46
Asterix And Obelix XXL 2 - Mission Las Vegum
  • gamling3
    #46
    Elvileg kijött a 3. rész, megnéztem a trailert, felháborító, hogy kiadnak egy ilyen ingyenes mobilos játék szintű akármit a zseniális 2. rész után!!!!
  • Domcsika
    #45
    Segítség.Ugyanis nem indul a játék hiába teszem be tetrissel a fájlt.Olvastam egy iso fájról de az hol van mert csak nincs iso.exe az viszont van.Egy cédén van meg de nem szeretném netről letölteni mert az sokáig tart.Segítségnek örülök.
  • werde15
    #44
    aki tudja küldje a választ [email protected]
  • werde15
    #43
    hogyan lehet feltenni a tetriscpl.exe-t??
    elöre is kösz
  • Shark96
    #42
    Honnan lehet letölteni a game-t?
  • lacq79
    #41
    sziasztok letöltötem atest drive unlimitedet,fel is instellaltam de nem tudom elinditanimert kéri az eredeti lemezt meg lehet valahogy buherálni segitsen valaki kősz
  • gvadnai
    #40
    Sziasztok !olyan gondom volna az asterix and obelix xxl2-vel meg csináltam mindent mountoltam a tetrisben is és még is kéri a dvd-t? mi lehet az oka?
  • bali1213
    #39
    tud valaki végigjátszást hozzá?? vagy valaki irt? akkor kűldje el a [email protected] előre is kőszőnőm
  • bali1213
    #38
    jó lett
  • bali1213
    #37
    hali nagy segitség kéne a tetrisbe nem tok rákattintani a mountra hiába probálom mi lehet a baj segitsen valaki!!!
  • masssza
    #36
    A játékkal úgy jártam, hogy az Alcohol legújabb verziójával (1.9.5.4327) nem megy csak a régebbivel (1.9.5.3105).
  • bali1213
    #35
    helo azt szeretném kérdezni hogy dupla rétegű dvdére fér csak rá vagy egy sima dvdére is előre is kősz
  • Zoli Zoltan
    #34
    Szeretnék egy kis segítséget ugyan is ajáték nem menti el az állást mindig előlről kell kezdenem.Tud valaki megoldást? Köszi.
  • Zoli Zoltan
    #33
    Tetris emulátor exe. Restart. Megnyitod az ast-xxl2.tdf fált.Az emulátor kiírja, hogy inaktiv. Megnyitod a játék iso fájlt az alkohol 120-ban. Ekkor a tetris emulátor aktívra vált. Indíthatod a játékot. A DTM4 nem segít.
  • kezia26
    #32

    Sziasztok!
    Segítsen nekünk valaki! Elakadtunk a játékban...de nagyon. Mi még csak az XXL-t játszuk,és azon belül az egyiptomi pályán vagyunk, annak is a legvégén. Az ott lévő böszmével nem tudunk mit kezdeni. Tudjuk ugyan, hogy mit kéne csinálni, de az lehetetlennek tűnik. Ha valaki tud egy könnyű megoldást, vagy bármit, amivel tovább jutnánk, akkor kérem írjon nekünk.

    Köszike
  • cicai
    #31
    Sziasztok!
    Sajnos még sem indul. Segítsetek!
    Letöltöttem a fúlós dvd-t (4,5GB) a lányomnak és nem tudom elindítani. Mindig az eredeti lemezt kéri. Elolvastam az összes beírást, és nem tudom, hogy hogyan kell bemountolni tetriscpl.exe-be (gondolom ez az, amit a "7 hozászolásba írtak tetris emu) az ast-xxl2.tdf fájlt. Ki írtam lemezre a játékot és úgy is az eredeti lemezt kéri. Segítsetek, hogyan kell elindítani a játékot. De kérlek, ne használjatok ilyen szavakat, hogy mountolás mert nem tudom mi az.
    Köszönöm elöre a segítséget.
  • cicai
    #30
    elindult
  • cicai
    #29
    Sziasztok!
    Letöltöttem a fúlós dvd-t (4,5GB) a lányomnak és nem tudom elindítani. Mindig az eredeti lemezt kéri. Elolvastam az összes beírást, és nem tudom, hogy hogyan kell bemountolni tetriscpl.exe-be (gondolom ez az, amit a "7 hozászolásba írtak tetris emu) az ast-xxl2.tdf fájlt. Ki írtam lemezre a játékot és úgy is az eredeti lemezt kéri. Segítsetek, hogyan kell elindítani a játékot. De kérlek, ne használjatok ilyen szavakat, hogy mountolás mert nem tudom mi az.
    Köszönöm elöre a segítséget.
  • papisa
    #28
    Az Attack listában lévő billentyűkombinációs lépéseket hogy lehet aktiválni harc közben ?
    Az arénás részeken jól jönnének .
  • shyning
    #27
    Akkor próbáld a Total Commanderrel összefűzni, és aztán nevezd át a ****.out file-t *****.iso-ra, és kész. :)
  • attila26
    #26
    Hát csak egy csomó 48 megás fájl,amit nem lehet kicsomagolni se,nem tudok velük mit kezdeni!!!! HELP!!
  • papisa
    #25
    Nem tudom mi a darazsas pályának a neve ,de este ha hazamegyek megnézem .
    Valszeg csak dupla ugrás kell ,de nem tudtam elkapni az ütemét...szerintem .
  • shyning
    #24
    A félkarú rablók nyerőgépek, sisakot, vagy kaját (életerőt) ad, ha pörög, kell ugrálni előtte, és ha jó ütemben ugrasz, jön belőle anyag. :) Amúgy ha easy fokozaton vagy, semmi értelmük, jó poén max. A 3x, 10x számok 3x-roznak, vagy 10x-reznek, mert ugye egy sisak 1 pont, de ha egx 3x-os után teszed, minden sisak 3-at ér, stb... a sisakokból nyert pont uyge meg kell majd pályalépéskor, amolyan pénz szerepük van.
    A darazsas pályának mi is a neve? Most nem ugrik be, mert én régen jáccottam, de sztem max dupla ugrás van, az meg 2x az eredeti ugrás gomb egymás után. Én más ugrást nem tudok...
  • CéZé
    #23
    és az titok hogy mi volt benne? :)
  • attila26
    #22
    Sziasztok! Letöltöttem de nem tudom feltelepíteni, mert nem találok benne se iso,mdf,mds,bin fájlt még rar sincs benne!!! Milyen program kell hozzá?? Köszi!!!
  • papisa
    #21
    oksi .
    az introra rájöttem már közben én is .
    A billentyűkiosztást hagytam ,meg lehet szokni .
    Kérdés : mire jó a félkarú rablóhoz hasonlító "automata" a pályán .
    Megtekerem fogy valamennyit a pont a jobb felső sarokból ,de nem látok változást .
    Mire jó amikor a pályán felszedek olyan cuccost hogy "3x" ; "10x" .
    Egyenlőre ott vagyunk elakadva ahol a darazsas bárkával kell átmenni a túlpartra majd az ezt követő pályán miután elintéztük az összes ellent , megnyílik az átjáró és valamilyen billentyűkombinációval kellene átugrani a túloldalra .Na ez nem megy egyenlőre :)
  • shyning
    #20
    A megoldás a "böszme" ellen: amikor kijönnek a kések középen, oda kel futni a kések elé, és várni az óriást. Persze ha dobál, addig elugrálni a tűzgolyók elől. Aztán ha befordul feléd/felétek, egyszer csak, ahogy közeledik, egy sprintre készül, na akkor el kell ugrani, és nekifut a késeknek. Elesik, felugrani a hátára és ahogy az előző böszmét, úgy kell kinyírni, persze mindezt 3x meg kell csinálni egymás után.

