155
  • Waux Trident
    #1
    Szokta valaki nézni a Monkot? (A pontos, hosszú magyar cím: Monk - Flúgos nyomzó. Utálom, amikor gagyi alcímeket ragasztanak egy sorozat rövid címéhez.)
    Elég jó sorozat. Ötletesek a sztorik, és Adrian Monk is egy pofás karakter. (OCD-s nyomozó? Elég eredeti, nem? Nem mondhatni, hogy bizarr, hiszen az OCD-s emebereknek általában tényleg vannak olyan képességeik, amiktől a normálisak csak bámulnak...)


    BTW: OCD=obssessive-compulsive disorder. Magyarul is így van: obsszesszív-kompulzív elmezavar. De hallottam már rögeszmés kényszerképzetként is.
  • Prof William
    #2
    A sziészt először a Galaxy Guest-c fimben láttam. Már ott is ő volt a legjobb arc!
  • Prof William
    #3
    Szinészt.
  • burkusdió
    #4
    Szeretem énis ezt a sorozatot, igaz nem sűrűn szoktam nézni...
    A főszereplő tényleg nagyon jó karakter és a színész fenomenálisan játsza!

    Valamilyen díjat is nyert nemis olyan rég...
  • Waux Trident
    #5
    Emmy-t. És Tony Shalhoub a fickó neve.
  • mrzed001
    #6
    A pénteki rész nagyon ütős volt, Monk és a kissrác.

    Tényleg, kinek melyik eddig a kedvenc része?
  • Iwant2Belive
    #7
    Monk "szabadságra" ment. Mától egy német kaladfilmet adnak helyette aminek egy majom lesz a főszereplője. Nem fűznék sok kommentárt a dologhoz, azon kivül, hogy szánalmas. Nem is vártam többet a TV2-től. Nyilván mikor megtudták, hogy Emy díjat kapott a sorozat megijedtek, hogy ez egy szinvonalas valami és gyorsan kicserélték egy a 'magyar átlag tévéző szintjéhez közelebb álló' (értsd: szarabb) filmre.
  • Phat Smoker
    #8
    hát ez a majmos vmi brutálxar! :/
  • Phat Smoker
    #9
    nekem az az egyik kedvenc részem amikor a pszichiáter doki egy újfajta antidepresszánst nyom monk markába, hogy próbálja ki.
    és a Monk életre kel :))
    nagyot borultam azon a részen!
  • mrzed001
    #10
    Jaja, az brutális volt :))
    Abból én is kérek :)
  • jointeer
    #11
    mind gecinagy.
    egyet láttam-.-
  • winnie
    #12
    Nem is vártam többet a TV2-től.

    hát, nem tudom, de így meg sem érdemled...

    vazze.

    a tv2 behozta az egyik legkirályabb sorozatot, megvette az összes elérhatő évadot és amikor (törvényszerűen) elfogynak a részek, jön a "buzi tv2"-zés...

    nokomment.

    itthon lement 3 évad - kint a 4. évad közepén tartanak. mi a f*szt adjon a tv2, ha volt olyan kedves, hogy nem csak szokás szerint 1 évadot vett meg, hanem az összeset?
  • hunbasser
    #13
    én kéthetente szoktam nézni nagymamánál,olyankor nincs jobb dolgom a tv nézésnél:)mert amúgy meg nincs sok időm tv-t nézni.
    állati nagy ez a sorozat,ráadásul a fickó is nem egy kutyaütő színész,láttam már több filmben is.
  • kirol
    #14
    A TV 2 fogja folytatni a 4. évadtól?
  • winnie
    #15
    igen.
  • kirol
    #16
    Mikor?
    Valami konkrétat tudsz?
  • winnie
    #17
    ha nem tudnék konkrétat akkor mondanám, hogy "igen"?
  • kirol
    #18
    Jó, akkor tartsd meg magadnak az infót!
    Igazán segítőkész vagy.
  • winnie
    #19
    mit duzzogsz? kérdeztél, én pedig, látva, hogy mindenki magasan tesz rád, gondoltam válaszolok. (most persze jön a tipikus követelőzés - mert feltételezed, hogy tudom, hogy mikor jön, csak direkt vagyok szemét és nem írom le.)

    nézz magadba...
  • kirol
    #20
    "ha nem tudnék konkrétat akkor mondanám, hogy "igen"?"

