10
  • bmffm856
    #10
    köszi szépen...:)...akkor megvan a következő cél, hogy mit kell beszereznem...:D
  • Laffite
    #9
    én is nagyon sokszor csak most fedezek fel régebbi anyagokat, akár a 80-as, 90-es évekből, főleg rock kategóriákból persze
  • Laffite
    #8
    Mivel abc sorrendben vannak, nem volt nehéz kikeresnem: Baila, I Don't Know és a már említett remix single, albumom nincs, ritkán veszek meg teljes albumokat
  • bmffm856
    #7
    miből gondolod, h nem a te korosztályod zenéje? szerintem a zene kortól független...mindenki hallgathat bármilyen zenét...szerintem tényleg nem kortól függ...én például 12-13 évesen kőkemény heavy metalt hallgattam...mostmár azért a lágyabb dallamokat részesítem előnyben, és a metal is rockra szelídült...de amúgy nem vagyok rokker...csak rockot hallgatok, de nem öltözködöm ehhez viszonyítva...most 18 vagyok, és a kedvenceim a Ramms+ein, Heroes del Silencio, Zucchero Sugar Fornaciari, és a nagy kalsszikusok, Led Zeppelin, Pink Floyd, bár ez utóbbiakat már régen nem vettem elő...
    ha érdekel a Zucchero, akkor ha priviben elküldöd a mail címed, átküldök egy két jó számot, és eldöntheted, h tetszik, vagy sem...

    hello...peti.

    ui: meg kérdezhetem, h hány éves vagy?
  • bmffm856
    #6
    milyen maxiid vannak?
    nekem csak a nagylemezek vannak meg...de az mind...és egyik jobb mint a másik...:D:D
  • bmffm856
    #5
    off

    igen...a Fiorentina a kedvenc csapatom, nekik drukkolok...ennek az az egyszerű oka, hogy Firenze a kedvenc városom...

    on
  • Laffite
    #4
    van tőle pár maxim, még 97-98-ból, akkor elég sokat volt a cdjátszóimban a you make me feel loved metro remixe, azon a maxin amúgy van egy élő duett Sheryl Crow-val, az király
  • forza milan
    #3
    egyébként én nem ismerem,gondolom nemis ugymondva az én korosztályom érdekeltsége lenne!
  • forza milan
    #2
    bocs az offért,de fior drukker vagy?
  • bmffm856
    #1
    1983 óta zenél, mégsincs egy topikja a fórumon...sajnos Magyarországon alig ismerik, pedig nagyon igényes, hangszeres zenét játszik...aki ismeri, és van valami véleménye a zenéjéről, ossza meg velünk, és csináljunk egy élettelteli, jó topikot...

    (szerintem a legjobb albuma a 'Zucchero Blù - Blue Sugar", melyet 1998-ban jelentetett meg, ezen az albumon mindegyik szám nagyon jó, de a legremekebbek a következők: You make me fell loved, Puro Amore, Temporanemente Sempre Tuo, Karma Stai Kalma...ez az én véleményem, ha ti máshogy látjátok, akkor írjátok le...:D...:)

    üdv: peti