101
Kedvenceket,izgalmasaskat,furcsákat,és egyszerűeket,bonyolultat,becsapósat,stb.
  • Verseghy
    #21
    Nemrossz.

    Tudtok még többet?
  • Dynamic
    #20
    "És ha feltünik neki hogy nincs benne más kártya se amit látott?"
    Ugyanúgy a netes verzióban is feltűnhet.Amúgy meg ha feltűnik...hát akkor buktad:DDD

    "Meg ha többen vannak látják hogy kicserélem.."
    Csináld akkor, amikor egy ember van:)De a több emberre is lehet valami megoldást kitalálni.Összeszeded a lapokat, a hátad mögé rakod azzal az ürüggyel hogy "vakon is kiválasztod" a gondolt lapot, persze nem kiveszed, hanem kicseréled a másik paklira.
    Vagy valami ilyesmi.
  • Verseghy
    #19
    Én csak a mozdulatot nem.
  • Adi
    #18
    ÉRTEM!:D
  • Verseghy
    #17
    És ha feltünik neki hogy nincs benne más kártya se amit látott? Mert feltünhet neki. Meg ha többen vannak látják hogy kicserélem..
  • Dynamic
    #16
    Ja, de persze.Bocs, elírtam.:)
  • Adi
    #15
    NEM ÉRTEM!!::. .vHáááá
    akit megkérsz, hogy a lapok mentén a kést dugja be akárhol.Amit bedugja a kártyát te máris megmondod, hogy melyik lapnál dugta be.Felemed a késnél és tényleg az a lap van ott.
    Amit bedugja a kártyát?! Nem a kést!?:D
  • Dynamic
    #14
    Dehogynem.Csinálsz 6 lapos és egy 5 lapos összeállítást.Kirakod az első 6-ot, megkéred az illetőt szemmel válasszon ki egyet.Utána megkéred, hogy hunyja be a szemét, erősen gondoljon a kártyájára és te azt megpróbálod eltűntetni .Mikor behunyja a szemét kicseréled a fake 5 lapra.Utána már csak mondod neki, hogy kinyithatja és a többi...
  • Verseghy
    #13
    Ezt élöbe nem lehet megcsinálni az a szar..
  • Dynamic
    #12
    Ja elfelejtettem beírni.Szóval a buvesz.lap.hu-n van az pár link, de 95%-ban angol nyelvűek.
  • Guilty01
    #11
    ezt ismertem,de eszméletlen nagy!!:)
  • Dynamic
    #10
    Csak angol nyelvűt tudok.Abból van egy pár.
  • Dynamic
    #9
    Kártyatrükk
    :D
  • Guilty01
    #8
    Sajna én is ilyen oldalt kerestem,de sehol nem találtam,kivéve a sulinetet,ahol bölcsödés trükköket tanulhatsz:D
  • F1re
    #7
    Nem tudtok valami jo magyar oldalt ahol kartyatrukkoket mutatnak meg hogy kell csinalni ?
  • ffxi
    #6
    Én vagyok David Blane:))

  • Guilty01
    #5
    Hát szerintem simán érthető volt,sőt már meg is csináltam a húgommal,és télleg nem vette észre,pedig előtte nem is gyakoroltam,állati jó trükk:)
    Nekem is van egy,bár ez annyira egyszerű,hogy ennél talán már nem is lehet könnyebbet.Szal:
    Mielőtt elkezded a trükköt,megjegyzed valamelyik jellegzetes helyen levő lapot,én általában az utolsó előtti lapot szoktam.Mondjuk legyen a zöld 9-es.
    Leteszed a paklit az asztalra és mondod az alanynak,hogy húzza ki a pakliból neked a zöld kilencest,de mivel csak tippelni tud,mond azt neki hogy fejjel lefele adja oda neked,úgy,hogy ő nem nézi meg.Mondjuk odaadja a makk királyt.Erre azt mondod:add ide a makk királyt,persze megint úgy,hogy ő nem nézi meg,mit ad ide,ez mondjuk a tök ász lesz.A végén pedig ezt mondod:Én most kihúzom a tök ászt,majd kihúzod a trükk előtt megjegyzett lapot(jelen esetben az utolsó előttit),és láss csodát,az a három lap van a kezedbe amit kértél...
    Ez is elég primitív trükk,és egy logikus gondolkodású ember simán rájön,de sztem egész jó:)
  • Dynamic
    #4
    Nem tudom le lehet-e írni, mert "speciális" kézmozdulat kell hozzá(de mondom, nagyon egyszerű), azért megpróbálom.

    Kel hozzá:kés, pakli kártya

    Szóval az összekevert paklit odatartod valakihez, akit megkérsz, hogy a lapok mentén a kést dugja be akárhol.Amit bedugja a kártyát te máris megmondod, hogy melyik lapnál dugta be.Felemed a késnél és tényleg az a lap van ott.

    Magyarázat:
    Amint összekeverted a paklit és beszélsz közben és észrevétlenül megnézed a LEGALSÓ lapot.Amint bedugta a kést szemből, két oldalt megfogod a paklit bal kézzel, jobb kézzel pedig felülről ráfogsz 4 ujjal, hüvelykujj meg alul.Bemondod, hogy melyik lap lesz az, vagyis a LEGALSÓ lapot mondod.Miért is?Egy gyors mozdulattal magd felé lehúzod a fél paklit(vagyis ahol a kést bedugta) úgy, hogy közben az alsót is húzod a hüvelykujjal!!Nyílván az a lap lesz ott amit hüvelykujjal is húztál, azaz az egész pakli legalsó lapja.

    Leírva kicsit bonyolult, de nagyon egyszerű és hatásos.Még senki nem vette észre a csalást:)
  • Guilty01
    #3
    hát mond!!!
  • Dynamic
    #2
    Kiskoromban Rodolfó akartam lenni, ezért megtanultam egy csomót.Ma már egyre sem emlékszem.Azaz egyre.Pofon egyszerű, de nagyon hatásos.
  • Guilty01
    #1
    kinek melyik a kedvence?