    Mivel mondtad, hogy igen, ez azt jelenti, hogy IGEN tudsz konkrétat. Vagy különben hazudtál.

    Ha meg tutod, direkt válaszoltál így (15hsz), hogy még vagy 100 hsz után derüljön ki az, hogy 2006.09.05 -étől lesz a sorozat. (Bár szerintem nem tudod.)
    Persze ez a dátomot csak példaként írtam.

    Hagyjuk, ha lesz, úgyis reklámozzák majd időben. Részemről nem ér ennyit a dolog.
  • ngcsnet
    #21
    [kedvenc]
  • Serpa
    #22
    a vasárnapi ep már az új évadból volt?
  • winnie
    #23
    nem, ismétlés volt, de nemsokára, még idén indul a 4. évad.

    a lelkesek töltsék szépen netről, hiszen a 4. és a legfrissebb 5. évadhoz is vannak pár magyar feliratok.
  • Serpa
    #24
    nekem tökéletesen megfelel így, hetente 1 rész.
    ráadásul már a szinkront is megszoktam.
  • Serpa
    #25
    btw a vasárnapi részben elindultak NYba, ott fog folytatódni a sorozat, vagy csak néhány részig?
  • sadvagabond
    #26
    én szívesen leszedném a sorozatot,csak sajna feliratot nem találtam hozzá,illetve csak a 4. szezonhoz igen,a többi francia,meg angol.gugliztam feliratportálok után,de nem találok sehol.van 1általán?
  • winnie
    #27
    természetesen még nincs.
  • winnie
    #28
    de ettől még nézheted a 4. évadot. az ilyen sorozatokat nem kell elölről kezdeni.
  • banok
    #29
    1 rész erejéig. Ott (is) megold Monk egy ügyet.
  • sadvagabond
    #30
    elkezdtem leszedni a 4 évadot,csak elég fura:monk season 1 175mb rmvb
    és csak 2.75 giga.nyilván tömörített,érdemes leszedni,ismeri valaki?csak ezt találtam.
  • olos123
    #31
    Helló ismeritek a TSZT-t? Ha nem akkor feltétlenül látogassáok meg ha szeretitek a Monkot ugyanis ott is van egy fórum ahol beszélgetünk róla! Meg aztán szavazhatsz a több mint 100 szavazáson stb...

    Címünk www.tszt.atw.hu
  • kirol
    #32
    Monk a szombati ismétlésben lassan végetér. Lesz már végre új rész a TV2-n?
  • winnie
    #33
    vasárnap és lesz.
  • Magoo
    #34
    micsoda önreklám...
  • kirol
    #35
    Ó, már most vasárnap az új 4x01-volt, és lemaradtam az elejéről.
  • _Vegeta_
    #36
    Valaki nezi a monkhoz hasonlo Psych-et? Szamomra az elozo 2ev legjobb sorozata ami indult.. legalabbis igy 13resz utan. :D
  • otomka1991
    #37
    valaki megtudja mondani honnan tölthetek le részeket szinkronosan plz?
  • levi121212
    #38
    Igen, első 5 rész pillanatnyilag, s jön a többi is sorban, de először regelnoi kell, ami ingyenes: http://www.mrmonk.extra.hu
  • Pipör
    #39
    the beszt -.-
  • kirol
    #40
    Szóval a TV2 a Monk -ot meddig adta le tudja valaki? Az egész 4. évadot, vagy abbahagyta valahol? Fogják valamikor folytatni?