem abban, hogy DDV-ék kicsengetik a készpénzt és akkor a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad esete lenne... 15-18 millából nagyjából csak azt nem vesztek meg akit nem akartok... de szerintem a Pazzini + kess = Barzagli transzfer egy héten belül létrejön...
  • gabber_saviola
    #1727
    mit szolnál, ha a Milan vagy az Inter leigazolná most télen? ^^

    amúgy pazzini jöhet, persze egy kis kess kiséretében :P
  • bmffm856
    #1726
    Toni: "Voglio giocare fino a 38 anni a Firenze!"
    "Voglio giocare fino a 38 anni nella Fiorentina, quindi per almeno sette o otto stagioni", lo ha dichiarato a Lady Radio il centravanti viola Luca Toni, facendo capire una volta di più che i problemi di questa estate sono definitivamente superati.

    azaz

    Toni: "38 éves koromig szeretnék a Fiorentinában játszani!"
    "38 éves koromig szeretnék a Fiorentinában játszani!, azaz még legalább hét-nyolc szezonon keresztül" - jelentette ki Luca Toni a Fiorentina csatára a Lady Radio interjújában, ezzel ismét egyértelművé tette, hogy a nyáron felmerült problémák teljesen tárgytalanok mostmár.

  • Zséé
    #1725
    Kösz!
  • bmffm856
    #1724
    Így van. De azért már kering ez-az... Egyre valószínűbb egy Pazzini-Barzagli csere. Most olvastam egy interjút Barzagli menedzserével és szerinte a Fiorentina a legesélyesebb arra, hogy leigazolja Barzaglit, már félúton járnak a cél felé. Corvino és Foschi a napokban találkoznak -Milánóban- hogy tárgyaljanak a transzferről, de szerinte igen valószínű, hogy Pazzini nélkül nem igen fog menni a dolog, hacsak Della Valléék ki nem csengetnek készpénzben 15-20 milla körüli zsét. Ez felvet egy érdekes kérdést. Barzagli régóta célkeresztben van nálunk, de Pazzini a jövő csapatának egyik oszlopos tagja lehet. Arról nem is beszélve, hogy ha Bojinovot megveszi a Juve végleg, Pazzini-Barzagli csere létrejön, akkor 2 csatárral maradunk, mert Reginaldo is elmegy az szinte biztos. Tehát oda is kellene igazolni valakit, és momentán nem vágom kit.
    Beszélnek továbbá Semioliról, de a Chievo nagyon nem akarja adni, pedig lássuk be Semioli többre hivatott a képeségei alapján, minthogy a kiesés ellen harcoljon. De azért őt szerintem elengednék, csak természetesen kurva borsos áron.
    Caninit emlegetik (Cagliari), Zapatát (Udinese), továbbá, Zaccardo (Palermo, két napja hozták szóba velünk) és Cacia (Perugia) is a listán van, de róluk kevesebbet hallani -egyelőre.
    Távozni szinte biztosan Reginaldo, Do Prado, és Lobont fog, aki hazatér bucurestibe a dinyamóhoz.
    kb ennyi... többet nem tudok. :)
  • bmffm856
    #1723
    nem csak nem mindenkinek van görcsös szómenése mint neked -.-