    Ha vki tu írni cheat-et, írjon!!!!!!! Mert az utolsó pálya nekem már nem megy. :(
  • shyning
    #19
    A játékban minden konfigurálható, az Optionsban ott van a bill.kiosztás is. Az intrót is le lehet lőni (Esc vagy space). Gamepadhoz nem értek.
  • papisa
    #18
    Hali ,

    Még nagyon az elején vagyunk a kisfiammal .
    Tegnap telepítettem fel műxik is .
    kérdések :
    1, minden indításnál nagy intro .le lehet valahogy lőni ?
    2, működtek frankón a controller billentyűk ,játszottunk is egy keveset még
    az este , de aztán a kisfiam nyomkodhatott el valamit mert az ugrás
    helyett csak körbeforog a figura nem csinál semmi mást .
    Végignyálaztam már a beállításokat ,de nem találok rá választ mert ott
    be vannak ugye állítva az alapértelmezett gombok .
    3, hogy lehet változtatni a billentyűkiosztáson ?
    4, Miért nem akar műxeni gamepaddal ?
    5, Nincs hang a játék alatt .( egyébbként más alkalmazásnál van ). Ötlet ?
    6, és végül miért olyan nagy a telepítő ha csak 1 giga körül installál ?
    a játék egyébként megtetszett elsőre de azt hittem hogy egy dvd-s telepítő után komolyabb lesz a kidolgozása az irányíthatóságnak .
  • shyning
    #17
    Holnap megírom!
  • DummyBoy
    #16
    Üdv!

    Nállunk is megy a game ... ha valalkinek nem menne, akkor arra kell figyelni, hogy írjátok ki az iso-t vagy pedig semmiképpen ne Daemon toolsal legyen mountolva, nekem addig sz@rakodott amíg ki nem írtam ...

    Viszont elakadtunk :) Van valami böszme nagy állat aki tűzgolyókat dobál ... előtte egy kötélpályán kellett nyomulni, most pedig van 3 fény, amiket a szörny letaposott és lejött középen valami cucc amiből pengék állnak ki ... is énnin nem nagyon tudom hogyan tovább ...

    Tudom hülye leírás de nem én játszom vele, csak ennyit láttam az egészből ...

    Tud valaki segíteni, hogyan kell továbbmenni? Hogy kell kicsinálni a szörnyet?

    Előre is köszi!
  • shyning
    #15
    Senki????
  • shyning
    #14
    Tud valaki cheat-et hozzá? Az uccsó pálya megőrjít már...
  • sagjoz
    #13
    naon jó a game:-)
  • Jhon Balu
    #12
    sziasztok!
    tegnap csodálatossan nyomtam a gamét egy picit,de ma az istenért se tudom elindítani.
  • Tjay
    #11
    koszi kozben megtalaltam, de legge random modon idul el.
    ma mar ment, de most pl keri acd-t mikor bejon a kep.
  • tudatlanka
    #10
    Tjay:itt megtalálod..
  • Tjay
    #9
    vki nem tudna nekem elkuldeni, vagy egy helyet mondani ahonnan letudnam szedni azt a filet amit bekel mountolni?
    bena voltam es veletlenul lezuztam.
  • tudatlanka
    #8
    az meg volt :D intro elindulna és ott kéri be vagyon moutlva az image kiirva korongra és akkor is..mindegy max del
  • CéZé
    #7
    tetris emuba bemountolod a .tdf-et és már megy is :)