51
Szerinted van itt helye bulvár stílusnak?
  • Vegas
    #11
    jah, lol :)
    Egyszer belenéztem valameikbe és ien cikk volt h, Diétás Norbi felesége túró rudit vett egy benzinkútnál D:
  • h4x0r
    #10
    Ja, elég lapos mostanában a színvonal. De a viták miatt néha megéri elolvasni a blikkszerű híreket is. :-)
  • leveskocka
    #9
    en a melohelyen szoktam blikket olvasni.neha tobb honaposak.mindegy.betu.amugy meg unatkoznek.neha viszek be konyvet.ha nincs jo a blikk:)persze pizt nem adnek erte:)inkabb HVG-t olvasok...
  • ngcsnet
    #8
    hát igen, ezzel nem vagy egyedül
  • ffxi
    #7
    Utálom a bulvár híreket. Erről ennyi!

    Annyira felbasszom a lelkemet, amikor vki a Story-t vagy a Best-et látok olvasni!!!!!!!

  • St
    #6
    Pici türelmedet kérjük. A film hírek átmenetileg vannak itt, utána át lesznek szervezve egy másik portálba -ami fejlesztés alatt áll-, és nem lesznek az SG-n olvashatók.
  • Davidus
    #5
    nem kéne elfelejteni hogy elég gyorsan nő az internetezők száma magyarországon
  • HUmanEmber41st
    #4
    Azért van 1-2 tudományos cikk, ami sajna olyan Blikk színvonalú...
    Meg elég sok a megtévesztő-szenzációhajhász cím is..
    ( kb olyan stílus: Egerek a körtefán ! aztán kiderül, h valaki számítógép egereket akasztott a körtefára viccből szal semmi tudományos technikai újdonság )

    DE AZÉRT A TÖBBI CIKK NAGYON IS OTT VAN!!!!!!
  • Derapo
    #3
    IGEN!!Néha már teljesen blikk szerűek a "fő" hírek.
  • ZsirosKwork
    #2
    szerintem nem.
  • Emmegki
    #1
    Olyan cikkek mint: "Katie Holmes gyereket vár?" (meg még néhány cikk a film rovatban...) hogy jönnek egy informatikai és tudományos hírmagazinhoz?

    Na meg több egyéb cikknél jönnek a hozzászólások hogy "már megint Blikk stílus". Szerinted sok az ilyen cikk?