907
996819_10151727385473748_1201144133_n.jp
  • eovin
    #627
    Naggggyon uncsiiiii!!! Én most temettem el a sorozatot..ez a maffia vonal..:S brrr kevés és morbid humor, inkább fárasztó mint szórakoztató... nekem off.
  • Kosadzk1
    #626
    4. az eleje még jó volt utána meg már ugyanolyan unalmas gagyi lett mint a 5. de kiváncsi vagyok mit hoznak ki a következő évadra. (első 3 évad rohadt jó volt csak azért néztem végig az utána lévő 2 elég gyenge évadot)
  • Monoton
    #625
    Durva volt az évadzáró :) Celia meg a csapata az teljesen kész :DD

    Egyébként ez az évad pont olyan volt mint a 4. Nekem nem tetszett, de maradok köv évadra is.
  • Kosadzk1
    #624
    évadzáró kemény volt :D
  • Montanosz
    #623
    mmoldovai köztársaság)))
  • N3TuddKi
    #622
    Koppenhága :)
  • Monoton
    #621
    Dánia :D
  • desigo
    #620
    mehetnének hollandiába
  • Bulykin
    #619
    sztem megint országot váltunk:) amerika és mexikó után most jönnek kanadába:D
  • Monoton
    #618
    Biztos lesz új évad már tavaly berendelték.
  • passatgt
    #617
    szeirntem meg nem lesz több évad:)

    legalábbis ha ilyen szar lesz akkor ne legyen:)
  • desigo
    #616
    szerintem ugorni fogunk az időben és nem lesz válasz a következményekre...
  • Montanosz
    #615
    szerintem nancy magára vállalja és a következő évad a női fegyházbeli szenvedéseit mutatja bé'....
  • N3TuddKi
    #614
    ehh...
    Azt hittem 12 részes. a 13. vége komoly lett. Következő évadban lesz magyarázkodás :Ð
  • Montanosz
    #613
    most daráltam le.
    hát a vége tényleg durva)))
    Anyja fia))).....
  • desigo
    #612
    mekkora jó volt a vége

    egy tragikus...
    autó balesetben?
    Vagy talán repülőgép
    szerencsétlenség?
    Vagy talán....

    páááááááf

  • passatgt
    #611
    ja
  • Montanosz
    #610
    13-dik az évad utolsó része?
  • desigo
    #609
    kint a 13-as felirata...
  • N3TuddKi
    #608
    jó évad volt az 5. igaz valami nagyobb dobásra számítottam a végén, de Shane tényleg beteg. ez a nyári iskola betett neki rendesen :Ð
  • bowden
    #607
    "ütős" lesz a vége nyugodt lehetsz
  • desigo
    #606
    Elég pro módon hazaküldte a bulizós népeket xD
  • Bulykin
    #605
    nahjó, Shane egy beteg o.O
    uccsó részre nagyon kivi vagyok, így feliratra várva:D remélem kitalálnak vmi nagyon ütőset
  • Bulykin
    #604
    11.rész kúrvajó:) Dougék nagyon keményen nyomjákxD
    Celia meg...WTF?! már ő is? lol
  • tnm #603
    évadzáróra reagálva
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nah, most volt nagy Shane a medencénél :)
  • Bulykin
    #602
    Nancy nem kicsit bekeményít
    Shane tényleg jó volt:D de kicsit beteg elméje lehetxD azok alapján amit a bátyjának mondott...
    Celia meg beszpohatná már végre
  • eovin
    #601
    Ne haragudjatok, agyon sajnálom a dolgot! Tényleg bunkó voltam, elnézést kérek és köszönjük a feliratot!!! Kösziiii! :):) Tudom nem mentség, csak kicsit ideges voltam, mert most szigorlatoztam és ez a pár hét húzós volt...tényleg bocsika.
  • desigo
    #599
    Nancy nem vacakolt a pisztollyal...
    Shane a medencében hatalmas volt
  • tnm #598
    de deja vu-m van. pedig tudom, hogy ilyen vita még nem volt sg.hu-n... -.-
  • Kicsikiraly
    #597
    egyelőre egy forintot sem fizetsz hogy megkapd a feliratot, nincs határidő amire az illetőnek el kell készítenie. örülj hogy egyáltalán van.
  • saddi
    #596
    három hetes lemaradásban voltak a feliratok, amikor megkértek, hogy csináljam. múlt héten mást is fordítottam, nem csak ezt. így is a felkérést követő 5 napon belül megcsináltam úgy, hogy van bőven más dolgom is. nyugodtan fordíthattad volna te is, és akkor nem kéne annyit várnod a feliratra.
    elégedetlenki tudnak sokan, de amikor a seggük alá tolnak mindent, egy köszi beírására se veszik a fáradtságot... (hogy én is sírjak kicsit, ne csak ti)
  • eovin
    #595
    Hűűű tényleg kész van...nahát csak 1 hónapot kellett várni rá...bocsika hogy szóvá tettem és az angol tudásom köszöni szépen jól van..és nem sírok csak említést tettem az engem zavaró dologról no.. :)ha meg zavar az ilyesmi akkor ne gyere fel elolvasni..:) XD
  • desigo
    #594
    Nem értem miért kell sírni
    tanulj meg angolul vagy csendben várj

    amúgy meg már kész van
    megnézted mááááááááááááááááár? xD
  • eovin
    #593
    Mikor lesz már a 10-es részhez magyar felirat? Ezer évet kell várni, hogy elkészüljön...:S
  • Monoton
    #592
    Ja eddig ez az évad legjobb része, kár a végéért. Iszonyatosan szenvedősek a részek.
  • Bulykin
    #591
    bááz, Andy hogy rácuppant Nancy csöcsére kúrvavicces volt:D:D
  • desigo
    #590
    jah
    végre emberi feje lett :)
  • Bulykin
    #589
    már van:D

    Andy végre lekapta azt a szakállt:D
  • zotja
    #588
    8 ashoz magyar?
  • bowden
    #587
    Van angol felirat a 9es részhez. Nézzétek! Szerintem eddigi legjobb rész ebben az évadban. Végre történik valami.